NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Czego brakuje w Stalowej?,
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
no właśnie sklep rowerowy z porządnym serwisem. Sklepy może i wystarczające jak na nasze miasto, ale serwis. Wszędzie dostępne rowery miejskie z przekładniami planetarnymi a serwisu brak.



prawie na przeciwko Statoil jest budynek TZB
w tym budynku na parterze jest sklep rowerowy, prowadzący serwis rowerów.
serwisuję tam swój rower oraz rower żony (tak, wiem, każdy może sam serwisować swój rower, ale ja nie mam czasu a tym bardziej ochoty, a moja żona wogóle nie zna się na tego typu sprawach ;) ).
Przegląd wiosenny z regulacjami kosztował mnie jakieś 35 zł. Pewnie tyle samo kosztuje puszka ze smarem do łańcucha i pewnie miałbym ją przez kilka lat, ale wolałem oddać (zaraz by się okazało, że nie mialbym jakiegoś klucza, albo musiałbym jechać przez całe miasto za jakimś łożyskiem, kt. postanowiło, że powinno być wymienione i tak dalej...)
Polecam. Jestem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 09:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 09:31  
Cytuj
W Stalowej Woli brakuje stanowczo dobrego hotelu (standardy u nas są jak w kwaterach prywatnych w miejscowościach turystycznych) i dobrej restauracji. Niestety mamy w mieście same pizzerie, kebaby, bary mleczne lub lokale gdzie po 22:00 na weekendzie nie można nic zamówić, bo kelnerki twierdzą, że już jest kuchnia zamknięta... 22:45 już rozpoczyna się składanie krzeseł na stoły i mycie podłogi w celu zasugerowania gościom, że mają "SPIER...Ć" bo zamykają umiech Inne restauracje serwują jedzenie z cateringu dając ceny jak w dużych polskich miastach... W jednej "karczmie" czekałem raz 2 godziny na obiad + godzinę po obiedzie na deser...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 10:54  
Cytuj
lądowiska dla helikopterów...??? umiech

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 13:37  
Cytuj
Faktycznie Tor By sie Przydał atrakcja i zabawa gwarantowana duzo miejsca jest na taka inwesycje a dochod gwarantowany , nietrzeba bybyło jeżdzić do Kolbuszowej lub Rzeszowa zeby pojezdzićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 13:44  
Cytuj
Sushi.

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 13:46  
Cytuj
Najbardziej mi brakuje stadionu i sztucznego boiska pelnowymiarowego oswietlenego,lodowiska sztucznego i teatru .Nie jakiegos spektaklu przyjezdnego ale regularnego teatru.Brak tez jest plenerowych koncertow lokalnych zespolow i amatorow.Tak po prostu w muszli koncertowej aby mogli sie pokazac na codzien zwyklym przechodniom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 19:25  
Cytuj
brak sensownych rozrywek dla dzieci np.teatr itp., nie jakieś wesołe akademie itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:10  
Cytuj
Kolego MariuszF jestem przekonany że mówisz o Tiptopie. Nie wiem jakie posiadacie z żoną rowerki, ja w domu mam trzy sztuki wszystkie z przekładnią SRAM S7. Gdy byłem tam w zeszłym roku to powiedzieli mi że w sprzedaży posiadają nexusa ale sami nie serwisują. Tak więc choć bardzo popularne rowery miejskie nowe i używane typowo przekładni nie ma gdzie przeserwisowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 10:45  
Cytuj
jak dla mnie to w stalowej najbardziej brakuje dobrego żarcia... Króluje tutaj era syfowego żarcia pizzerie , Kebaby a gdzie jakieś dobre restauracje ? Ja np ucieszył bym się jakby w stalowej powstał dobra chińszczyzna albo meksykańska albo przynajmniej jakaś zdrowa. Bary mleczne są to prawda i sam często tam jadam ale z reguły wolał bym zjeść ryż z filetem i warzywami w różnych kombinacjach na słodko itd smacznie i zdrowo. A meksykańska też dobra jestem fanem ostrego żarcia nawet burrito bym z chęcią nie raz opędzlował. Także dobrej restauracji tematycznej a nie tylko pizzerie :/ i ceny też żeby były normalne a nie jak w biesiadzie syfne żarcie a ceny z kosmosu nigdy nie zapomne jak jadłem tam bifteka nie wiem czy osoba która to robiła była jakaś upośledzona ale dostałem suchego jak wiór posypanego kilogramem soli no cóż może akurat zły dzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
jak dla mnie to w stalowej najbardziej brakuje dobrego żarcia... Króluje tutaj era syfowego żarcia pizzerie , Kebaby a gdzie jakieś dobre restauracje ? Ja np ucieszył bym się jakby w stalowej powstał dobra chińszczyzna albo meksykańska albo przynajmniej jakaś zdrowa. Bary mleczne są to prawda i sam często tam jadam ale z reguły wolał bym zjeść ryż z filetem i warzywami w różnych kombinacjach na słodko itd smacznie i zdrowo. A meksykańska też dobra jestem fanem ostrego żarcia nawet burrito bym z chęcią nie raz opędzlował. Także dobrej restauracji tematycznej a nie tylko pizzerie :/ i ceny też żeby były normalne a nie jak w biesiadzie syfne żarcie a ceny z kosmosu nigdy nie zapomne jak jadłem tam bifteka nie wiem czy osoba która to robiła była jakaś upośledzona ale dostałem suchego jak wiór posypanego kilogramem soli no cóż może akurat zły dzień.

Myślisz, że dobre restauracje mają zdrowe jedzenie? albo, że sklepy ze zdrową żywnością, rzeczywiście sprzedają zdrową żywność?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd: ST WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 15:57  
Cytuj
Pomnika smolenskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 16:00  
Cytuj
życzliwości...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Myślisz, że dobre restauracje mają zdrowe jedzenie? albo, że sklepy ze zdrową żywnością, rzeczywiście sprzedają zdrową żywność?smiech2

Może niekoniecznie zdrowe ale przynajmniej czuć różnicę jakościową produktów używanych na kuchni. Są restauracje w okolicy, które np. pieką swoje pieczywo, robią swoje wędliny itp. Ale niestety nie u nas. Także poza pizzą, kebabem czy barami mlecznymi nie ma tu za dużego wyboru. Nie wymagam tu znowu żeby serwowano ośmiornice... Czasami po prostu bym zjadł porządnego steka, dziczyznę czy jakąś rybę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 19:02  
Cytuj
ryzykowne jest otworzyc restauracje z takim jedzeniem wotex przy trasie koło Niska czy słynna golonka w Pikulach koło Janowa sa dobrze ulokowane.nie byłem jeszcze w Biesiadzie ale tam chwala jedzonko i jest tam ponoc spory wybór.ale dobrej rybki w okolicy chyba nie zjemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 19:27  
Cytuj
Nie robię nikomu reklamy, może jestem mało wymagający ale jedzenie w zajeździe "Pod Jesionami" jest dla mnie bardzo dobre. Wprawdzie nie Stalowa Wola ale blisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
ryzykowne jest otworzyc restauracje z takim jedzeniem wotex przy trasie koło Niska czy słynna golonka w Pikulach koło Janowa sa dobrze ulokowane.nie byłem jeszcze w Biesiadzie ale tam chwala jedzonko i jest tam ponoc spory wybór.ale dobrej rybki w okolicy chyba nie zjemy.
dobra rybka pstrąg zjemy w tarnobrzegu oraz w janowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 12:10  
Cytuj
Bez obrazy ale ....
W Stalowej brakuje inteligentnych ludzi :-)

Na pewno inwestując w coś co to zmieni - poprawi się sytuacja miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Kwie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
tip top, po byku fachowcy...


Hehe traf w sedno sprawy umiech

"Ludzie nie dlatego przestają się bawić bo się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
luu
luu
Posty: 29
Dołączył: 10 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 11:10  
Cytuj
na edukacji nie ma porządnej speluny z kuflowym ...sklepów z pierdołami , kebabów od gromaaa a dla ludzi nic nima . albo ten , no fitnes sritnes za przeproszeniem ...

luu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 11:19  
Cytuj
sportu na dobrym poziomie.chopdzi mi głównie o piłkę i kosza.wystarczyłaby 1 liga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 21:05  
Cytuj
W sumie w mieście prawie wszystko jest. Czego nie ma tak na szybko co przychodzi do głowy: salon Hondy, Mitsubishi, fajnego sklepu z odzieżą męską w stylu casual (jest sporo dla młodzieży, ślubne gajery i tyle), dalej jest problem z basenem dla zwykłych ludzi (nie klub, nie firma), tor motocross lub superenduro, quadowy, tor hopki dla rowerów, wypożyczalnia samochodów dostawczych, opiekunek (ów) dla osób starszych, jakiś ośrodek dla ludzi starszych (tych jest coraz więcej i mają często emerytury większe niż niejeden ma wypłatę). Pewnie jakieś SPA.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 08:11  
Cytuj
Ślęzaka na fotelu prezydenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 08:18  
Cytuj
Zyczliwosci.oraz szacunku do drugiego czliwieka.wystarczy poczytac komentarze jak ludzie ublizaja i jeden na drugiego warczy....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 09:37  
Cytuj
W stalowej Woli brakuje części rekreacyjnej na basenie dla małych dzieci. Jest brodzik, gdzie pływając z małym dzieckiem trzeba trzymać je cały czas na rękach bo za głęboko. nie ma zjeżdzalni dla dzieci, ani nic co mogłoby się dzieciakom spodobać. Jest tylko ograniczenie godzinowe które wyłącza możliwość korzystania przez dzieci z basenu do 19. na działce mosiru jest tyle miejsca ze z powodzeniem moznaby dobudować kilkudziesięciometrową nieckę ze stali nierdzewnej dla dzieci. Sam koszt takiej niecki to jakieś 500 tyś, dobudowanie 200 metrowej częsci zmeiściłoby się w 1 mln netto z instalacjami.

w wakacje miałem przyjemność korzystać z takich atrakcji w innych miastach. uwierzcie mi, rodzin z dzićmi było na prawdę dużo, a radość maluchów nieoceniona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Ślęzaka na fotelu prezydenta.
Twoje niedoczekanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »