NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ale jaja Pan Szlęzak w PSL, Ale jaja Pan Szlęzak w PSL
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 20:36  
Cytuj
Ale jaja Pan Szlęzak w PSL

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 20:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 20:56  
Cytuj
No fakt, trochę mnie zawiódł. Patrząc jednak na jego ambicje, to aż tak się nie dziwię. PO, SLD i inne partie prawie na naszym terenie nie istnieją. Do Pisu mu daleko. Zobaczymy - wybory parlamentarne już jesienią. Posłem byłby niezłym. Jest z krwi i kości Stalowiakiem. Napewno nie byłby malowaną lalą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 20:58  
Cytuj
PSL- partia wieśniaków buraków i pijaków, a wyborców mają jeszcze gorszych- kupowanych żuli spod sklepu. POGRATULOWAĆ smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 20:59  
Cytuj
Tim co to jakaś sensacja?Żyjemy w niby wolnym kraju i każdy może należeć do jakiej partii chce.Co może miał sie do PiS-u zapisać.Już zaraz po przegranych wyborach fama poszła na tym portalu,że pracuje w elektrowni i co potwierdził to ktoś albo zaprzeczył?Jaka jest prawda to tylko Szlęzak wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 21:26  
Cytuj
To, że miał aspiracje na posła to widać było , ale żeby "wskoczyć" do najorszej partii ślizgaczy to chłop się nie popisał. Szkoda...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 00:19  
Cytuj
W listopadzie pisali juz o tym ze szlezak z PSL-em
http://stalo(...)id=34242

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 06:45  
Cytuj
Na lokalnym podwórku sobie nie poradził, a pcha się na wyższy szczebel, widać władza mu posmakowała, bo wyborców to on ma daleko w du... Na nasze szczęście nie ma żadnych szans zostać parlamentarzystą. Szkoda tylko pieniędzy podatników na jego ulotki wyborcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
No fakt, trochę mnie zawiódł. Patrząc jednak na jego ambicje, to aż tak się nie dziwię. PO, SLD i inne partie prawie na naszym terenie nie istnieją. Do Pisu mu daleko. Zobaczymy - wybory parlamentarne już jesienią. Posłem byłby niezłym. Jest z krwi i kości Stalowiakiem. Napewno nie byłby malowaną lalą.

No nie wiem czy byłby niezłym posłem skoro w koalicji rządzącej obowiązuje dyscyplina partyjna i głosowania są już ustalane odpowiednio wcześniej uśmiech PSL to partia prostytutka. Zwykli etatyści, którzy mają za każdym razem te 5% i pchają się do koalicji dla stołków w PGE, PGNiG, Tauron, BGK, BOŚ, urzędów itp. Zawsze się rwą żeby zarządzać gospodarką... A co może wiedzieć o gospodarce chłop co jeszcze nie tak dawno gnój przerzucał widłami? Myślałem, że Szrek jest mądrzejszy... Już wcześniej dawał sygnały wchodząc w koalicję z homokomuchami z PO i SLD. Ogólnie dziwny gość. Starość nie radość uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:33  
Cytuj
@Witalij
Sprawdź sobie, co oznacza słowo "etatyzm".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
@Witalij
Sprawdź sobie, co oznacza słowo "etatyzm".

Sprawdziłem.
Etatyzm (fr. l'État - państwo) – rodzaj polityki społeczno-gospodarczej państwa o gospodarce mieszanej (państwowo-prywatnej) oznaczający przejmowanie przez państwo administracji nad prywatnymi przedsiębiorstwami lub tworzenie nowych przedsiębiorstw państwowych przy pomocy kapitału państwowego, a także tworzenie przedsiębiorstw o kapitale mieszanym (państwowo-prywatnym). Historycznie, etatyzm jest przeciwieństwem anarchizmu[1], dziś jednak rozumiany jest raczej jako alternatywa dla wolnorynkowej gospodarki kapitalistycznej[2].
Tworzenie nowych Spółek Skarbu Państwa, tj. Tauron, ENEA, Energa nie jest wg Ciebie etatyzmem? Wiadomo kto zasiada w zarządach państwowych spółek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 06:57  
Cytuj
@Witalij
CYTAT

Sprawdziłem.

Odniosłem wrażenie, że co innego miałeś na myśli. Jeżeli chodziło ci o to, co w definicji, to OK.
Podzielam Twoją opinię o PSL, ale nie uważam wyeliminowania państwowej własności za dobre lekarstwo na złe zarządzanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 18:29  
Cytuj
folklor....

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 18:57  
Cytuj
Tylko chwila i kolega z Jastkowic też dołączy :szok:.
Będą tworzyć kładkę dla pieszych i krów na Jastkowicach jezyk
Stępień i reszta karierowiczów
Aż dziw bierze że "Szara Eminęcja" przyjechała do Stalówki :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »