NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Najdłuższe Polskie zdanie ..., widział ktoś dłuższe?? :)
Posty: 21
Dołączył: 7 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 19:24  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=301912

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 19:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 20:27  
Cytuj
No cóż ! Jakie ogłoszenie taki i wygląd tego budynku do sprzedaży !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 21:02  
Cytuj
No i cena. Surówka w Pilchowie za 255 tysiaków. mlotek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 21:35  
Cytuj
Autor ogłoszenia nie ukończył szkoły podstawowej. Nie da się tego przeczytać. Nie wiadomo za bardzo, o co chodzi umiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Autor ogłoszenia nie ukończył szkoły podstawowej.... Nie wiadomo za bardzo, o co chodzi umiechok


Nie wiesz o co chodzi w tym ogłoszeniu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 00:37  
Cytuj
CYTAT
No i cena. Surówka w Pilchowie za 255 tysiaków. mlotek


a ty ile bys chcial zaplacic za 15a dzialke praktycznie w stw z nienajmniejszym domem ?

No tak ale post nabity, costam napisane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 06:05  
Cytuj
No nie przesadzajmy.
Pilchów, Bojanów, Stany, Przyszów, Nisko, Pysznica, Agatówka, Turbia itp itd to nie Stalowa Wola.. Rekordzista opychał jakiś czas temu dom w Żabnie z takim tekstem. Mimo wszystko dowolna rzecz to dojazd do MIASTA.
Wiadomo ludzie się budują po wioskach bo cena działek niższa ale pisanie że to Stalowa to przegięcie. A trzymając się tematu to taki stan nie jest wart tej ceny, na piaskach był podobny dom z 12 arową działką i poszedł za nieco ponad 200, ale to jednak Stalowa Wola. A jak jesteśmy przy Piaskach to też lekkie przegięcie dokąd powoli zaczyna sięgać to osiedle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 07:35  
Cytuj
CYTAT (feltd)
CYTAT
No i cena. Surówka w Pilchowie za 255 tysiaków. mlotek


a ty ile bys chcial zaplacic za 15a dzialke praktycznie w stw z nienajmniejszym domem ?

No tak ale post nabity, costam napisane.



Post nabity? To chyba o sobie tak powinieneś napisać. Pilchów to Pilchów, a nie Stalowa Wola. Zaraz się pojawi kolejne ogłoszenie ze Stalowej Woli jako przedmieść Rzeszowa ;-). Jak dla mnie 255 tysięcy to zdecydowanie za dużo. No ale to moje zdanie, możesz sie nie zgodzić ale nie pisz głupio o nabijaniu postów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 10:47  
Cytuj
Mysle ze postawienie takiego domu w stanie surowym otwartym to okolice 100tysiakow, dzialka 12a (niechby 6-7tys za ar) plus ogrodzenie (brama, furtka?) max druga setka- razem ok 200tys. Ktos tu nie chce wyjsc na "zero" tylko dobrze zarobic..
Edit: dupa lampa, luknalem na projekt w necie- tozto 114metrićkow. Mozna to ogarnac zdecydowanie taniej niz 100tys. Cena raczej mocno wywindowana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 11:34  
Cytuj
Wiecie, jeśli jest popyt to jest i podaż.
Jest wiele ogłoszeń "ciekawszych" stylistycznie i nie tylko, mnie bardziej ciekawi, czy ten temat na forum nie był po to by większa ilość osób zobaczyła to ogłoszenie?? Nie chce rozwijać teorii spiskowych, żeby nie było "że to był zamach" hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 11:46  
Cytuj
Widzę, że nie tylko ja zastanawiałam się nad tym, czy to ogłoszenie nie jest aby specjalnie zredagowane tak, żeby można było umieścić je w temacie "Najdłuższe Polskie zdanie ..." smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
Mysle ze postawienie takiego domu w stanie surowym otwartym to okolice 100tysiakow, dzialka 12a (niechby 6-7tys za ar) plus ogrodzenie (brama, furtka?) max druga setka- razem ok 200tys. Ktos tu nie chce wyjsc na "zero" tylko dobrze zarobic..
Edit: dupa lampa, luknalem na projekt w necie- tozto 114metrićkow. Mozna to ogarnac zdecydowanie taniej niz 100tys. Cena raczej mocno wywindowana


Ciekawe czy Ty jakbyś poswiecil tyle czasu na budowe i chcial odsprzedać to też byś sprzedawał na zero. Chetnie odkupilbym od Ciebie taki dom za cene materiałów i ziemi, a rok czy więcej Twojej roboty niech kosztuje 0zł - dla mnie bombaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 11:55  
Cytuj
Mogę z czystym sumieniem zapewnicumiech,że nie chodziło mi tu o reklame sprzedawanej nieruchomości , tylko o to jak niektórzy przywiązują,a raczej nie przywiązują wagi do Polskiej pisowni,jezeli chodzi o budowanie zdań, gramatyke i stylistykę. Pozdrawiam!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
NEC
NEC
Posty: 76
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 18:47  
Cytuj
Tak, to prawda - czasami mam wątpliwości, czy dany tekst napisał ktoś, kto chodził do polskiej szkoły i przeczytał choć jedną książkę. Dla ilustracji kilka ogłoszeń z innego forum :

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »