NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Sklepy i kupcy w naszym miescie, narzut 100 %
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 21:49  
Cytuj
Super ludzie zyjac ledwo od 10do 10 maja przeplacac zeby wspierac lokalnych kupcow ktorzy ze swoich zdzieraja niekiedy 100% .. jesli to jest patriotyzm to ja dziekuje.

W prawie konsumenckim kazdy ma prawo u sprzedawcy domagac sie do 5% rabatu oczywiscie ma prawo ale w Stalowej powiesz "a moze jakis rabat ?" A na to klient patriota uslyszy od lokalnego sprzedawcy " to juz naprawde najnizsza cena jaka moge dac tylko 2zl zarabiam to juz ostatnie sztuki i dlatego takie niskie ceny"

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 21:49  
Cytuj

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Super ludzie zyjac ledwo od 10do 10 maja przeplacac zeby wspierac lokalnych kupcow ktorzy ze swoich zdzieraja niekiedy 100% .. jesli to jest patriotyzm to ja dziekuje.

W prawie konsumenckim kazdy ma prawo u sprzedawcy domagac sie do 5% rabatu oczywiscie ma prawo ale w Stalowej powiesz "a moze jakis rabat ?" A na to klient patriota uslyszy od lokalnego sprzedawcy " to juz naprawde najnizsza cena jaka moge dac tylko 2zl zarabiam to juz ostatnie sztuki i dlatego takie niskie ceny"


Nie można powiedzieć że wszystko w Stalówce jest drogie : można trafić drogo jak i taniej ten sam towar nie koniecznie w innym mieście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 21:59  
Cytuj
Stalowa podobno zawsze była drogim miastem. Wszystko tu było droższe niż w Sandomierzu, Trnobrzegu czy jakiejkolwiek dalszej okolicy.
Huta przez całe lata rzucała pierwszego na rynek ogromne pieniądze, a kupcy z tego żyli.
No i tak jakoś widać zostało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 22:09  
Cytuj
Ola np rzeczy dla dzieci po pierwsze nie ma duzego wyboru a ceny z kosmosu. Ostatnio jak kolezance kompletowalam wyprawke dla blizniat to zaplacila w sklepie internetowym 1/2 tego co by musiala w Stalowej wydac. Jesli np sprzedawca specjalnie dla mnie cos sprowadza to wiadomo ze jako dystrybutor musi doliczyc marze a ja kupujac np online u producenta w sklepie zaoszczedzam nawet placac za wysylke.
Patriota mozna byc wspierajac Polska gospodarke. Bo jak zaczniemy sie rozdrabniac to wedlug tego co mowisz bedac lokalnym patriota powinnam wspierac moj osiedlowy sklep i placic np za mleko 3,50 gdzie to samo kupie np w Tesco za 2,30. Oj tam co tam bede patriota.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
http://allegro.pl/medyczny-materac-danpol-gryka-pianka-kokos-120x60-i5164082791.html

76 z dostawą do domu potluczony


82 to cena wyjściowa minus rabacik - nie jest tak źle w tej Stalowej jak 7% drożej na wyjściu od najlepszej ceny na allegro (po rabaciku wyszło taniej niż na allegro good


A wnieśli Ci do domu czy tylko rabacik dali ? potluczony

CYTAT
W prawie konsumenckim kazdy ma prawo u sprzedawcy domagac sie do 5% rabatu

A jakiś paragraf smiech2 ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 22:16  
Cytuj
Z żoną jak kompletowalismy wyprawkę to kupiliśmy wszystko w jednym sklepie w stw iż rabatem wyszło to samo co na necie. Przynajmniej wziąłem w rękę i zobaczyłem na żywo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 22:18  
Cytuj
good
CYTAT
Z żoną jak kompletowalismy wyprawkę to kupiliśmy wszystko w jednym sklepie w stw iż rabatem wyszło to samo co na necie. Przynajmniej wziąłem w rękę i zobaczyłem na żywo.

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 22:28  
Cytuj
Ostatnio w telewizji bylo o prawach konsumenta.. reklamacje, zwroty, rabaty. Ja kupujac przez internet pierw sprawdzam w sklepie pozniej na internecie. No chyba ze naprawde widze super okazje na miejscu to kupuje. Nie powie malo kiedy ale takowe czasem sie zdazaja. A z wyprawka znalazlysmy fajna hurtownie w Krakowie i doslownie wszystko tam jest do wyprawki np podklady poporodowe 50gr taniej niz w najtanszej stalowowolskiej aptece. Ale przy takich wiekszych konkretnych zakupach trzeba posiedziec i poszukac. Ale zwroci sie zaoszczedzone pieniadze mozna zainwestowac w srodki higieniczne ktorych nigdy zawiele.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 22:30  
Cytuj
Melly jeśli sklepy w stw są be to po co lecisz najpierw do nich ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 22:47  
Cytuj
Co do praw itp. Dokonując zakupu nowej rzeczy od firmy czy to w sklepie internetowym czy na allegro przysługuje prawo zwrotu do 10 dni i nie trzeba się z tego tłumaczyć. Piszę to bo padają argumenty, że na miejscu można wziąć do ręki. Jak widać w razie rozczarowania również towar zakupiony "zdalnie" można zwrócić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 07:27  
Cytuj
CYTAT (Stecyk )
Andrzejku nie porównuj sklepu internetowego ze stacjonarnym bo temu z neta odpadają koszty związane z lokalem. Fakt faktem że drozyzna jest po naszych sklepach.


Gdyby różnica była kilku zł to może nie porównywał bym. Gdyby mi zaoferował za 10 zł to już by mi sie nie opłacało kupować w internecie. On przecież nie kupuje jednej czy dwóch sztuk.

ola30 a mi to sie co innego widzi i tobie nie chodzi o lokalny patriotyzm.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Stecyk )
Andrzejku nie porównuj sklepu internetowego ze stacjonarnym bo temu z neta odpadają koszty związane z lokalem. Fakt faktem że drozyzna jest po naszych sklepach.


Gdyby różnica była kilku zł to może nie porównywał bym. Gdyby mi zaoferował za 10 zł to już by mi sie nie opłacało kupować w internecie. On przecież nie kupuje jednej czy dwóch sztuk.


Stecyk nie zauważył chyba,że większość sklepów internetowych to stacjonarne sklepy czy hurtowniemające również swoje siedziby,które dodatkowo wystawiają swój asortyment przez internet aby zwiększyć sprzedaż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 08:42  
Cytuj
Mi chodzi o typowe sklepy internetowe które nie mają sklepu "na miejscu". Wiele jest takich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Mi chodzi o typowe sklepy internetowe które nie mają sklepu "na miejscu". Wiele jest takich.

Wystarczy na allegro sprawdzić dane firmy umieszczone po prawej stronie i już mozna się przekonać kto nam sprzedaje dany towar.W Nisku przed wiaduktem jest taki sklep i maożna kupić coś osobiście ale sprzedają nie chętnie a ja dowiedziałem się o nim przez przypadek i też wynajmują piwnice w domu jednorodzinnym za,którą muszą płacić czynsz.Sądze jak napisałem wcześniej,że większość to normalne firmy handlowe ze sprzedażą stacjonarną a po przez sieć zwiększają swój obrót i czynsz za lokal to nie jest żaden argument.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
W Stalowej w jednym ze sklepów dziecięcych materac firmy danpol gryczano kokosowy 120x60cm 82zł a w smyku w Rzeszowie ten sam 99,00zł więc ten Rzeszów nie jest taki idealny


wow !!! no przyklad mocny ! tylko tyle przykładów czy jeszcze cos? materac kupuje sie na kilka lat ciuchy/buty potrzebne sa kilka razy w roku szczegolnie jak sa dzieci w roznym wieku.


W Stalowej zarabiam i tu staram się kupować a nie wspierać inne miasta , potem płacz że tu nic nie ma - taki mój lokalny patryjotyzm ok


A ja w Stalowej Woli zarabiam ale ze szanuje pieniadze ktore zarabiam,to wole np.Marcelem pojechac do Rzeszowa albo ze znajomymi autem i tak w kieszeni zostaje po zakupach.A nikt nie mowi ze tu w miescie nic nie ma,jest wszystko tylko duuzo drozej.Patriotyzm? jak ktos lubi to moze np powiedziec ze popiera patriotyzm regionalny i tez bedzie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 09:51  
Cytuj
Nie stać mnie na lokalny patriotyzm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 09:51  
Cytuj
[cytat]Nie stać mnie na lokalny patriotyzm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
Nie stać mnie na lokalny patriotyzm.

Sądze,że nie tylko Ciebie i dlatego nasi kupcy tak narzekają zamiast obniżyć ceny i być bardziej otwartym na klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 12:38  
Cytuj
W prawie polskim nie ma takiego pojęcia jak kupiec. Od 1999 roku są to przedsiębiorcy!!! sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 13:02  
Cytuj
CYTAT (rst75 )
W prawie polskim nie ma takiego pojęcia jak kupiec. Od 1999 roku są to przedsiębiorcy!!! sciana


No ale Ty wiedziałeś o kim mowa?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 13:08  
Cytuj
Buty w stw 449 zł, pojechałam do rzeszowa te same 329zł ... pozdrawiam sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 13:22  
Cytuj
No wiesz, ale jak to niektórzy twierdzą trzeba kupować tutaj, bo to lokalny patriotyzm. Trzeba wpychać mamonę do kieszeni tutejszym "kupcom" i nieważne ile zawołają za towar, no w końcu tylko wtedy będziesz patriotą - nieprawdaż Ola? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
"kupcom"

Uważaj na słownictwo bo przedsiębiorcy pozwią Cie za"nielegalne" określenie ich profesji.
PS.
Mi już zwrócono uwagę parę postów wyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 16:56  
Cytuj
Dlatego użyłem cudzysłowa ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Melly jeśli sklepy w stw są be to po co lecisz najpierw do nich ?


nie mówie ,że są be rzadko bo rzadko zdarzają się promocje także idąc do takowego sklepu jeśli zobacze coś w cenie ekstra to biore bez mlaskania.
Ale jeśli np za butelke antykolkową z Aventu mogę na internecie zapłacić 8zł taniej to dlaczego mam kupić w Stalowej droższą. Wiadomo tu butelka tam coś tu coś u jednego sprzedawcy płace raz za wysyłke np 16zł a i tak jestem do przodu.


przykładowo folia do tel na allegro 2zł w stalowej najbidniej 5zł jak kupiłam sobie mężowi dodatkowo etui na 2 tel i na tableta plus pierdoły mąż dobrał wyszłam na duży plus. I nie kupowała w firmie widmo tylko na sklepie allegro komisu z Lublina. Im sie opłaca taniej sprzedać a u nas na miejscu co niektórym lepiej dowalić marże i twierdzić ,że jest tanio.


Jak już ktoś wspomniał każdy kto szanuje pieniądze które zarabia nie będzie przepłacał.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »