NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Motolotnia hałasuje!,
HPS
HPS
HPS
Posty: 2
Dołączył: 21 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 19:34  
Cytuj
Chciałbym zwrócić motolotniarzom uwagę na fakt, iż motolotnia hałasuje. Hałas wytwarzany przez silnik motolotni dociera do ziemi nawet gdy lotnia leci dość wysoko. To tak jakby przed domem postawić motor na wysokich obrotach, albo kosić trawę kosiarką spalinową. Latanie motolotnią sprawia pewnie przyjemność "pilotowi", ale nie koniecznie mieszkańcom domów nad którymi przelatuje. Zwykła przyzwoitość nakazywałaby nie zakłócać spokoju innym ludziom. Terenów niezabudowanych i niezamieszkałych jest wystarczająco dużo aby można było polatać sobie nie przeszkadzając innym. Być może naiwnie liczę na to, że motolotniarze przestaną latać nad moim domem i okolicą.
Pozdrawiam HPS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 19:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 19:59  
Cytuj
Nigdy w zyciu bym nie powiedzial ze komukolwiek moze przeszkadzac latajaca motolotnia. Ludzie opamietajcie sie albo leczcie... I jeszcze nie zajęcia i robic z tego taki problem ze trzeba siasc przed kompem i wylewac swoje zale. ZAŁOSNE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 20:01  
Cytuj
Motolotnia hałasuje ... to zamieszkaj pomiędzy elektrownią a zakładami na terenach dawnej HSW wtedy będziesz wiedział co to hałas. Teściowa kupiła mieszkanie w okolicy szpitala ,nie wierzyłam jej ze elektrownia lub inny zakład może hałasować w nocy tak ,że nie idzie spać. Ale ze względu na remont jak tam nocowałam to w nocy myślałam ,że oszaleje.

Twój hałas motolotni to to samo co ludzie maja od wiosny aż do jesieni z motorami.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 20:04  
Cytuj
O ludzie, życzyć sobie tylko takiego hałasu. Pojebało się nieźle niektórym w łepetynach.Piękne hobby, zazdroszczę odwagi i pięknych widoków. Pozdrawiam motolotniarzy i parolotniarzy

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 20:33  
Cytuj
:szok:


czytam z otwartą ze zdziwienia gębą....
niedawno miliony wpisów o tym, że hałasują motocykle.
dziś przeszkadzają motolotnie...

zaraz jakiś nawiedzony wyskoczy z tekstem, że kupi/zrobi procę albo łuk i będzie strzelał do przelatujących motolotni

do tej pory STW jawiła mi się jako kraina rozsądku, teraz.... gonimy najgłupsze polskie miasta.
gratuluję uczestnikom pościgu

niedługo będziemy mieli płatne parkingi, a zapewne strefy płatnego parkowania, zakaz poruszania się po mieście motocykli, tirów, motolotni i zakaz płaczu dzieci i szczekania psów (o kościelnych dzwonach nie piszę, bo wiele już durnego napisano)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 20:47  
Cytuj
Mnie strasznie denerwują jeżdżące pociągi i startujące samoloty jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 20:51  
Cytuj
A pierdzenie ci nie przeszkadza?
Pierdziuch tez hałasuje i jeszcze w dodatku smrodzi
Puknij się w łepetynę mlotek

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 21:45  
Cytuj
ludziska, powiedzcie mi dla czego jak jest temat taki do bani, to każdy się wpisuje, wyżywa się w nim choć to nic tylko takie gówno w klopie, a jak jest coś na temat, cos co powinno sie głośno powiedzieć, to zaraz znika, bo każdy sie boi napisac co kolwiek...heee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 21:56  
Cytuj
TRICK no ja chcialam tylko uswiadomic autora ze ten jego halas to nie halas zaczyna sie sezon i z czasem przyzwyczaji sie do tego. Bo naprawde to co sie dzieje w okolicy szpitala to jakies jaja niewiem czy to elektrownia czy zaklady na dawnej hucie ale normalnie jakbym miala tam mieszkac to bym chyba mieszkanie musiala wyciszyc i okna nie otwierac.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 21:58  
Cytuj
padaka, może sobie latać od 6 do 22 i generować hałas jaki jest określony przepisami i nic Ci do tego. Lepiej skieruj się do lekarze celem leczenia urojeń, a nie szukaj problemu.
Swoją drogą absolutnie mi to nie przeszkadza. Fajna zajawka. Rzekłbym nawet, że szkoda że tak mało jest takich zapaleńców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
Motolotnia hałasuje ... to zamieszkaj pomiędzy elektrownią a zakładami na terenach dawnej HSW wtedy będziesz wiedział co to hałas. Teściowa kupiła mieszkanie w okolicy szpitala ,nie wierzyłam jej ze elektrownia lub inny zakład może hałasować w nocy tak ,że nie idzie spać. Ale ze względu na remont jak tam nocowałam to w nocy myślałam ,że oszaleje.

Twój hałas motolotni to to samo co ludzie maja od wiosny aż do jesieni z motorami.


dokładnie... od 6 do 22 każdemu wolno...hałasować, natomiast hałas z elektrowni i fabryk nie daje spać ludziom po nocach, coś o tym wiem bo niedaleko mieszkałam, i co z tym zrobili? to już nie było upierdliwe hałasowanie w dzień, to jest łamanie prawa a autor skarży się na motolotnie :o naprawdę się autorowi niezdrowo w głowce poj...pokręciło :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 00:25  
Cytuj
Są tacy, którzy jak wróca z pracy chcieliby trochę odpocząć w ciszy. No ale coż, do 22 hałasować każdemu wolno.
Zawsze jednak można wziąć wiatrówkę i zacząć celować w takiego motolotniarza, to też wolno.
Wskutek tego komfort lotu mu się zmniejszy i może odleci gdzies nad San zamiast brzeczec ludziom nad ich domami i ogródkamiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 02:56  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Post nic nie wnoszący do tematu.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HPS
HPS
HPS
Posty: 2
Dołączył: 21 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 03:16  
Cytuj
Komu z wypowiadających się motolotniarze krążą popołudniami nad domem ? Chyba żadnemu ?

Gwoli wyjaśnienia topik jest skierowany do motolotniarzy, a wypowiadają się jak widać osoby które nie latają umiech.

pozdr
HPS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 06:39  
Cytuj
Mieszkam w domku nie powiem ze nie denerwuje to ale jak wspomnialam sezon sie w pelni zacznie i wtedy nie zwraca sie uwagi. To co mam wymachiwac badylem ze szmata czy na dachu napisac. Mi to nie przeszkadza bo po zimie sluch mamy wyostrzony pozniej juz mniej na to uwage zwracac bedziesz. Moze jeszcze napisz informacje dla sasiadow co by trawy nie kosili bo halas Ci przeszkadza i przerzucili sie na sekator i kose.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 08:18  
Cytuj
mnie to komar wkurza jak lata w nocyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 08:19  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Post nic nie wnoszący do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 10:35  
Cytuj
hps lecz się na nogi bo na głowę już za późno!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 11:30  
Cytuj
ludzie, za przeproszeniem pierdol****** sie w wasze puste główki ! motory, źle, dzieci źle, motolotnie źle, kurde co wy chcecie? Po czasie i tak wam wszystko bd przeszkadzało !!!!!!!!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 16:49  
Cytuj
jak ktos chce miec w miescie "cisze" to chyba faktycznie jest cos z nim nie tak. Patrolotni niech bedzie coraz wiecej! innych rzeczy tez. Niech ludzie robia cos w swoim zyciu zamiast tylko praca-dom.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 17:21  
Cytuj
Zamknąć temat w diabły bo i tak nikt nie powie nic szczególnego na ten temat

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 18:59  
Cytuj
HPS - Nie przeginaj.
Jestem zadowolona, że takie cóś przelatuje zawsze pomiędzy 19.30-20.00.
Nie patrząc na zegarek wiem która jest godzina. A hałas niewielki.
Nie pasuje to należy pomyśleć o przeprowadzce.
Myślę, że temat można by zamknąć ze względu na "małą szkodliwość" a trudne dni HPS, którego gorąco pozdrawiam.
good

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 20:26  
Cytuj
Wiosna się zbliża i zaraz boćki klekotać zaczną zagłuszając motolotniarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
TRICK no ja chcialam tylko uswiadomic autora ze ten jego halas to nie halas zaczyna sie sezon i z czasem przyzwyczaji sie do tego. Bo naprawde to co sie dzieje w okolicy szpitala to jakies jaja niewiem czy to elektrownia czy zaklady na dawnej hucie ale normalnie jakbym miala tam mieszkac to bym chyba mieszkanie musiala wyciszyc i okna nie otwierac.


melly - mieszkam obok szpitala. Sypiam spokojnie. Fakt, karetki hałasują nawet w nocy. Ale nie przyszłoby mi do głowy skarżyć się. Co takiego dzieje się w tej okolicy, ze piszesz,że nie da się tu mieszkać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 19:41  
Cytuj
Dodam, ze dziś latała nad nami motolotnia. Coś pięknego. Fajnie, ze są ludzie z pasją, którym nie przeszkadza wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »