NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Co by się przydało na mieście?, Podsuńcie pomysł na biznes w StW
Posty: 3
Dołączył: 28 Kwie 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 15:54  
Cytuj
Witam, jestem młodym człowiekiem z wielkim zapałem do poprowadzenia własnej działalności gospodarczej sfinansowanej z środków Unii Europejskiej.

Mam chęć, mam zapał, pomysłów kilka lecz który wybrać? Chciałbym zbudować coś z niczego, patrzeć jak rośnie moja wizja i cieszyć się jej dobrym prosperowaniem.

Podsuńcie sami co by się przydało w naszym mieście i cieszyło by się dużym zainteresowaniem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 15:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 16:17  
Cytuj
Jeśli sam nie wiesz czego chcesz to nawet nie zaczynaj bo się nie uda. Chyba, że jak prawie każdy chce tylko pieniądze z UE wyciągnąć.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 18:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 19:05  
Cytuj
tych tematow juz bylo duzo.... a na miescie przydała by sie zyczliwosc ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Witam, jestem młodym człowiekiem z wielkim zapałem do poprowadzenia własnej działalności gospodarczej sfinansowanej z środków Unii Europejskiej.

Mam chęć, mam zapał, pomysłów kilka lecz który wybrać? Chciałbym zbudować coś z niczego, patrzeć jak rośnie moja wizja i cieszyć się jej dobrym prosperowaniem.

Podsuńcie sami co by się przydało w naszym mieście i cieszyło by się dużym zainteresowaniem smiech2

Jak masz kilka pomysłów to wybierz ten, który będzie odpowiadał Twoim umiejętnościom, predyspozycjom, wykształceniu itp. Najprościej tłumacząc rób to co potrafisz robić najlepiej... No i jeżeli chodzi o środki z UE to nie na każdy rodzaj działalności gospodarczej możesz je pozyskać. Bez jakiegokolwiek wkładu własnego też nie zaczynaj, bo może być tak, że jeszcze nie wystawisz komuś faktury a już będziesz musiał zapłacić za ZUS... No i zrób analizę SWOT umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Kwie 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 23:21  
Cytuj
Pomysłem przewodnim jest siłownia w centrum, ale taka dobra siłownia, klub fitness oraz różne atrakcje smiech2

Myślałem również o dbaniu o ogrody i działki, albo o jakimś fajnym miejscu z muzyką, dobrym barem może i z karaoke jezyk Ewentualnie grupa ludzi organizująca wieczory kawalerskie, panieńskie, różne imprezy, wesela xd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 06:42  
Cytuj
Wczoraj jak czytalem ten temat mialem wlasnie napisac ze przydalaby sie pozadna silownia ktora bedzie alternatywa dla drogiej fabryki, zatloczonego topgymu czy meskiego kaito. Duze przestronne pomieszczenia, dobry sprzet i dla kobiet (rowerki, bieznie, orbitreki) i dla facetow- troche dobrych maszyn i stos wolnych ciezarow. No i cena.. w granicach 70-100pln za karnet. Tego nie ma, tego brakuje i mysle ze taki pomysl znajdzie spore grono odbiorcow. Jedyny problem jaki mozesz napotkac to problem wynajecia odpowiedniego lokalu bo jakos nie kojaze zeby bylo cos sporego i przestronnego (male pomieszczenia, korytarzyki i inne lochy odpadaja) do wynajecia w centrum badz blisko centrum miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Kwie 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 17:51  
Cytuj
A przykładowo lokal nad komputronikiem (ul.Komisji Edukacji Narodowej 12/8) na pierwszym piętrze?

Jakie lokale i gdzie proponujecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 18:16  
Cytuj
W "arce"? Pewnie mogloby cos z tego wyjsc ale pod warunkiem ze bedzie to w pomieszczeniu po video maxie bo chyba ono jest najwieksze, aczkolwiek dupy nie urywa. Bylby fajny widok z okna, dobrze doswietlona, przestronna sala. Problemem moze byc ze jest to pietro i nie wiadomo jak sasiedzi z dolu podejda do tematu. Szczerze mowiac to nie kojaze zeby byl gdzies do wynajecia jakis przestronny lokal. Zerknij na centrum 4 przy jana pawla, moze na edukacji ktos cos likwiduje. Teoretycznie zajebiste miejsce moglo by byc w Centrum gdzie jest wolnych sporo boxow i gdyby polaczyc ze dwa ze soba do wychodzi kawal powierzchni. Z drugiej strony jest to kawalek od centrum miasta i kolo nosa masz konkurencje w postaci fabryki. Walcz chlopie z tematem bo tak jak pisalem w stalowej brakuje konkretnej, duzej i PRZESTRONNEJ silowni ze stslowowolskimi cenami karnetow. Do silowni warto dokleic aerobiki, pilatesy, jogi, boxy, solarki i inne tematy ktore przyniosa dodatkowy zarobek. Oo wlasnie przypomnialem sobie ze chyba jest troche wolnego miejsca w galeri prima na przeciwko hali. Mysle ze ze wzgledu na rosnaca przy obwodnicy konkurencje nie powinni wyglupiac sie z cenami
Wracajac do Centrum to masz wolne caaalllleee pietro obok chinskiego marketuumiech Mozna odgrodzic sie scianka z kartongipsu i pyknac taka silke ze bedzie trzeba jezdzic rowerem od laweczki do laweczkiumiech wszystko kwestia hajsu- a ty bez CONAJMNIEJ 150tys w kieszeni na sprzet nawet nie mysl o tym interesie bo szkoda zapalu i nerwow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 07:21  
Cytuj
Ja poruszam się na wózku inwalidzkim. Uczę się na wizażystkę i w Stalowej brakuje mi właśnie miejsca, gdzie przeprowadzałoby się właśnie szkolenia tylko z wizażu a nie kosmetologia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »