NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Śpiewy i modły przy Patriocie o 23,
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 22:52  
Cytuj
Jest godz 23, a na alejach przy Patriocie śpiewy i modły - czy tym czarnym już się w głowach pomieszalo? Gdzie jest policja? A co z ciszą nocną??!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 22:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Jest godz 23, a na alejach przy Patriocie śpiewy i modły - czy tym czarnym już się w głowach pomieszalo? Gdzie jest policja? A co z ciszą nocną??!!


chyba pod krzyzem !
pod patriota modly? no chyba ze ktoras dewota na szabelke chce sie nadziac he he he w tym miescie opanowanym przez diabla i szatana (czytaj PIS) wszystko mozliwe tylko patrzec jak na rondzie imienia nieudacznika prezydenta beda msze odprawiane.Sekty nie zrozumie nikt !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 23:26  
Cytuj
Dokładnie. Bez przesady, jest ciepło i chciałbym spać przy otwartym oknie, a tu pod Aldikiem się aż niesie. Uprzedzając złośliwców - to naprawdę przeszkadza. Przyłączam się do pytania - gdzie policja i gdzie cisza nocna. Przecież to można było zrobić wcześniej.
Ledwo pół roku rządów "młodego" a już go mam serdecznie dość. Niezły klechistan się robi z tego miasta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 23:30  
Cytuj
Może i pod krzyżem, nie bardzo mnie to interesuje. Bardziej mnie obchodzi to, że jest prawie północ, a moje dzieci nie mogą spać, bo czarna holota postanowiła o sobie przypomnieć.
Jest kościół, tam niech się modlą. A jak muszą koniecznie pod tym krzyżem, to o normalnej porze, a nie w środku nocy. Co to w ogóle za pomysł?!?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 23:37  
Cytuj
Policja jest z nimi. Najbogatsza firma świata policję kupuje kiedy chce. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 23:46  
Cytuj
Można się było tego domyślać.

Szlęzaku wróć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 06:54  
Cytuj
Z obrazem sobie chcieli poslacerowac.ale ludzia odbija.Jak bys przed blokiem za glosno rozmawial o tej godzinie to zaraz by afera byla ze cisza nocna...a takim moza po ulicach wsrodku nocy spacerowac i drzec ryja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
Policja jest z nimi. Najbogatsza firma świata policję kupuje kiedy chce. umiech


Milicja była tańsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 08:21  
Cytuj
Nienormalnym jest włączenie komputera po 23-ej.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 09:04  
Cytuj
Nie trzeba włączać komputera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 09:25  
Cytuj
Jest to tak bardzo doniosłe wydarzenie dla wielu katolików że powinniście to uszanować.Wszystko Wam przeszkadza.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 09:30  
Cytuj
Fiodor - za tydzień będzie ateistów marsz z megafonami. Będą darli ryje po północy. To bedzie podniosłe wydarzenie dla ateistów. Oczywiście uszanujesz to, prawda? A za 2 tygodnie będzie marsz miłośników zielonej herbaty, też z megafonami o północy oczywiście - powinieneś to uszanować!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 09:34  
Cytuj
A teraz w dzien dra ryja z kosciola trzeba bylo sie obudzic zamknac okno bo katolicy sobie wymyslili modly..zeby jeszcze zachowywali sie jak na katolika przystalo.to inaczej by sie popatrzylo.a nie w kosciele pobozny a w domu katuje dzieci i gwalci.ale katolik do komuni chodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Fiodor - za tydzień będzie ateistów marsz z megafonami. Będą darli ryje po północy. To bedzie podniosłe wydarzenie dla ateistów. Oczywiście uszanujesz to, prawda? A za 2 tygodnie będzie marsz miłośników zielonej herbaty, też z megafonami o północy oczywiście - powinieneś to uszanować!


Irkuck,oczywiście że tak.Jak mi się chce spać to śpię i nic mnie nie budzi.Macie co poniektórzy po prostu problemy ze spaniem.Są na to różne środki.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:10  
Cytuj
CYTAT (Fiodor )
Jest to tak bardzo doniosłe wydarzenie dla wielu katolików że powinniście to uszanować.Wszystko Wam przeszkadza.


Super że to takie doniosłe wydarzenie. Tylko dlaczego muszą się modlić i piać po 23 godzinie. Nie mozna było wcześniej? Druga sprawa to pe symbole wożone od parafii do parafii przez strażaków na sygnale jak by do akcji jechali.


PS.: Fiodor środki na sen? Ty jednak masz niewiele pod tym sufitem. Najlepszy na sen jest spokój.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Fiodor )
Jest to tak bardzo doniosłe wydarzenie dla wielu katolików że powinniście to uszanować.Wszystko Wam przeszkadza.


Super że to takie doniosłe wydarzenie. Tylko dlaczego muszą się modlić i piać po 23 godzinie. Nie mozna było wcześniej? Druga sprawa to pe symbole wożone od parafii do parafii przez strażaków na sygnale jak by do akcji jechali.

Ano właśnie dlatego wożone na sygnale że to podniosłe wydarzenie.Ludzie,turbine wieźli do elektrowni,zmiana organizacji ruchu była totalna i nie przeszkadzało Wam to aż tak.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:21  
Cytuj
Fiodor, następnym razem zaproszę cię do dwójki moich malutkich dzieci, które wybudzone z głębokiego snu plakaly mi pół nocy. Wytlumaczysz im, ze jakby im się chciało spać, to by spały.

Przy tym poziomie decybeli nawet dorosłym się to nie udawało.

Od tego jest dzień, a nie noc! Czy masz choć jeden logiczny argument przemawiający za tym, dlaczego musiało Seicento odbyć akurat w środku nocy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:22  
Cytuj
* się to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Fiodor - za tydzień będzie ateistów marsz z megafonami. Będą darli ryje po północy. To bedzie podniosłe wydarzenie dla ateistów. Oczywiście uszanujesz to, prawda? A za 2 tygodnie będzie marsz miłośników zielonej herbaty, też z megafonami o północy oczywiście - powinieneś to uszanować!

Choćbyś chciał to ci policja nie pozwoli i wlepi mandat za zakłócanie ciszy nocnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:38  
Cytuj
CYTAT (Fiodor)

Ano właśnie dlatego wożone na sygnale że to podniosłe wydarzenie.Ludzie,turbine wieźli do elektrowni,zmiana organizacji ruchu była totalna i nie przeszkadzało Wam to aż tak.


Ty tak na poważnie? Mam nadzieję, że prowokujesz a nie piszesz na poważnie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:50  
Cytuj
Jestem katoliczką, na swoje szczęście mieszkam w miejscu gdzie wczoraj nie było słychać w nocy modlitw, dlatego spałam spokojnie. Nie dziwię się ludziom którzy narzekają na to, że było za głośno, za późno. Bardzo dobrze to rozumiem, też pewnie byłabym zła. Współczuje tymbardziej rodzicom małych dzieci, wiem jak musiało być Wam ciężko z jednym, dwójką, trójką czy większą ilością dzieci które nie mogły przez to spać. Rozumiem Wasze zdenerwowanie.
Natomiast, mimo tego wszystkiego nie potrafię zrozumieć, jak można wypowiadać się tak kompletnie bez szacunku wobec innych ludzi. Że drą ryja, że im odbija, a już kompletnie idiotycznym argumentem wydaje mi się zdanie że katolik w domu bije, katuje i gwałci. Wiem, że są tacy ludzie ale to nie jest reguła, wśród ateistów, muzułmanów, jehowym, izraelitów dzieję się tak samo. Kwestia człowieka.
Wiem, powiecie: "my ich nie szanujemy bo oni nie uszanowali naszego prawa do snu". To też rozumiem, tylko pomyślcie. Jak jeden katolik który chciałby się pomodlić miałby coś zmienić?? To jest kwestia organizacji! Swoją drogą uważam, że gdyby taki marsz odbył się w dzień (czyli w nocy byłby możliwy sen) frekwencja byłaby znacznie wyższa, inna sprawa, że przeszkadzałoby to Wam bo marsz blokuje drogi.
Kończąc napisze, że moim zdaniem marsz powinien odbyć się w dzień, w Polsce najwięcej jest katolików, mimo to mają oni takie same prawa jak inni. Pomimo tego, że marsz odbył by się w dzień i tak nie wszyscy byliby zadowoleni. Jak to mówią: "jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził".
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Fiodor)

Ano właśnie dlatego wożone na sygnale że to podniosłe wydarzenie.Ludzie,turbine wieźli do elektrowni,zmiana organizacji ruchu była totalna i nie przeszkadzało Wam to aż tak.


Ty tak na poważnie? Mam nadzieję, że prowokujesz a nie piszesz na poważnie?

Tak,na poważnie

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
Fiodor, następnym razem zaproszę cię do dwójki moich malutkich dzieci, które wybudzone z głębokiego snu plakaly mi pół nocy. Wytlumaczysz im, ze jakby im się chciało spać, to by spały.

Przy tym poziomie decybeli nawet dorosłym się to nie udawało.

Od tego jest dzień, a nie noc! Czy masz choć jeden logiczny argument przemawiający za tym, dlaczego musiało Seicento odbyć akurat w środku nocy?


Cóż,jak ktoś już napisał-jeszcze się taki nie narodził...Całe szczęście że zmienili tytuł.Nie ma sensu ta dyskusja bo każdy ma swoje racje.Moje dziecko spało na weselu gdzie poziom decybeli jest chyba wiekszy niż był wczoraj.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 11:04  
Cytuj
O dziwo jak sa jakies dni stalowej czy sylwester to wtedy wam nie przeszkadza "ze ktos drze morde" ,dzieciom tez juz wtedy halas nie przeszkadza? Swiatowe dni mlodziezy w Polsce hmm faktycznie czeste zjawisko i takie "spiewy i modly" sa co tydzien .. kurde jak tu zyc:( Gdyby o 23 jakis pseudoartysta "spiewal" wtedy nie bylo by problemu umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
O dziwo jak sa jakies dni stalowej czy sylwester to wtedy wam nie przeszkadza "ze ktos drze morde" ,dzieciom tez juz wtedy halas nie przeszkadza? Swiatowe dni mlodziezy w Polsce hmm faktycznie czeste zjawisko i takie "spiewy i modly" sa co tydzien .. kurde jak tu zyc:( Gdyby o 23 jakis pseudoartysta "spiewal" wtedy nie bylo by problemu umiech


Czekałem na pseudoargument z dniami miasta. Różni a jest taka, że te koncerty kończą się do 22. Ostatnie wydarzenie o ile pamiętam zaczyna się o 20.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »