NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Przekręt stomatologiczny na zębach dzieci , wykradziony pesel dziecka i naciągnięcie nfz !
Posty: 490
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2015r. 16:45  
Cytuj
Nie ma co bronic stomatologow bo jak zlapa jednego lub 2 na przekretach to wtedy ,aby zarobic beda dbac o ludzi. Do tej pory bylo tak ,ze ktos sie umawia na dana godz, to i tak czekal sporo bo lekarzowi to wisialo poniewaz mogl sobie wpisac ,ze ktos inny byl o ten raz wiecej uniego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2015r. 16:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 09:56  
Cytuj
powinny się tym zająć media lokalne choćby sztafeta itp itd, kto poszkodowany niech zgłasza to mediom, skoro ponoc sie jest przekret niech rozgłoszą ,pewnie wielu wtedy się zgłosi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 12:56  
Cytuj
Dlaczego nie piszecie nazwisk lekarzy wykonujących usługi ? U mnie to Anna B-S (nazwisko dwuczłonowe) Nie będę pisała całego bo nie wiem czy wolno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 14:32  
Cytuj
Dziś i ja dostałam zawiadomienie, że mój 8latek miał leczone dwa zęby i dwukrotne znieczulenie gdzie on przy mnie ledwie otwiera buzię u prywatnego stomatologa. Co więcej ma wszystkie zęby zdrowe co potwierdzili dwaj niezależni dentyści. Ponoć leczyła go dentystka w gabinecie PSP nr 12,która pracuje u Mu........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 22:12  
Cytuj
to jest s.c czyli spółka cywilna w takim razie każdy na równo jest winny tej sytuacji jak bezkarne wykorzystanie peslu mojego dziecka oraz moich pieniędzy z nfz i niech się nazywa kowalski czy kicha i tak za to odpowie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:46  
Cytuj
Ludzie czytajcie dobrze te pisma i popatrzcie kto wykonywał usługi. Nie chodzi mi o samą spółkę musialiki&szymańska, tylko konkretny lekarz przyjmujący w szkole, a zatrudniony przez spółkę. TO TEN lekarz dopisał fałszywe procedury. Prawdopodobnie jest zatrudniony przez spółkę na % i chciał sobie więcej zarobić dopisując fałszywe procedury. Właściciele spółki prawdopodobnie o niczym nie wiedzieli, ponieważ nie widzieli pacjentów, waszych dzieci, na oczy, nie widzieli ich zdrowych zębów, a jedynie kartkę papieru z zapisanym świadczeniem i zapewne ufali swoim pracownikom. Jako właściciele spółki na pewno za to odpowiedzą, ale głównym winowajcom jest lekarz pracujący w danej szkole, a nie właściciele, którzy jak sami zauważyliście swoje gabinety mają zupełnie gdzie indziej i wątpię żeby codziennie biegali po 3 szkołach i sprawdzali swoich podwładnych.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:58  
Cytuj
Tylko w tych trzech szkolach jest stomatolog 11,,12 i 7

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 01:51  
Cytuj
CYTAT
Ludzie czytajcie dobrze te pisma i popatrzcie kto wykonywał usługi. Nie chodzi mi o samą spółkę musialiki&szymańska, tylko konkretny lekarz przyjmujący w szkole, a zatrudniony przez spółkę. TO TEN lekarz dopisał fałszywe procedury. Prawdopodobnie jest zatrudniony przez spółkę na % i chciał sobie więcej zarobić dopisując fałszywe procedury. Właściciele spółki prawdopodobnie o niczym nie wiedzieli, ponieważ nie widzieli pacjentów, waszych dzieci, na oczy, nie widzieli ich zdrowych zębów, a jedynie kartkę papieru z zapisanym świadczeniem i zapewne ufali swoim pracownikom. Jako właściciele spółki na pewno za to odpowiedzą, ale głównym winowajcom jest lekarz pracujący w danej szkole, a nie właściciele, którzy jak sami zauważyliście swoje gabinety mają zupełnie gdzie indziej i wątpię żeby codziennie biegali po 3 szkołach i sprawdzali swoich podwładnych.
Pozdrawiam



Przeczytaj wszystkie wczesniejsze posty, wtedy zobaczysz,że wizyty odbywały sie również na ul.Popiełuszki gdzie wyżej wymienieni wlasciciele urzęduja. Sprawa wyglada grubo, na samym SM kilkanscie osób a ile w całym mieście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 06:23  
Cytuj
Dlatego dobrze że sprawą zajmie się prokuratura bo kilkoro rodziców zgłosiło sprawę nie tylko do NFZ. Znam już kilkanaście osób, które dostały takie pismo i tylko dwie kojarzą że dziecko miało cokolwiek robione ponad przeglądem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 07:07  
Cytuj
kruszyna- ja byłam z dzieckiem dokładnie u Tego Pana w gabinecie na Hutniczej.Więc nie jest tak jak piszesz,że pan doktorek święty i nic nie wie o przekrętach.Żadnego pisma na temat leczenia w szkole nie dostałam, chodzi o leczenie poza szkołą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 07:36  
Cytuj
ja również dostałam takie pismo z którego wynika że miał prawie wszyskie zęby robione + znieczulenie. zaznaczam że zanim poszedł do szkoły to miał prywatnie wyleczone zęby, a w szkole był może z dwa razy u dentystki z jakąś drobnostką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 07:41  
Cytuj
Co do tych ekstra pieniedzy za dzieci, to jak nic te pieniadze mieli dostawać? Cala kasa z nfz idzie do człowieka z podpisanym kontraktem czyli do dyrektora. Jesli dostawali dodatkowe pieniadze, to właśnie od niego ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 11:28  
Cytuj
A mnie zastanawia fakt istnienia w obecnych czasach gabinetu stomatologicznego. Na jakich zasadach funkcjonuje? Czy gabinet szkolny utrzymuje gmina (sprzęt, wynagrodzenie), czy może wedle potrzeb jest finansowany przez NFZ?? Tak czy inaczej tutaj odbywa się to zupełnie inaczej bo pani doktor zatrudniona przez szkołę używa danych swojego pracodawcy (musialik itd) i kaska płynie nie w tę kieszeń gdzie powinna- jeśli w przypadku szkoły w ogóle powinna wypływać z NFZ. Orientuje się ktoś może??

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 13:31  
Cytuj
ilumi,strasznie namieszłeś,szkoła nikogo nie zatrudnia,gmina nie ma z tym nic wspólnego.Jest spółka Musialik&Musialik&Olech-Szymanska oni podpisali z NFZ kontrakt na leczenie dzieci w szkołach,zatrudnili pracowników tj.dentystów i asystentki do wykonania tych kontraktów w szkołach,kasa za to idzie do spółki,a spółka płaci pensje swoim pracownikom-dentystkom i asystentkom.Szkoła daje tylko lokal podobno nieodpłatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 09:26  
Cytuj
Dziękuję Ci za wyjaśnienie, jak pisałam, nie wiem na jakich zasadach to funkcjonuje...jeśli jest tak jak piszesz to brawo...powinni do szkół wpuszczać właściwie wszystkich lekarzy, szkoły językowe, szkoły tańca i inne instytucje, które wydrą kasę nawet bez naszej zgody...dlaczego podchodzicie do pieniędzy z NFZ jakby nie były Wasze?

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 20:16  
Cytuj
Ja dostałam dziś pismo z NFZ-tu o wykonywanych usługach przez spółkę Musialik i Szymańska lekarz wykonujący lakierowanie u dziecka to nazwisko dwu członowe B.S w szkole nr 11. Oczywiście dziecko nigdy nie było u tego lekarza i nie miało w ogóle takiej usługi wykonywanej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 05:11  
Cytuj
i wszystko się wyjaśniło- macie artykuł na stalówka.eu, nie mogę wkleić linka :/ a szkoda :/ okazało się że stalowowolscy dentyści wyłudzali pieniądze z NFZ dlatego NFZ wysyła ankiety z zapytaniem żeby określić skalę szachrajstwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 07:05  
Cytuj
Gratuluje czytania ze zrozumieniem i źródeł wiedzy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
Gratuluje czytania ze zrozumieniem i źródeł wiedzy ;)

??? na nowiny24 też jest ten artykuł ??? z czym masz problem kate?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 11:54  
Cytuj
Ja też dostałem zawiadomienie z NFZ o świadczonej w 2014 roku usłudze naprawy zębów u mojego syna przez p. Samolińską firmowaną przez gabinet p.Musialików. Odpisałem zgodnie z prawdą, że nic takiego nie miało miejsca.

A propos.
Piękną przychodnię budują Musialiki na ulicy Popiełuszki obok Nowego Kościoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 12:03  
Cytuj
Ja uśmiałem się podczas czytania artykułu w ostatniej sztafecie gdzie pani współwłaściciel opisuje jak to była w szoku kiedy się o tym dowiedziała i że sprawa dotyczy tylko jednej lekarki, która juz zwolnila. Tym czasem z wpisów jasno wynika,że procedury były wykonywane takze w innych gabinetach spółki a nie tylko w gabinecie w jednej ze szkół, w którym pracowała zwolniona dentystkaumiech Mam nadzieje,że sprawa znajdzie sie w prokuraturze bo nie może być tak,że na chore dzieci brakuje funduszy podczas gdy ktoś bezczelnie kradnie pieniądze a póxniej gra głupa!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 07:18  
Cytuj
Tylko jedna dentystka zostala zwolniona???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »