NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Kamera stalowa wola,
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2015r. 18:04  
Cytuj
Czy w stalowej woli jest monitoring na którym widać okolice przejścia dla pieszych na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli? Może są kamery na zewnątrz dworca, które patrzą na przejście dla pieszych. Może jest jakaś kamera na zewnątrz tego małego pawilonu handlowego, lub wieżowca? Jeśli ktoś wie o takich kamerach, proszę o informację, to dla mnie bardzo ważne. Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2015r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2015r. 18:23  
Cytuj
W Stalowej Woli jest słabo z monitoringiem. Masz kamerę na dachu wieżowca róg Okulickiego i Popiełuszki z widokiem w kierunku dworca PKS
np: http://kamera.stella.net.pl/
oraz na bazylikę : http://kamera2.stella.net.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2015r. 21:42  
Cytuj
Jest jeszcze kamerka na galerie.

http://actee(...)-pl.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2015r. 22:02  
Cytuj
Kłania się czytanie z zrozumieniem, bo koledze chodziło o ulicę Okulickiego a nie o powstającą galerię VIVOmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 11:27  
Cytuj
Za słaba jakość tego nagrania z wieżowca. Zauważyłem kamerę kopułkową przy wejściu do Textil-marketu. Ktoś wie czy jest tam jakiś ochroniarz, dali by mi nagranie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
Kłania się czytanie z zrozumieniem, bo koledze chodziło o ulicę Okulickiego a nie o powstającą galerię VIVOmlotek

Polecam koledze autorowi kurs "pisania ze zrozumieniem" - bo pytać o przejście dla pieszych na Okulickiego, to jak zapytać, czy ktoś widział drzewo w lesie.

CYTAT
Zauważyłem kamerę kopułkową przy wejściu do Textil-marketu. Ktoś wie czy jest tam jakiś ochroniarz, dali by mi nagranie?

Kolego, jesteś ze Stalowej? Ja naprawdę staram się zrozumieć niektórych użytkowników forum, ale poważnie uważasz, że ktoś z forumowiczów wie, czy kierownik Textil Marketu zgodzi się pokazać Ci nagranie z monitoringu? Widzisz inną możliwość niż pofatygować się do nich i porozmawiać osobiście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 13:26  
Cytuj
Ja koledze wyżej jednak polecam kurs czytania ze zrozumieniem. W okolicy dworca, wieżowca, i textil-marketu jest tylko jedno przejście dla pieszych.
Nie jestem ze Stalowej Woli. Kamera może nie należeć do TM, tylko do właściciela budynku, nagrania może też mieć zewnętrzna firma ochroniarska, dlatego pytałem, może jest jakaś osoba na forum, która coś wie i zaoszczędzi mi biegania od drzwi do drzwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 13:59  
Cytuj
Spoko, nie licytujmy się, choć o TM wspomniałeś później, a w okolicy dworca jest tyleż przejść, ile m2 uzna się za okolicę umiech Na przeciw dworca faktycznie jest jedno, kamera z TM (przy założeniu, że jest ich), według tego co można na szybko wyczaić z google maps jest skierowana w stronę przejścia, więc jest spora szansa, że rejestruje zdarzenia na przejściu. Z tego co piszesz wnioskować można, że zależy Ci na odtworzeniu sytuacji z przeszłości, dlatego ważne, by kamera oprócz relacji na żywo, zapisywała nagrania, czy ta na wieżowcu tak robi, ciężko stwierdzić.
Jeżeli nie jesteś z STW pozostaje wykonać telefon do TM na Okulickiego i zapytać o kamerę i możliwość udostępnienia nagrania. Telefon do oddziału 695-891-414, albo zwrócić się mailowo pod adres: stalowa.wola_(at)_markety.textilmarket.pl.
Powodzenia, pozdrawiam.

ps. jeżeli chodzi o jakąś poważną sytuację typu wypadek, złamanie przepisu, zagrożenie zdrowia, a TM nie zechce udostępnić nagrania może warto zapytać na policji? Po zgłoszeniu sytuacji być może oni tak poproszą TM o nagranie, że je dostaną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 14:13  
Cytuj
Dzięki. Ja chcę działać przeciwko policji. Wolałbym na początku spróbować dostać, albo przynajmniej zobaczyć to nagranie. Mejla już napisałem, jak nie odpiszą to się przejadę osobiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 14:20  
Cytuj
Brawo za inteligencje i błyskotliwość. Rozklej jeszcze na mieście ogłoszenia, że masz zamiar działać przeciw policji i szukasz nagrań z monitoringu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 14:23  
Cytuj
To taki spóźniony żart z okazji 1 kwietnia. Chodzi o to, że na pasach jakiś gość golfem mi zarysował auto. Z policją mam takie doświadczenia, że jak się im dowodów nie podsunie pod nos to za wiele nie robią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »