NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Przekręt stomatologiczny na zębach dzieci , wykradziony pesel dziecka i naciągnięcie nfz !
Posty: 30
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 09:47  
Cytuj
kto z was jeszcze dostał papier z nfz odnośnie leczenia stomatologicznego u M... s.c a nigdy w życiu nie byl tam na leczeniu bo właśnie się zqstanawiam czy niezgłosić sprawy na policje odnośnie wykradzenia peslu mojego dziecko .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 09:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 10:58  
Cytuj
Słyszałem, że NFZ wysyła takowe zapytania, również słyszałem o przypadku leczenia stomatologicznego, którego... nie było. Sprawa dotyczyła bodajże osoby dorosłej, ale to raczej bez znaczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 13:20  
Cytuj
Witam! Ja tez dostałam dzisiaj takie pismo i pisze ze dziecko wyleczyło 4 zęby całkowicie zniszczone.A fakt jest taki ze leczyło tylko 2 i to malutkie ubytki.Daty wizyt tez sie nie zgadza.Odpowiem na to pismo i innym wykiwanym radze to samo. Dzwoniłam juz w tej sprawie do NFZ i niech się wkońcu wezmą za frajerów.Jak tak można wyłudzać kase

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 13:41  
Cytuj
W spółce jest wielu uczciwych lekarzy stomatolgów. Nie należy wsadzać wszystkich do jednego wora. Korzystam z usług stomatologicznych , moje dziecko też korzysta. Jesteśmy bardzo zadowolone.

Halszka219

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 14:26  
Cytuj
do mnie przyszlo ze u P, musialików były leczone zeby tylko ze ta osoba na ktorą to przyszlo nigdy nie mieszkala i nie byla zameldowana pod moim adresem i wyleczyła sporo zębów , odpisalam im ze pod danym adresem nikt taki nigdy nie mieszkal niech to sobie sami sprawdza. A u was sie wszystkie dane zgadzają ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 14:44  
Cytuj
Też dzis to dostałam, ale po co policja, po co dzwonić do NFZ-u??
Przecież to własnie NFZ nam to wysyła w celu sprawdzenia czy to prawda, i proszą o odesłanie na ich koszt załączonej kartki z odpowiednio zaznaczoną rubryką...Widocznie coś im się nie zgadza i wysyłają to w celu weryfikacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 14:57  
Cytuj
Wkoncu NFZ poszedl po rozum do glowy. Sporo ludzi chodzilo tez prywatnie ,a stomatolodzy wpisywali ich na NFZ przez co brali wasze pieniadze. Powinni jeszcze lekarzy sprawdzac wraz z kasami czy odprowadzaja podatki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 15:03  
Cytuj
Też otrzymałam to pismo. To chodzi chyba o lakowania robione w szkole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 15:05  
Cytuj
też się cieszę, że NFZ w końcu sprawdza lekarzy, każde świadczenie powinno być weryfikowane tylko, że wtedy zgłupieć możnaby; co do wizyt stomatologicznych dzieci sprawa dotyczy szkoły i działań profilaktycznych w placówce ale ja odesłałam odpowiedź negatywną bo nawet jeśli córka miała coś robione w jamie ustnej to bez mojej zgody

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
Też otrzymałam to pismo. To chodzi chyba o lakowania robione w szkole.
W szkole nie ma stomatologów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 17:55  
Cytuj
W PSP nr 12 np. jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 19:12  
Cytuj
w PSP nr 7 też jest, na tym piśmie podany jest adres placówki w której było dokonywane leczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 20:23  
Cytuj
Ja dostalam takie pismo i rzecz w tym ze moje dziecko w zyciu nie bylo w tym gabinecie u Musialikow, a co ciekawsze nie bylo u stomatologa w okresie ktorego dotyczy sprawa bo nie bylo takiej potrzeby. Skad oni do jasnej ch...y maja dane mojego dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 20:27  
Cytuj
Pasowaloby sie wybrac osobiscie z tym pismem do tych musialikow i opier...ć porzadnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 21:08  
Cytuj
U mnie to samo , otrzymałam takie pismo
-badanie lekarskie
-usunięcie zęba
-znieczulenie
-badanie lekarskie
-profilaktyka
do każdego zlecenia jakaś kwota , i oczywiście Musialik
nic się nie zgadza, dziecko w ogóle nie było w tym gabinecie :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 21:39  
Cytuj
Moje dziecko tez niby bylo leczone tam,a nigdy ,ani ja ani moje dziecko ,nie bylismy w tym zakladzie stomatologicznym.O co chodzi??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 21:42  
Cytuj
Nasz syn dostał "papiery" z tej samej spółki, tylko, że niby był w gabinecie w szkole 12. Nigdy tam synowi nie robiliśmy zębów...
Co śmieszniejszego, to to, że wizyta była 04.02.14 i miał robione aż trzy zęby, przegląd oraz dostał znieczulenie....

Czy ktoś jeszcze dostał papiery na 12?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 21:48  
Cytuj
U was sie przynajmniej dane adresowe zgadzają bo u mnie nic sie nie zgadza imie i nazwisko nieznane..tylko adres moj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 22:21  
Cytuj
Chodzi o Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Sc K. Musialik, W. Musialik, D. Olech-Szymańska??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 23:02  
Cytuj
Ja też dzisiaj dostałam takie pismo, dotyczy gabinetu w szkole nr 11. Wg tego pisma córka była tam dzień po dniu, pierwsza wizyta to profilaktyczne świadczenie i w to jeszcze skłonna byłam uwierzyć, bo rzeczywiście córka kiedyś wspominała, że było w szkole fluorowanie czy przegląd. Ale następnego dnia podobno miała lakierowanie zębów i to już bzdura totalna. Tez odsyłam pismo do NFZ, jedna z tych wizyt na sto procent nie miała miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 23:13  
Cytuj
ZIP /Zintegrowany Informator Pacjenta/ istnieje od 2013 r , można zostać użytkownikiem i mieć dostęp do informacji o swoim leczeniu oraz przepisanych lekach . Wszystko do pobrania w NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2015r. 23:31  
Cytuj
Czy u Was jest napisane , że to były zabiegi w szkole? Moje dziecko miało cos robione w gabinecie w szkole, ale nie wiem co , bo nikt mnie o tym nie poinformował i daty też nie pamiętam. Na tej kartce z NFZ - jest tylko adres gdzie zabieg został wykonany, a nie jest to adres szkoły, tylko ulica sie zgadza, numer jet inny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2015r. 01:21  
Cytuj
https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/user/menu/open@info?view=001

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2015r. 07:42  
Cytuj
Tu trzeba zmienić system a nie ścigać ludzi.. System sprawia, że ludzie kradną bo leży na ulicy. Jest to kradzież i nie powinno mieć miejsca ale okradającym jest państwo, bo to państwo wymyśla tak dziurawy system.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2015r. 08:28  
Cytuj
Moje dziecko nigdy nie korzystało z usług gabinetu Musialików a ma 4 wizyty. Wniosek do Zintegrowanego Informatora Pacjenta złożony. NFZ zapłacił za te wizyty z moich składek. Pięknie. Tak łatwo się lekarzom zarabia. To trzeba wyjaśnić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »