NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Odżywka na zniszczone paznokcie.,
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 18:44  
Cytuj
Witam, pytanie do Was drogie Panie poszukuje dobrej i sprawdzonej odżywki na zniszczone paznokcie.
Czytalam troche o Regenerum, odzywkach Biogena i podobno w rossmanie jest jakas z ekstraktem z wisni. Wszystko cenowo podobnie i rozne opinie moze wy macie jakies dobre odzywki godne polecenia cena nie jest istotna. Musze jakos odratowac paznokcie zniszczone przy remomcie domu.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 18:44  
Cytuj

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 18:52  
Cytuj
Nail Tek lub poprostu wit.A+E wsmarowywana w skórki i paznokcie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 21 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 19:37  
Cytuj
ja polecam odzywke 8 w 1 eveline.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 19:49  
Cytuj
złota odżywka z Sally Hansen good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 20:42  
Cytuj
Poczytaj o herome extra strong.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 03:55  
Cytuj
CYTAT
ja polecam odzywke 8 w 1 eveline.


Jeśli chodzi o odżywki moim zdaniem jest to kwestia prób i błędów. Używałam 8w1 i paznokcie coraz bardziej były zniszczone, mimo że znajomym pomagała. Jak dla mnie bardzo dobra jest eveline 3 w 1 (paznokcie twarde i lśniące jak diament). Lśniące może nie są ale przestały sie rozdwajać, łamać, są mocniejsze i szybciej rosną. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 06:59  
Cytuj
@Melly
CYTAT
poszukuje dobrej i sprawdzonej odzywki na zniszczone paznokcie.

Najlepsza odzywka w takim przypadku to qrva nać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 07:04  
Cytuj
#feltd w Stalowej mozna gdzies kupic ?

#hans dzieki codzienie to mowie jak zlamie mi sie paznokiec i leci mi krew :-)

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 07:27  
Cytuj
CYTAT
#feltd w Stalowej mozna gdzies kupic ?


wpisz herome na allegro i jako lokalizacje Stalowa Wola. Jest firma koło PUP co ma w sprzedaży ten utwardzacz (bo to jest utwardzacz a nie odżywka) Ogólnie sprzedają tylko wysyłkowo, ale idzie się dogadać i sprzedadzą na miejscu.

Herome ma w składzie formaldehyd, który nie wszystkim służy (jest dużo o tym na necie). Jak nie jesteś w grupie takich osób, to może pomóc, bo u wielu dziewczyn zdziałał cuda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
#feltd w Stalowej mozna gdzies kupic ?


wpisz herome na allegro i jako lokalizacje Stalowa Wola. Jest firma koło PUP co ma w sprzedaży ten utwardzacz (bo to jest utwardzacz a nie odżywka) Ogólnie sprzedają tylko wysyłkowo, ale idzie się dogadać i sprzedadzą na miejscu.

Herome ma w składzie formaldehyd, który nie wszystkim służy (jest dużo o tym na necie). Jak nie jesteś w grupie takich osób, to może pomóc, bo u wielu dziewczyn zdziałał cuda.


Eveline to samo w składzie tylko mniejsze stezenia = slabsze dzialanie. Oba produkty zaindeksowane jako odzywki. Nie wiem, co tu tak się podniecac i dywersyfikować, że to utwardzacz czy odżywka. Żadna róznica, dzialanie podobne, a czy ktoś jest wrażliwy na dany składnik to juz indywidualna sprawa. Jak będzie drażnił to 2 raz sie nie kupi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 12:32  
Cytuj
CYTAT

Eveline to samo w składzie tylko mniejsze stezenia = slabsze dzialanie. Oba produkty zaindeksowane jako odzywki. Nie wiem, co tu tak się podniecac i dywersyfikować, że to utwardzacz czy odżywka. Żadna róznica, dzialanie podobne, a czy ktoś jest wrażliwy na dany składnik to juz indywidualna sprawa. Jak będzie drażnił to 2 raz sie nie kupi...


Mnie to inne rzeczy podniecają jezyk a nie rozróżnianie odżywki od utwardzacza. Napisałam tak, ponieważ moim zdaniem odżywka powinna odżywić paznokcie (masło maślane) czy mieć w sobie witaminy i jakieś tam substancje co poprawią jego kondycję. Natomiast utwardzacz po prostu je utwardzi i nie będą się łamały, przez co maja szansę na urośnięcie.

Skąd tyle hejtu na tym forum ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 12:33  
Cytuj
U mnie sprawdzonym sposobem było wcieranie w paznokcie oliwy z oliwek. Proces dość długoczasowy ale efekty bardzo dobre. Wieczorem , przed snem wcierałam oliwę masując paznokcie i tak przez około 3 tygodnie. Nie ma co spodziewać się cudów po 3-5 dniach.Zniszczona płytka musi odrosnąć i już !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 14:15  
Cytuj
U mnie zadziałała golden rose black diamond bez formaldehydu + częste kremowanie/olejowanie rąk i paznokci.
umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 18:40  
Cytuj
Odżywki eveline 8w1 osobiście nie polecam. Pomogła mi jedynie chwilowo, po zaprzestaniu jej używania nabawiłam się onycholiozy. Od tygodnia nakładam na paznokcie mieszankę olejku rycynowego z olejkiem z drzewa herbacianego umiech i mimo że minął dopiero tydzień już widać efekty. Paznokcie są twardsze i nie rozdwajają się. Od czasu do czasu nakładam też odżywkę z Lovely - Nail care z wapniem i witaminą C umiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 20:43  
Cytuj
Dziewczyny najpierw poczytajcie o eveline 8w1 potem stosujcie ....i napewno wyjdzie Wam na zdrowie jak nie zastosujecie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 11:17  
Cytuj
a ja stosuje i polecam odżywki z Avonu,a w szczególności w bezbarwnym lakierze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 09:11  
Cytuj
Cześć umiech moje paznokcie jakoś słabo reagowały na odżywki i maseczki tzw wcieranki ;) Usłyszałam później po wizycie u lekarza, że powinnam pomyśleć o diecie, zmianach żywieniowych i aktywności fizycznej... Trochę zbierałam się do tego, ale w końcu udało mi się smiech2 Zmiany godzin posiłków i mniej dużo mniej tłustych rzeczy, do tego ćwiczenia i dobry suplement. Po takim zestawie efekty pojawiły się jakoś po miesiącu, paznokcie przestały mi się łamać i kruszyć smiech2 jako suplement brałam przez miesiąc biosilice max ( miała najwięcej skrzypu polnego z pośród podobnych preparatów, stąd taki mój wybór) ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 09:47  
Cytuj
Cwiczenia - aktywnosc fizyczna na polamane paznokcie hmmm..
Z moim odzywianiem jest dobrze codziennie biegam, 4razy w tyg 20km na rowerze ponadto od urodzenia syna 3razy w tyg aerobic ,odzywianie tez zdrowe ze wzgledow zdrowotnych i mi osobiscie to nie pomoglo chemia przy remoncie pietra zwyciezyla i nie odpuszcza kilka miesiecy mimo zdowego trybu zycia.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 10:53  
Cytuj
Niestety nie dostalam w Stalowej zadnej z odzywek ktore chcialam i w jednej z drogerii juz na odczepnego kupilam Bilenda CC diamrmtowa 10w1

Jak nie wierze w nic 2w1, 3w1 itp to stwierdzilam ze . To bedzie dziadostwo. Ale powiem wam jak na odzywke w promocji za 8,99 jestem bardzo zadowolonapo tygodniowej kuracji.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 11:45  
Cytuj
polecam odzywkę firmy Joko-bomba witaminowa po ok.1,5 tyg widać różnicę. ok efekt odżywki Eveline jest złudny, pomaga, po czym "psuje" paznokcie ze zwiększoną siłą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 14:05  
Cytuj
spróbuj wewnętrznie. Ja zaczęłam brać tabletki silica, ponieważ miałam głównie problem z włosami, o paznokciach nie wspomnę. Zawsze krótkie.... a teraz mam tak długie i tak szybko rosną, że tylko zmieniam ich kolor co chwilę bo tak sie zachwycam. Są zdrowe i długieumiechJak nie silica to może jakieś inne tabletki.

ps używałam też odżywek min, sally hansen czy 8w1 wcześniej ale i tak radzę jakieś tabletki zastosować ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 19:46  
Cytuj
Jestem w pierwszym trymestrze ciazy takze nawet hetbatku ze skrzypu odpadaja.:-)

PS ale silicia polecam po urodzeniu syna wlosy mi wypadaly przez rok a tabletki pomogly :-)

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »