NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 13:13  
Cytuj
A wiesz że jak się PiSdą urodziłeś kanarkiem nie zdechniesz nie wiem

PiSz sobie takie mamy czasy ... może podrosną ci jaja do wielkości tych które ma mysz ... na większe nie licz PiS.deczko cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 13:13  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 14:51  
Cytuj
Podniosło ci się ciśnienie, bananowy chłoptasiu ? Poziom frustracji sięgnął zenitu ? Wyluzuj, my się tylko z Ciebie nabijamy smiech2




Obrazek

Te twoje hobby jest co najmniej dziwaczne smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 16:03  
Cytuj
Cwoku byłem modem na tym forum i lepsi od ciebie próbowali podnieś mi ciśnienie (z zerowym skutkiem) ...taki pryszcz jak ty nadaje się tylko do robienia tego co robisz na co dzień ... ssania cool girl nawet jak już podrosną ci jaja do w/w rozmiaru ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 17:06  
Cytuj
Narwaniec z Ciebie, Jak poznałem historie twego dzieciństwa to wcale się nie dziwie, pewnie skończysz w pokoju bez klamek jako psychopata. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 17:31  
Cytuj
Zapewne twoim szczytem marzeń jest skończyć w jednym z takich przybytków ... http://www.wprost.pl/ar/487648/Burdel-Warszawa/

każdy ma swoje priorytety ... PiS.do cool girl ... może ci się nawet trafi jakiś jurny uchodźca z Afryki albo i dwóch w prezencie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 18:18  
Cytuj
Widze że temat Ssania jest Ci bardzo dobrze znany, o czymś to świadczy, skoro notorycznie o tym piszesz. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 19:26  
Cytuj
Znam różnych ludzi ... korzystali z usług kolegów z twojej branży nie wiem ... tylko tyle i aż tyle ... zapewne i tak więcej lodów ukręciłeś niż PiS zrobił kilometrów autostrad cool girl ale nie przejmuj się jeszcze się podszkolisz cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 19:38  
Cytuj
Nie obchodzi mnie kogo Ty znasz chłoptasiu, albo z kim tam sypiasz teraz lachociągu. Twoją sprawą jest ze lubisz "Ssać".
Tylko proszę Cię bardzo, nie chwal się tymi swoimi dewiacja publicznie smiech2smiech2



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 19:41  
Cytuj
Banach gdzie podziałeś kolegę?W taki głupi sposób się wpierdolić.Misiu masz strasznie zboczone marzenia

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 20:14  
Cytuj
Nie odwracaj kota ogonem jak kurdupel cool girl

Obrazek

zasięgnięte z jednej z prawicowych stron umiech chyba też was nie lubią umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 20:26  
Cytuj
Fotka z jednej takiej mocno lewackiej strony





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 20:40  
Cytuj
Chyba mocno pedalskasmiech2 http://newsweb.pl/ Chyba od tych lodów resztki mózgu ci zamarzły nie wiem

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 21:27  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 21:40  
Cytuj
wow toś błysnął ...

Zbłaźniłeś się głąbie ze stroną "mocno lewacką" zbłaźniłeś się ze schodami w Słupsku ... jak patrzysz na takiego głąba w lusterku nie jest ci głupio smiech2 przemyśl to z rana cool girl

Obrazek

Na dobranoc powinno być zamiast pies ... pis ...no ale kolorowych lodów cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 21:50  
Cytuj
Obrazek


Ssij palke staremu, jak za dawnych lat. smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 10:13  
Cytuj
Widzisz PiS.do ...gdybyś był charakternym facetem to byś wiedział że pewnych rzeczy się nie pisze ...ale ty charakterny nie jesteś nie wiem gdybyś był przynajmniej facetem ...to bym zapytał ... czy zbierałeś kiedyś powybijane zęby połamanymi rękami ...ale ty nie jesteś facetem nie wiem więc zapytać o to nie mogę ...

jesteś najlepszego sortu konfidentem zmiksowanym z cwelem ...takie coś musi się mieć w genach

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Widzisz PiS.do ...gdybyś był charakternym facetem to byś wiedział że pewnych rzeczy się nie pisze ...ale ty charakterny nie jesteś nie wiem gdybyś był przynajmniej facetem ...to bym zapytał ... czy zbierałeś kiedyś powybijane zęby połamanymi rękami ...ale ty nie jesteś facetem nie wiem więc zapytać o to nie mogę ...

jesteś najlepszego sortu konfidentem zmiksowanym z cwelem ...takie coś musi się mieć w genach


Za to tobie i Barołowi wolno wszystko pisać,tak?Wy jesteście ponad prawem,masz zdrowo najebane w tej łepetynie.Możesz nie lubić obecnej władzy ale sposób w jaki piszesz demaskuje cie jako ostatniego chama i prostaka.Nie wyszedłeś poza poziom szkoły podstawowej kiedy to kałamarze wyzywały się od wieśniaków.Chlasz ten sok z buraka i coraz gorzej ci po nim

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 10:30  
Cytuj
Tym się wieśniaku różnimy że ja sobie pisze o twoich panach w taki sposób jak mi pasuje ... walą mnie takie czopy jak ty i tobie podobni nie wiem to że jesteście masochistami to nie moja wina ... myślisz że jeśli mnie zwyzywasz a admin nie zareaguje to pozwolę sobie na to żeby takie nic jak ty mnie czy moją rodzinę obrażało ? smiech2 wolne żarty cool girl

ps.Wolę ten sok niż wódę jak ty prostaku umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
Tym się wieśniaku różnimy że ja sobie pisze o twoich panach w taki sposób jak mi pasuje ... walą mnie takie czopy jak ty i tobie podobni nie wiem to że jesteście masochistami to nie moja wina ... myślisz że jeśli mnie zwyzywasz a admin nie zareaguje to pozwolę sobie na to żeby takie nic jak ty mnie czy moją rodzinę obrażało ? smiech2 wolne żarty cool girl


Coś ci się pomyliło bo ja twojej rodziny nie obrażałem,chyba że Baroła to twoja rodzina.Poza tym dziwi mnie że admin nie reaguje na twoje wycieczki osobiste,musisz tam mieć niezłe chody.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 17:10  
Cytuj
Przecież Ty bananowy chłoptasiu rodziny nie masz smiech2 A odnośnie twoich dewiacji to już jest twój problem. Mi to lata komu ssałeś w dzieciństwie palke. smiech2 Wszyscy to wiedzą, dlaczego nie trawisz kurdupla i z kim ci się on kojarzy uśmiech
Ciśnienie skacze Ci coraz bardziej, niebawem skończysz w pokoju bez klamek. smiech2






Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 16:31  
Cytuj
"Wreszcie ,Nareszcie" smiech2




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 19:12  
Cytuj
Zdroworozsądkowa postawa narodów Słowiańskich otwiera oczy Anglosasom. Nic o nas Brytyjczykach bez nas Brytyjczyków, napotyka na ataki nienawiści internacjonałów i islamistów w czasie jednego z wielu pochodów...


https://www.youtube.com/watch?v=gb0uRH_rqdg

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 20:56  
Cytuj
Nasz lokalny uchodźca

Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
PiS krytykuje referendum ws. uchodźców. "Naród się z nami zgadza"

Rząd Beaty Szydło zadeklarował, że musi wypełnić podpisane międzynarodowe umowy poprzedniego rządu...



W tym czasie, wszystkie sondaże wskazują na to, że dobrze ponad 85% Polaków jednoznacznie opowiadała się przeciwko przyjmowaniu jakichkolwiek emigrantów socjalnych do Polski. Ilości emigrantów wymuszane przez rząd PO/PSL na poziomie 100tys przyjmowane były i są jako ponury żart.

W obecnej sytuacji ciężko znaleźć punkt wspólny między zachowaniem post-modernistów i lewaków a opinią normalnych zatroskanych o dobro wspólne obywateli którzy byli zdecydowanie na nie i doprowadzili do obniżenia transzy socjalnych islamistów do zera i wyrazili jedynie zgodę na przyjecie prześladowanych ludzi.

Ale pod jednym zasadniczym warunkiem, to my Polacy decydujemy kogo zapraszamy, to my rejestrujemy i zapraszamy tylko z listy podań które spłyną o azyl wprost do naszego kraju. Decyzja Polski jest wiec odpowiedzią na personalnie złożony wniosek o azyl. Nie jest w zadnym stopniu automatyczną zgodą na przetrzymywanie imigrantów socjalnych na czas wojny, czyli aktualnej obietnicy Kanclerz Niemiec odnośnie hibernacji w UE 2+ mln imigrantów na czas okres 2 lat.

Do tego referendum jest zwyczajnie zbędne, a żeby być dokładną to dopowiem ze Polska ma obowiązek rozpatrywania każdego podania o azyl i żadne referendum tego zmienić nie może. I to jest nasza suwerenna decyzja na ile możemy pomagać.

Reasumując, Kukiz nie ma racji w tym wypadku, referendum niczego nie wniesie na korzyść Polaków. Wprost przeciwnie! odważę się zasugerować....



Referendum doprowadzi do napiec społecznych podsycanych przez zaplecze mentalnie niestabilnego lewactwa pochowanego w przeróżnych niemieckich mediach i domach. Referendum to podarowanie im tematu do zaistnienia w przestrzeni publicznej którą dobrze kontrolują. I to na bardzo długi czas, przynajmniej do następnych wyborów. Będziemy słyszeli rano, w południe i wieczorem, ze są ludzie którzy chcą islamizacji, powtórzę: ze są ludzie, nie tylko politycy. I o to chodzi. Szukają pary dla Zakodowanych.

Los Merkel jest prawie przesądzony, wszystko co zrobiła żeby uśpić opinie publiczną na po-wybory to złożyła deklaracje ze nastąpią deportacje imigrantów zarobkowych gdy sytuacja w Syrii się ustabilizuje, czyli do końca wojny w Syrii. Ale musimy zdać sobie sprawę ze nie ma wojny w Afryce Północnej, Macedonii, Turcji, Pakistanie czy Afganistanie. Ktos będzie musiał rozpatrzeć pare milionów wniosków o deportacje i będzie musiał znaleźć powód do jej wykonania. Angela nabiera Niemcy gdyż tego powodu "prawo" nigdy nie znajdzie i nikt chyba nie wyobraża sobie ulicznych łapanek w Niemczech zaklopotany zaklopotany narobią dzieci i zostaną.

Referendum Kukiza Doprowadzi do wybuchu medialnego ostracyzmu postawy patriotycznej na niespotykaną do tej pory skale. Będzie codziennym pokazem cynizmu, do czego jest zdolna przegrana rezydentura Kanclerz Niemiec i reżimowe ostańce w Polsce.

Pokazali nam ostatnio ze po nich to nawet potop zaklopotany a ja uważam ze to tylko pierwszy akord. Fajnie ze nie będę musiała długo czekać żebym to zobaczyła na własne oczy.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lut 2016r. 19:22  
Cytuj
CYTAT




nowy pomysł przysporzy wielu żartów o Merkel..
Obrazek

W salonowca to el.comendante się z Merkel nie bawiłeś wiec nie udawaj ze wiesz co lubią Kobiety. Twój brak wrażliwości multi-kitu jest niepostępowo naganny i nie pozostanie bez społecznego napiętnowania a ty bez wypatroszenia w telewizji ok

Nie wychodź przed szereg potluczony za tydzień, lewactwo organizuje europejską spontaniczną manife potępienia praktyk przemocy wobec kobiet. Oczywiście uprawianego przez "ciemnogród". Jak na razie, zaostrzono prawo tak ze lepiej uważaj bo wszyscy jesteście winni.

I nikt się nie pozna ze wściekłość społeczeństwa zostanie użytecznie skanalizowana przez lewaków. By wszystkim żyło się lepiej. A już się Kopaczowej prawie udało dociągnąć do 100tys...

Obrazek


No i?

Zgodnie z przewidywaniami sciana sufrażystki zostały pognane na ulice: wazne

Obrazek



Feministki w oparach absurdu. „Nie brońcie nas, gdy będziemy gwałcone przez imigrantów”

Lewinistki w Szwecji rozpoczęły nową kampanię. Jest ona adresowana do prawdziwych mężczyzn, którzy starają się chronić normalne kobiety, gdy są one napastowane przez imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki.

Lewinistki agitują w sieci o swojej nienawiści do rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn i innych rzeczy, twierdzą jednocześnie, że boją się szwedzkich nacjonalistów, którzy mogą je molestować seksualnie.

Ale oni nie molestują! Lewinistki nie protestowały przeciwko masowym gwałtom islamistów w Szwecji nigdy w historii gdy liczba jednocześnie gwałtów jest najwyzsza na Swiecie! Niech im islam błogosławi boks

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »