NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Nadbereżny ministrem u Dudy, Nadbereżny ministrem u Dudy
Posty: 4
Dołączył: 11 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 22:46  
Cytuj
Andrzej Duda podczas obiadu w Stalowej Woli przysiągł Lucjuszowi Nadbereżnemu, że jak zostanie prezydentem Poliski zrobi go ministrem w kancelarii prezydenta RP. Ja się pytam jak człowiek który jeszcze nic nie zrobił dla miasta może sostać ministrem w kancelarii prezydenta.Boję sę o nasz kraj co może się stać jak Lucjusz zostanie prezesem. Czarny aborygen z wadą wymowy zaczął kariere od ministranta a zostanie ministrem w kancelarii prezydenta.Ja się ewakułuje z tego kaczego grodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 22:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 23:01  
Cytuj
Darku, ale to politycy PO mają problemy z wymową (r) i ortografią. To taka ich charakterystyczna cecha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 01:20  
Cytuj
Darku. Przełknij porażkę. Będziesz zdrowszy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 07:38  
Cytuj
No i całe szczęście,że zostawi to miasto w spokoju.Im dalej od Stalowej Woli tym bezpieczniej.Tylko trzeba uważać aby nie namascił po sobie Webera,chociaż to takie papużki nierozłączki to daj Boże,że zabieże go ze sobą a w mieście ktoś zaprowadzi ład i porządek po nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 08:09  
Cytuj
Ja też jestem za tym by wyjechał. Pół roku po wyborach i co? Za mało miał czasu? Na razie starczyło na obsadzenie stołków?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 08:17  
Cytuj
No właśnie Darkuumiech)przełknij porażkęumiech) i nie pluj jadem zazdrośniku,wszyscy wiemy kto się tu najbardziej udzielaumiech))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 08:37  
Cytuj
to nadbereżnemu nie zależy na stalówce? przecież tak bardzo chciał zmieniać na lepsze to miasto. dać dobrobyt mieszkańcom. a tak na serio to wg mnie tylko chce wspiąć się po plecach naszych do jak największego koryta a nas ma gdzieś. nigdy nie zależało mu na tym mieście. a jego piękne mowy były tylko pod wybory. jest zwykłym karierowiczem. a jeśli to prawda i da nogę do warszawki potwierdzi to kim naprawdę jest.sciana

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 08:46  
Cytuj
Widzę, że w życiu prywatnym i zawodowym nie bardzo wam ludzie idzie. Inacze nie bylibyście tacy zawistni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że w życiu prywatnym i zawodowym nie bardzo wam ludzie idzie. Inacze nie bylibyście tacy zawistni.

Kto to mówi człowiek,który kryje się za nazwiskiem żołnierza,który walczył i oddał swoje życie za Wolną Polskę a nie taką jak jest w tej chwili.Sprzedaną,rozkradzioną,skorumpowaną i zależną od interesów UE i USA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że w życiu prywatnym i zawodowym nie bardzo wam ludzie idzie. Inacze nie bylibyście tacy zawistni.
masz racje☺tez to zauwazylam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Kto to mówi człowiek,który kryje się za nazwiskiem żołnierza,który walczył i oddał swoje życie za Wolną Polskę a nie taką jak jest w tej chwili.Sprzedaną,rozkradzioną,skorumpowaną i zależną od interesów UE i USA.


I kto to mówi? Osoba, ktora ma na nazwisko lub imię..."doktor", bo przecież się nie kryje, a tak nazywa?

Za nikim nie musze się kryć. Dlaczego taki nick już pisałem ze 100 razy. Nawet jakbym napisał i 1000 to i tak znajdzie się taki co nie zrozumie...Tak przy okazji, córka rotmistrza poparła Dudę

Nie umiecie odnieść się do konkretnych rzeczy, więc pozostaje wam tylko insynuacja, zastępcze pisanie nie na temat, zazdrość...ot co

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 09:38  
Cytuj
Pilecki doktor to jest nick a nie imię czy nazwisko a Pilecki to jest nazwisko,które nie powinno być kompromitowane przez Ciebie czy opluwane przez innych forumowiczów którzy nie zgadzają się z Twoim zdaniem.Tak na tym forum jak i każdym innym używa się nicka a nie prawdziwych danych ale nie spotkałem sie jeszcze żeby ktoś używał nazwisk bohaterów.Tylko właśnie flustrat może dodawać sobie ego w ten sposób i żadne tłumaczenie tego nie zmieni.

ja2844 dobrze,że Tobie wszystko się ułożyło,no ale mieszkając w takiej spółdzielni co wszystko robią za darmo to wcale się nie dziwię.A tak na powarznie dziecko czytając Twoje wypowiedzi to widać,że zabierasz głos nie mając żadnego pojęcia w danym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 09:51  
Cytuj
Więc "doktor" to jest nick, a nie np stopień naukowy? umiech Prosze nie rób z siebie idioty. Każdy ma prawo wybrać sobie taki nick jaki uważa za stosowny.
Jesli kompromituję, to nazwisko, to proszę napisać gdzie i kiedy? Może w życiu nie należy się jeszcze utożsamiać z wartościami jakie wyznawali bohaterowie, bo to też kompromitujące? Nie przyszedłem też tłumaczyć się z nicku. Proszę Cię, czytaj ze zrozumieniem, bo uwłaczasz sobie już nie tylko brakiem kultury, ale i intelektem.

To co napisałeś tylko potwierdziło, że "Nie umiecie odnieść się do konkretnych rzeczy, więc pozostaje wam tylko insynuacja, zastępcze pisanie nie na temat, zazdrość...ot co"

Szkoda mi czasu na jałowy spór z Tobą...Z koniem nie nalezy się kopać umiech

Pozdrawiam i życze więcej wiary w siebie, a mniej patrzenia w cudze osiągnięcia czy wybory

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 10:09  
Cytuj
Ja nie robie z siebi idioty a dyskusja z Tobą może się tym skończyć.....na ma co dyskutować z Tobą bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem.Na koniec dobra rada bierz przykład z wzorów godnych naśladowania ale się za nich nie podszywaj i chwal się swoimi osiągnięciami.
Pozdrawiam czym kończę jałową dyskusję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Andrzej Duda podczas obiadu w Stalowej Woli przysiągł Lucjuszowi Nadbereżnemu, że jak zostanie prezydentem Poliski zrobi go ministrem w kancelarii prezydenta RP. Ja się pytam jak człowiek który jeszcze nic nie zrobił dla miasta może sostać ministrem w kancelarii prezydenta.Boję sę o nasz kraj co może się stać jak Lucjusz zostanie prezesem. Czarny aborygen z wadą wymowy zaczął kariere od ministranta a zostanie ministrem w kancelarii prezydenta.Ja się ewakułuje z tego kaczego grodu


Ja chciałem zapytać tylko co zamówił Pan Duda na obiad oraz czy istnieją Aborygeni biali(albinosi) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 10:18  
Cytuj
PS
Pilecki nigdy się nie chwalił, ale to trzeba znać biografię i rodzinne wspomnienia..."doktorze" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 17:17  
Cytuj
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 18:04  
Cytuj
no nie
przeciez nasz prezydent zaczal inwestycje
bedzie wymiana ogrodzenia szkoly muzycznej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 08:32  
Cytuj
CYTAT

bedzie wymiana ogrodzenia szkoly muzycznej

Słyszałem, że w szkole muzycznej otworzyli nową klasę śpiewu. Będą uczyć śpiewać jak im Lucek zagra, a Lucek będzie uczył się ładnie grać żeby mu ładnie śpiewali. No i potrzebne ogrodzenie, żeby ujadające psy im nie przeszkadzały. Stąd ta inwestycja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »