NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
jakie buty na silownie a jakie na codzien, jakie buty na silownie a jakie na codzien
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 21:28  
Cytuj
Witam. Mam zamiar zapisac sie na silownie. Czy obuwie na silownie sa takie same jak na fitnes ? Zakupilam nike free 3.0 te co sa bez usztywienia i ze zszytym jezykiem. W sklepie mysle wow super. Teraz zle sie je ubiera poniewaz zaklada sie jak skarpete . Niby mam rozmiar 38,5-39 a te 39 sa jakby na styk ale przez to ze sa jak skarpeta nie uwieraja.Nie wiem czy rozmiarowka tych butow jest zanizona czy tylko mi sie wydaje, poniewaz bvardzo dawno nie kupowalam sportowego obuwia. Nie wiem czy to byl dobry wybor .Znajoma mowila ze powinny byc usztywniane zeby kontuzji sie nie nabawic. Opinie prosze od osob ktore znaja sie w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 21:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 21:54  
Cytuj
Ty chcesz pietami te ciezary wyciskac czy co? co niby ma byc usztywnione. Biegacz na zawody moze miec buta usztywnionego, ale na codzien i na silownie to chyba chodzi o to by bylo najwygodniej, czyli byla najlepsza amortyzacja. Nie znam sie na butach, ale wydaje mi sie ze ta znajoma cos pi!@#$i ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 22:07  
Cytuj
Przede wszystkim na silowni klapkom mowimy stanowcze nie!- a jest to nagminny problem na naszych st.wolskich silowniach (wyjatkiem od tej zasady sa klapki firmy kubota z usztywniona pietaumiech) Tak na powaznie to jezeli nie planujesz trenowac trojboju silowego i szarpac 200 w przysiadzie czy 300 w martwym ciagu (wtedy wypadalo by miec specjalne buty z podbiciem na piecie) to dobry bedzie kazdy wygodny i sportowy pantofel coby nie gniotl stopy. Nie ma co sie za bardzo podniecac, kazdy "adidas" bedzie ok, potrzeba usztywnienia kostki to bzdura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Znajoma mowila ze powinny byc usztywniane zeby kontuzji sie nie nabawic. Opinie prosze od osob ktore znaja sie w temacie.

Uzupełniając informacje podane przez kolegów napiszę jeszcze, że to TECHNIKA wykonywanych ćwiczeń, przemyślany DOBÓR OBCIĄŻEŃ i ROZGRZEWKA przed treningiem uchronią Cię przed kontuzją, a nie but, trzewik czy adidas. Powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 17:59  
Cytuj
dziekuje za wszytskie komentarze. Niestety wlasnie chyba sie za bardzo podniecilam ta silownia jezyk hihhi tak tak macie racje jezyk a dzis pani w sklepie powiedziala mi ze rozmiarowka nike jest zanizona. normalnie noszac 38.5 - 39 kupilaam 39 i okazal sie maly. Bylam wymienic i wzielam 40 umiech szok. ale podobno nie ma 39,5 tylko od razu 40. i 40 odpowiada rozmiarowi 39 .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:37  
Cytuj
no dokladnie, za duzo podniety jak sama piszesz, zacznij od silowni pozniej zakupy bo widze ze twoja silownia moze skonczyc sie na zakupach butow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 05:46  
Cytuj
Na przyszlosc mala porada umiech

Z racji tego, ze rozmiar rozmiarowi jest nierowny i kazdy producent podaje inne, zmierz sobie dlugosc stopy i sugeruj sie tym przy zakupie obuwia umiech Gwarantuje, ze nie bedzie zwrotow umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »