NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
piasek do piaskownicy ?,
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 08:46  
Cytuj
gdzie w naszym mieście znajdę piasek do piaskownicy z transportem ?
dzięki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 08:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
gdzie w naszym mieście znajdę piasek do piaskownicy z transportem ?
dzięki !


Na jakie osiedle chcesz ten piasek ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 13:33  
Cytuj
Jak do piaskownicy przed blok to chyba spoldzielnia mieszkaniowa sie tym zajmuje.a jak prywatnie dla siebie to trzeba na google popatrzec.

Moderowano przez: panna_pina
+ 20 za nabijanie postów nie na temat. Jest to ostatnie ostrzeżenie,kolejne to blokada konta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 11 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 14:10  
Cytuj
Podłączam się do pytania, potrzebuję piasek dla dziecka do piaskownicy na działkę oddaloną 7 km od Stalowej?

mycha
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 14:19  
Cytuj
My dla syna do piaskownicy kupilismy pakowany po 20kg worek w Castoramie a z 10zl wotek kosztowal. Piasek z atestami.

JA tzn evik a ty dalej z ta spoldzielnia. Autor raczej niechce piasku pod blok, raczej do domku lub na dzialke.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 14:19  
Cytuj
https://www.google.com/search?q=piasek+do+piaskownicy+na+dzia%C5%82ke&ie=utf-8&oe=utf-8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 15:59  
Cytuj
No ja rozumiem maj coraz blizej czerwca, koniec roku szkolnego wakacje ale to wlasnie ookres w ktorym trzeba skupic sie nad nauka ja/evik czy jak tam wolisz :-)
Ja za toba nie latam to ty edytowalas swoj wpis tak aby mnie sprowokowac do odpisania coz na priv uslyszalas prawde ze sie osmieszasz i na forum publicznym napisac to samo ? Wpisz w google albo zapytaj w swojej "spoldzielni" ze trzeba sie uczyc a nie w durny sposob udzielac sie w tematach w ktorych niemasz pojecia, bo pozniej z niewiedzy twierdzisz ze spoldzielnia to instytucja charytatywna ktora wszystko za darmo robi, albo ze gondola to model wozka dla dzieci :-)

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 21:58  
Cytuj
W Nisku na sandomierskiej w okolicy dawnych Zakładów Mięsnych jest skład budowlany, tam można kupić piasek wraz z transportem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »