NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Oczyszczanie twarzy - kosmetyczka, jaki zabieg polecacie ?
Posty: 30
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 16:32  
Cytuj
witam, proszę was o opinię jaki zabieg wybrać aby skutecznie oczyścić skórę twarzy? posiadam cerę tłustą i chciałabym polepszyć jej kondycję. podzielcie się opiniami na ten temat, który gabinet jest wart polecenia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 16:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Kwie 2015r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2015r. 21:19  
Cytuj
Hm.. Polecam oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja, peeling ziolowy, z lagodniejszych kawitacja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 03:32  
Cytuj
Polecam gabinet Sara w Rozwadowie i panią Basię Paterek Niesamowita wiedza też miałam problemy z cerą i tylko ona pomogła .dlatego zawsze ją polecam tylko długo trzeba czekac na wizytę ale warto !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 14:48  
Cytuj
oczyszczanie manualne to jest bardzo ryzykowne. nie dość, ze może pogorszyć stan skóry, jeżeli jest źle wykonane, to jeszcze na dłuższą metę nie przynosi rezultatu. Bo można pory oczyścić, ale one nadal nie pozostaną zwężone, i nadal będzie w nich się gromadziło sebum, i nadal będą sie zapychać. a potem można znów oczyszczać i tak w kółko. Bez wiekszego efektu. dla polepszenia kondycji skóry potrzeba, na pewno peelingów, czy mocniejszej mikrodermabrazji, bo te zabiegi ścierają stary, martwy już naskórek i pozwalają nowemu by istniał na zewnątrz. Podczas takich zabiegów poze tym uzunięciem naskórka, tez usuwa się zalegające sebum, a jeżeli to jest z kwasami to i można pory zwężyć.
ale jedno co ważne, to regularność... pamiętajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 22:08  
Cytuj
    SARA ,,,,,,~!! PATEREK BARBARA !!!!!!!!!!!
    goodgoodgoodgoodgood

    Profil 
    Prywatna wiadomość 
     
     
    Posty: 177
    Dołączył: 22 Lut 2015r.
    Skąd:
    Ostrzeżenia: 0%
    ff
    Wysłany: 16 Maja 2015r. 16:00  
    Cytuj
    Mikrodermabrazje to bym nie polecala nie teraz za mocne juz slonce wedlug mnie.

    Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
    Profil 
    Prywatna wiadomość 
     
     
    ang
    ang
    ang
    Posty: 403
    Dołączył: 3 Gru 2011r.
    Skąd:
    Ostrzeżenia: 0%
    ff
    Wysłany: 28 Sty 2016r. 11:41  
    Cytuj
    A ja z całego serca odradzam salon SARA w Rozwadowie. Nie wiem może Pani Basia jest ok i kto tam na nią trafi jest zadowolony. Ja byłam tam raz - i więcej tam moja noga nie stanie. Czułam się jak piąte koło u wozu, jakbym przyszła tam na złośc panią kosmetyczkom. Pani wykonującej u mnie zabieg śpieszyło się na autobus (a mieszka aż w stalowej woli). Reszta Pań miała jakieś "spotkanie służbowe" - a co mnie to interesuje (jako klienta) czy właścicielka zatrudnia na staż czy na umowę o pracę, czy ją stac na zus czy też nie. Niby to dziwne spotkanie toczyło się za zamkniętymi drzwiami - ale ludzie klienci wszystko słyszą.
    Z zabiegu nie jestem zadowolona - masakra a i cena najwyższa w stalowej woli i okolicach.
    Odradzam z całego serca.

    ...
    Profil 
    Prywatna wiadomość 
     
     
    Nowy Temat Odpowiedz

    NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »