NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Ginekolog Onkolog,
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 11:20  
Cytuj
Witam potrzebuje namiary na dobrego specjaliste Ginekologa Onkologa, czy ktos moze naprawde kogos dobrego polecic ? Ewentualnie opinie odnosnie lekarzy z Rzeszowa moga byc tez praktyki prywatne niekoniecznie nfz. Dziekuje.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 11:20  
Cytuj

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 12:42  
Cytuj
Wiem że pytanie dot. lekarzy z Rzeszowa ale jeśli mogę polecić to z czystym sumieniem polecam Norberta Stachowicza ze SPSK 1 na Staszica w Lublinie(przyjmuje też prywatnie na Spokojnej w Lublinie)-bardzo kompetentna osoba, konkretny a jednocześnie bardzo delikatny i taktowny, na pacjentkę poświęca ok godziny-czas zresztą w zależności od okoliczności, tłumaczy wszystko dokąd nie ma się pełnej jasności, posiada w Lublinie opinię ginekologa 'Od ciężkich spraw"-zawsze wychodziłam od niego uspokojona i zawsze miał racje w diagnozie-oczywiście to moja opinia,ale nie słyszałam nigdy żeby coś spaprał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 13:05  
Cytuj
Donia jak mozesz przeslij m namiary jesli masz i ewentualnie czy w miare szybko mozna sie do niego dostac. Z gory wielkie dzieki.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 17:30  
Cytuj
Tutaj masz link do strony Stachowicza
http://norbe(...)l/index/
I zdecydowanie odradzam korzystanie z usług rzeszowskich ginekologów onkologów.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 07:44  
Cytuj
Profesor Skręt jest dobrym specjalistą,przyjmuje w Rzeszowie na ul.Cegielnianej chyba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 09:31  
Cytuj
Tia, profesor Skręt jest bardzo dobrym specjalistą. Tak dobrym, że wszystkie rozumy pozjadał i inni lekarze na jego oddziale nie mają nic do gadania. Jeśli uznają, że konieczna jest operacja, a profesor uważa inaczej to masz człowieku pecha bo operacja oczywiście się nie odbędzie. A potem w Lublinie lekarze gały wytrzeszczają, że operacji nie zrobiono i w ciągu dwóch tygodni ląduje się na stole operacyjnym. Empatia i kultura też niestety u "wielce ważnego profesora" szwankują.
Także Dagmara. nie marnuj cennego czasu i jedź od razu do Lublina.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 11:54  
Cytuj
Czasami trudno się dodzwonić do Normomedu. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania to ja czekałam ok dwa tygodnie na wizytę do Stachowicza. Kiedyś przyjmował też w ARTMED-zie na Zana w Lublinie, ale miał tam dyżury bardzo rzadko i sporo drożej niż w Normomedzie. Dodam tylko że on nie zapomina o swoich pacjentkach w szpitaluumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 18:59  
Cytuj
Dr Katarzyna Adamowicz, bardzo polecam, przyjmuje na NFZ jak i prywatnie w Rzeszowie na ul. Słowackiego 21 Palomed, w Mruk Medzie na Langiewicza ale nie wiem czy na NFZ czy prywatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 10:21  
Cytuj
Dziekuje, umowilam sie do Stachowicza :-)

Jeszcze raz dziekuje.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »