NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Czego brakuje w Stalowej?,
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 12:53  
Cytuj
RONDA OBOK RESTEURACJI SLONECZNA bo na tym skrzyżowaniu jest tragedia i zeby bylo smieszniej to jakiś imbecyl bo takiego kogoś inaczej nazwać sie nie da chyba ze bardziej obraźliwe nie synchronizowal świateł z zaporami na przejeździe kolejowym mam nadzieje ze za każdego .. ja, od kierowcow chociaz pypec na jezyku mu wyskoczy, a ta cała sytuacja powinna znaleźć final w programie TVN Turbo "Absurdy drogowe"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 12:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 19:44  
Cytuj
Brakuje porządnej agencji towarzyskiej, z naprawdę seksownymi profesjonalistkami smiech2. Można by odkupić od mafii któryś z kościołów i urządzić w nim agenture.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 19:55  
Cytuj
Zdrowego rozsądku dla wodarzy. Kilka miesięcy temu pisano że stw jest zadłużona po uszy a dziś stał się cud... szpital wychodzi na prostą. Policja dostaje radiowozy. Zmks będzie kupować nowe autobusy i jeździć wszędzie i za darmo. Komunalka szaleje świecie tańsze. Będą nowe bloki. Perszingo wyremontowany. Normalnie coś pięknego. .. kurna chyba każdy wie że mamy wybrać PIS a żyć będzie się nam lepiej... Bravo. Bravo. Bravo... taki młody człowiek a tyle dobrego zrobił w tak krótkim czasie. Bravo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 21:12  
Cytuj
TRICK, nie wiem czy to troll czy faktycznie chwalisz wyczyny władzy

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 07:13  
Cytuj
Każdy czyta to co chce przeczytać. .. każdy pisze to co chce napisać. ..
A jak jest... wyjdź na miasto😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Kolego MariuszF jestem przekonany że mówisz o Tiptopie. Nie wiem jakie posiadacie z żoną rowerki, ja w domu mam trzy sztuki wszystkie z przekładnią SRAM S7. Gdy byłem tam w zeszłym roku to powiedzieli mi że w sprzedaży posiadają nexusa ale sami nie serwisują. Tak więc choć bardzo popularne rowery miejskie nowe i używane typowo przekładni nie ma gdzie przeserwisowac.



Nie wiem jakie mamy rowery (ja mam czarny, a żona niebieski ;-), nie wiem z jakim przekładniamo )
ale jesteśmy z nich zadowoleni

W wyborze rowerów dopomógł nam "gość" ze sklepu i... szczerze, nie mam zastrzeżeń (w zasadzie jest jeden minus, ale z mojej winy: uparłem się na 29" z największą rama, sprzedawca mi odradzał/prosił/przekonywał, ale wiedziałem lepiej i teraz muszę uważać, żeby zbyt gwałtownie nie zeskakiwać z siodełka, bo rodzinne klejnoty mogą ucierpieć)

Rowery Sprawdzają się, nie psują, jeżdżą, wyglądają.

Co roku oddaję je na wiosenny serwis, gdzie rowery są "przejrzane", wyregulowane, wyczyszczone (aż mi głupio oddawać je takie brudne), nasmarowane
ostatnio przesadziłem z ostrzejszą jazdą po bezdrożach i strzeliła mi szprycha (moja wina - rower dociążyłem na maxa, a opony napompowałem do 4.5 atmosfer), oddałem 2oo i... zrobili na następny dzień (z centrowaniem koła!)

Szczerze, bardzo sobie cenię ich pomoc i usługi
Z czystym sercem polecam

(tak, wiem, to że ze ja i 10 000 osób ma z nimi tak dobrze, nie musi oznaczać, że nie znajdzie się ktoś, kto będzie niezadowolony, takie życie /sam pracuję z ludźmi i wiem, że 99.9% z nich jest zadowolonych, a nawet bardziej, niestety, ten 0.1% nie chce mnie więcej znać/)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Zdrowego rozsądku dla wodarzy.

Też tak myślę i uważam,że tego są największe braki w naszym mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 15:22  
Cytuj
sex shopu nie ma !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
sex shopu nie ma !!!


Zamknęli ten na Wojska obok STSu ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 00:12  
Cytuj
Mnie brakuje Cieplarni i Oranzerii z egzotycznymi roslinkami i zwierzatkami jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 21:44  
Cytuj
Kultury osobistej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 07:12  
Cytuj
basenow termalnych aqwa park przedszkoli zlobkow normalnych ludzi uczciwych ortodontek bajecznych ja chodze do jednej przeszczesliwa jestem ale za malo jaja normalnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 21:18  
Cytuj
Mi brakuje lotniska bo do Rzeszowa nie chce mi się jeździć. I góry mogły by być bliżej, morze tez by się przydało. Viva mogło by być większe i ładniejsze. Najważniejsze to zróbmy ze Stalowej stolicę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 22:34  
Cytuj
Przeglądając ten temat widać mniej więcej czego brakuje w naszym mieście jego mieszkańcom ale na brak PiS-owców narzekać nie możemy,tego mamy do wyboru do koloru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 17:00  
Cytuj
Czego brakuje ? Skkepow dla kobiet w ciazy , gdzir mozna kupic bez problemu ciuchy dla ciezarnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2015r. 17:22  
Cytuj
dyskotek kiedy byla arkadia pokusa a teraz tylko planeta po robic dyskotekia nie tylko dancingi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 19:54  
Cytuj
Przede wszystkim dobrej restauracji/pizzeri w której o 22 nie wyrzucają cię "grzecznie" gasząc światło i myjąc podłogę przy sali pełnej ludzi w piątki...Biesiada moze i jest dluzej otwarta ale niestety jedzenie tam zostawia duzo do życzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »