NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sprężarka,
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 16:42  
Cytuj
Witam.
Potrzebuję opini o dobrej sprężarce do swojego garażu. Interesuje mnie sprzęt z silnikiem dwu-tłokowym,zasilanym siłą. Z tym że marki przeglądane na allegro bardzo nic mi nie mówią, więc może ktoś coś poleci?umiech Ceny zaczynają się chyba coś od 2 tys. za w miarę solidny sprzęt, bo chyba taniej nic nie znajdę, co pozowli na dobrą i wydajną pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 16:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 18:27  
Cytuj
Wpierw napisz do czego to ma służyć pompowanie malowanie piaskowanie czy ma być wpięta w instalację itp itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 19:08  
Cytuj
Głównie praca przy samochodach: malowanie. Raczej nie będzie wpinana w instalację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 1 Gru 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 20:40  
Cytuj
do lakierowania wystarczy ci około 100l dwa tłoki masz do wyboru rzedowe lub boxer.Dobre marki kompresorów to makita,metabo,abac,walter.Wszystko zależy jakimi pieniędzmi dysponujesz pamietaj ze sam kompresor do lakierowania to nie wszystko odwadniacze reduktory itp. teżswoje kosztują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
do lakierowania wystarczy ci około 100l dwa tłoki masz do wyboru rzedowe lub boxer.Dobre marki kompresorów to makita,metabo,abac,walter.Wszystko zależy jakimi pieniędzmi dysponujesz pamietaj ze sam kompresor do lakierowania to nie wszystko odwadniacze reduktory itp. teżswoje kosztują
c

Dzięki za info dotyczące marek, bo na tym mi głównie zależy żeby to solidne byłoumiech
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »