NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Konto dla przyszlego studenta ??,
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 13:03  
Cytuj
Otóż mam pilna potrzebę założyć konto w banku by móc dorywczo dorabiać. Jako że mam nadzieje w przyszłym roku szkolnym (tj. od października br.) zostać studentem chciałbym zapytać o wasze opinie doświadczenia z różnymi bankami. Jakie rozwiązanie by było w tej sytuacji najlepsze ?
Pytam gdyż w tej kwestii jestem zielony całkowicie ... liczę na poważne podejście do sprawy i konkretne wypowiedzi. ;))

Z góry dzięki wam umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 13:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 14:11  
Cytuj
...Ja założyłam córce konto w Kredyt Banku ale kierowałam się tym,że tez tam mam i jest wygodniej.Za prowadzenie konta banki mają porównywalne ceny.Chyba,że sie mylę?

//moderowano - C.

 
 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
liczę na konkretne wypowiedzi.


http://www.mbank.pl/
Najniższe opłaty, a właściwie brak opłat.
Mam drugie konto w PEKAO S.A. (z pewnych względów muszę tam mieć) i kosztuje mnie ono ponad 200 zł rocznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 14:39  
Cytuj
Dobrym wyjściem jest też konto Inteligo, można założyć przez internet, bądź w banku PKO BP. Ja używam od kilku lat i jestem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 14:54  
Cytuj
A jak sie przedstawia sytuacja z miesiecznymi kosztami zwiazanymi z utrzymaniem konta w poszczególnych bankach ? Ile wynoszą i gdzie najmniejsze ? Mbank ?
Biorąc pod uwagę ze jakoś specjalnie zamożny nie jestem i wielkich kwot tam trzymał nie będę umiech ;)

Przepraszam za dociekliwość ale poza studiowaniem ulotek, www itp. chciałbym tez poznać opinie realnych użytkowników umiech
Po prostu chce dokonać naprawdę najlepszego dla mnie wyboru ;D umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 15:53  
Cytuj
Hmm i co myślicie o ofercie BGŻ-u ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jak
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 16:18  
Cytuj
najlepszy jest mbank 0za prowadzenie 0za zalozenie 0 za karte 0 za przelewy 0za konto internetowe 00 0 0 0 0 00 0 0 i to jest to

 
 
 
 
~~mbank
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 16:59  
Cytuj
mbank 0zł za prowadzenie
0 zł za przelewy
0 zł za założenie konta
do tego nie musisz deklaracji o wpływach na konto jak jest w innych bankach. www.mbank.pl poczytaj

 
 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 18:44  
Cytuj
Dokładnie. mBank to jedynie słuszny bank w dzisiejszych czasach. Pełna wygoda, praktycznie za nic nie płacisz jeżeli korzystasz z netu. Niektóre rzeczy są płatne przez mLinie ale watpie abys z nich kiedykolwiek korzystał. Najlepiej poczytaj o opłatach na ich stronce, nie będę się rozpisywał. Poza tym zawsze jak tam dzwonie w jakiejkolwiek sprawie to jestem bardzo fachowo i rzetelnie obsłużony, nigdy nie zostałem odesłany "z kwitkiem".
Odradzam wszelkie PKO - miałem tam konto przed mBankiem, spółdzielcze czy też inne molochy.

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 08:05  
Cytuj
Też polecam Mbank. Przelewy darmowe, bankomatów mnóstwo (w stalowej jest 7bankomatów) Konto prowadzą Ci za darmo. Bardzo niskie koszy.
Dla studenta najważniejszy jest dostęp do bankomatów i internet. Tu góruje Mbank jezyk
Ja mam też konto w WBK nazywa się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jajko
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 08:24  
Cytuj
BZWBK

 
 
 
 
~~bbb
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 19:49  
Cytuj
Wybierz mBank - ja jestem zadowolona

 
 
 
 
~~eragon
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 20:37  
Cytuj
a ja mam w invest-banku i jestem zadowolony.wszystko za darmo-karta opcjonalnie 2 zl mies i to wszystko.no i obsługa spokogood

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 23:12  
Cytuj
także polecam m bank, wszystko za free na e koncieumiech

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 12:49  
Cytuj
A ja zapraszam do Dominet Banku. Jezeli jestes jeszcze uczniem to za prowadzenie konta nie placisz nic tylko musisz przyniesc legitymacje szkolna. Jak bedziesz studentem to tez jest za darmo. Jesli nie uczysz sie teraz to prowadzenie konta jest za 3,5zł miesiecznie. Gdy zacziesz studia to bedziesz miec za darmo pod warunkiem ze nie skonczyles 26 lat. Do konta jest za darmo karta debetowa i podglad konta w internecie. przelewy przez neta 0,50 gr w kasie 3zl.ZAPRASZAM!

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »