NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
morze, ustronie morskie
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 17:01  
Cytuj
witam wybieram się do ustronia morskiego czy ktoś tam był i może wyrzic swoja opinie??cool girl

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 17:01  
Cytuj

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 23:07  
Cytuj
Byłem tam w latach siedemdziesiątych i miło wspominam tam odpoczynek.Mieszkaliśmy w domkach kilkupokojowych,stołówka była w jednym z nich.Jedynym mankamentem bylo lotnisko wojskowe w Sianożętach co owocowało niskimi przelotami myśliwców co drugi dzień imożna było naprawdę fioła dostać.Nie wiem jak jest dzisiaj al ,myślę,że teraz nie ma tego problemu tym bardziej,że bylo własnością bratniej armii ZSRR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 23:09  
Cytuj
Jeszcze niech się wypowie ktoś, kto był tam w latach trzydziestych i będzie git.

Moderowano przez: sm

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 23:56  
Cytuj
sp7kpk Nie masz nic mądrego do napisania to po co piszesz?Szkoda,że nie zdążyłem przeczytać całej Twojej wypowiedzi bo ona pewniw świadczyła o Twojej mądrości.Napisałem swie wrażenia,o których Ty możesz tylko pomarzyć i zeżarła Cię zazdrość.Mimo wszystko pozdrowienia dla Ciebie i miłej niedzieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 00:01  
Cytuj
Feniks mile wspomnienia masz ☺

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 01:04  
Cytuj
Tak mam.Do Bałtyku było bliziutko,jedzenie jak pamiętam też nie można było narzekać,tylko te samoloty trochę przeszkadzały ale teraz raczej ich nie ma więc na pewno jest dużo lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 02:28  
Cytuj
moim skromnym zdaniem wiele się od tamtych czasów na bełtykiem nie zmieniło - jednyna zauważalna jak sądze zmiana to "kurorty" okraszone mazursko-mazowieckimi karkami, goscince wyłożone przaśnym brukbetem zaś rudery omalowane pastelem i wystrojone blaszanymi reklamami frytek, gofrów,i festynów - ogólnie bałtyk kojarzy mi się z pasztetem, kazaczokiem i cholernie zimną wodą....plus pegeerowsko-diskopolowe klimaty...potluczonypotluczonypotluczony naturalnie chodzi mi o polski odcinek tego akwenu[

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 20:49  
Cytuj
Ha, a moim zdaniem sp7kpk napisal bardzo madrze, ale oczywiscie znow chora moderacja ...
Co ma wspolnego obraz dzisiejszy jakiegos miejsca z tym 45 lat temu, wszystko sie mogło zmienic 5 razy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 21:33  
Cytuj
feltd sądze,że wszystkie zmiany opisał andy4life w swoim poście a ty jesteś tej samej maści ignorantem jak sp7kpk co widać po Twoich ostrzeżeniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze niech się wypowie ktoś, kto był tam w latach trzydziestych i będzie git.

Moderowano przez: sm

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


Ironia to przejaw inteligencji. Jak widzę za inteligencję dostaje się ostrzeżenie, a post jest moderowany. Powiedz mi moderatorze jaką wartość w 2015r. wnosi opowieść o warunkach mieszkalnych jakie były 40 lat temu? Odpowiedź na posta jest jak najbardziej zasadna. Czy jak zapytam się o pracę w HSW to będę oczekiwał odpwoiedzi jakie warunki pracy były w latach 70-tych ubiegłego wieku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
feltd sądze,że wszystkie zmiany opisał andy4life w swoim poście a ty jesteś tej samej maści ignorantem jak sp7kpk co widać po Twoich ostrzeżeniach.


A może zamiast wytykać błędy innym sam zastanów się co piszesz i kogo obchodzi co było 45 lat temu? Czy autor wątku pyta jak wyglądała miejscowość 45 lat temu czy pyta o warunki obecnne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 22:15  
Cytuj
Danek wybiera się do Ustronia, pyta zatem o opinie. Najwięcej w temacie udziela się Feniks, który w Ustroniu Morskim był w czasie kiedy Edward Gierek zajmował się dynamicznym rozwojem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Opowiada o wojskowym lotnisku i uciążliwym hałasie. I oczywiście puenta Feniksa: "Nie wiem jak jest dzisiaj, ale myślę że teraz nie ma tego problemu". Oczywiście, że nie ma. Lotnisko wojskowe w Sianożętach jest nieczynne od ponad dwudziestu lat! Toś napomagał zainteresowanemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »