NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
nie sympatyczny sprzedawca kwiatow, nie sympatyczny sprzedawca kwiatow w budce z boku city parku
Posty: 51
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:04  
Cytuj
Witam chcialam kupic u pana kolo city parku z boku budynku sztuczne kwiatki na grob a ten pan zamiast zachecic do kupna byc milym to jeszcze do mnie z geba ze nie wolno tak dotykac tych kwiatkow bo ubrudze i zepsuje i nikt nie kupi wystarczy ze spojrze okiem no nie no ja place i ja wymagam nie kupie czegos jak dobrze nie ogladne a poza tym nie spotkalam jeszcze sie z czyms takim w kwiaciarni kupuje i moge ogladac ile chce i wziasc do reki a on nie powinien mnie tak potraktowac wiecej nic u tego gbura starego nie kupie i watpie ze ktos bedzie kupowal jak tak bedzie sie odnosil do klientow wkoncu klient nasz pan.odradzam tam zakupow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:09  
Cytuj
Nie widziałem jeszcze tak długiego zdania.Nie mogłaś Mu tego w oczy powiedzieć?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:12  
Cytuj
Otwórz biznes i traktuj klientów jak panów.
Gość wyznaje inną zasadę i to jego prawo.

Towar jest jego własnością więc może Ci śmiało zabronić dotykania, proste.

To idź do kwiaciarni i sobie kupumiech


a swoją drogą każdą bułkę w sklepie dotykasz co nie?;]

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
wkoncu klient nasz pan

Z Twojego przykładu wynika, że nie do wszystkich sprzedawców to już dotarło.

BTW, dwie kropki w tak długiej wypowiedzi to dramatycznie mało umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:20  
Cytuj
Poszła po kwiatka i dostała burę od sprzedawcy,potem wylewa żale na forum jaki to pan nie miły, jesteś żałosnamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:28  
Cytuj
Skoro macasz kwiatki niewiadomo w jakim celu (majac je przed nosem chyba je widzisz) z pewnoscia gdybym byl sprzedawca potraktowalbym cie tak samo. Najlepiej, wymacac, wyciapac, uszkodzic i niekupic (wiekszosc wymagajacych pseudoklienow).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 21:01  
Cytuj
[cytat]Otwórz biznes i traktuj klientów jak panów.
Gość wyznaje inną zasadę i to jego prawo.

Towar jest jego własnością więc może Ci śmiało zabronić dotykania, proste.

To idź do kwiaciarni i sobie kupumiech


a swoją drogą każdą bułkę w sklepie dotykasz co nie?

bulka to nie kwiatki wiec to nie porownuj a ty jak kupujesz to nie ogladasz ? patrzysz z daleka?kupujesz tak na oko ?ciekawe jak ty bys poszla do sklepu cos kupic i cie sprzedawca zjechal bez przyczyny albo ci sprzedal stare bulki jak tak chce sprzedawac to ok jak nic nie kupie juz u niego wole pojsc do centrum do kwiaciarni tam sa panie sympatyczne moge wyciagac z pudelek dopasowywac kolorystycznie nie to co u tego buca.na oko se dopasuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Poszła po kwiatka i dostała burę od sprzedawcy,potem wylewa żale na forum jaki to pan nie miły, jesteś żałosnamlotek


wazne ze ty sie nie wyzalasz.a ja sie nie wyzalam tylko daje opinie o nie milym sprzedawcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Witam chcialam kupic u pana kolo city parku z boku budynku sztuczne kwiatki na grob a ten pan zamiast zachecic do kupna byc milym to jeszcze do mnie z geba ze nie wolno tak dotykac tych kwiatkow bo ubrudze i zepsuje i nikt nie kupi wystarczy ze spojrze okiem no nie no ja place i ja wymagam nie kupie czegos jak dobrze nie ogladne a poza tym nie spotkalam jeszcze sie z czyms takim w kwiaciarni kupuje i moge ogladac ile chce i wziasc do reki a on nie powinien mnie tak potraktowac wiecej nic u tego gbura starego nie kupie i watpie ze ktos bedzie kupowal jak tak bedzie sie odnosil do klientow wkoncu klient nasz pan.


Jedno zdanie, żadnego przecinka. Ten bełkot możesz wypowiedzieć na jednym wydechu?
Na dodatek pisze i mówi się "wziąć", a nie "wziąść"... żenujący poziom...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 23:11  
Cytuj
Krecik.. kup sobie karton kwiatow roznego rodzaju i stoj na hali pozwalaj dotykac kazdemu macac wymacac przemacac towar. A po tygodniu ocen jak twoj towar wyglada jak kwiaty wygladaja i ocen ile straculy na wartosci. Sprzedawany towar na hali a w sklepie to nie to samo. W sklepie wiatr piachu kurzu Ci nie nawieje, wilgoci tez niema. W sklepie za macanie towaru tez bys zjebe dostala moze mniejsza ale dostalabys.
Nie dziw sie facetowi skoro zapewne w ciagu dnia kilka osob przechodzac od tak zmaca towar jedna reka a w drugiej trzyma zapiekanke albo inny fast food.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 07:38  
Cytuj
....proszę ilu tu polonistów...Ja Cię rozumiem ,kupuję i chcę wiedzieć co kupuję .Kupowałam swego czasu sukieneczkę dla dziewczynki i ekspedienta mnie podobnie potraktowała /rozumiem jej obawy/wyszłam bardzo zniesmaczona bo forma mogła być inna ale coż mamy naleciałości .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 17:18  
Cytuj
to masz problem heh.. zyczliwości nie ma ..i nie bedziesz robic zakupów bo pani niemilo sie odezwala ,,,, jak dziecko foch, w malo sklepach jest sprzedawca mily .upszejmy itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »