NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Wtryskiwacz KEIHIN (LPG) , KUPIE lub zregeneruje
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 19:59  
Cytuj
witam sluchajcie mam problem z wtryskiwaczem kokretnie chodzi o KEIHIN pomaranczowy (typ max) z mocowaniem starego typu. podaje zadurzo gazu trzeba go wymienic alb onaprawic , ktos zna jakis sklep w pobliżu albo kogos kto by chcial sprzedac lub zregenerowac dzieki za pomoc nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 19:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 20:41  
Cytuj
insatalcja BRC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jejeje
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 21:14  
Cytuj
jeśli masz je wykręcone to mogę spróbować Ci je wymyć w myjce ultradźwiękowej, może pomoże :/

W Stalowej niestety nie słyszałem o dobrym zakładzie gaziarskim.

 
 
 
 
~~jejeje
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 21:23  
Cytuj
na allegro są te wtryskiwacze. zamów i nie szukaj.

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
witam sluchajcie mam problem z wtryskiwaczem kokretnie chodzi o KEIHIN pomaranczowy (typ max) z mocowaniem starego typu. podaje zadurzo gazu trzeba go wymienic alb onaprawic , ktos zna jakis sklep w pobliżu albo kogos kto by chcial sprzedac lub zregenerowac dzieki za pomoc nie wiem


Znalezione na elektroda.pl :

" Na tym forum w innym poscie jest przepis na czyszczenie wtryskiwaczy Keihin ja go zastosowałem i problem minał. Cytat z postu kolegi Oloo66.-Standardem było czyszczenie listwy wtryskiwaczy za pomocą WD40. Po prostu lałem non stop WD-40 przez przewód doprowadzającygaz po filtrze fazy lotnej do wtryskiwaczy, a potem odpalałem samochód (po ponownym założeniu wężyka na miejsce). "

Tu masz cały temat kliku klik ok

Od siebie dodam, że swoje wtryski benzynowe czyściłem mechanicznie uśmiech i nic nie popsułem good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 05:24  
Cytuj
wlasnie w tym zecz ze on nie jest zapchany tylko zadurzo podaje i juz byl czyszczony denaturatem i wd40 ~jejeje myslisz ze dal bys rade mi pomoc ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
wlasnie w tym zecz ze on nie jest zapchany tylko zadurzo podaje i juz byl czyszczony denaturatem i wd40 ~jejeje myslisz ze dal bys rade mi pomoc ?


Jeśli wtrysk jest czysty to znaczy, że nie on jest tu winowajcą zdegustowany

Napisz skąd wiesz że za dużo przelewa gazu ?

Jeśli za dużo Ci pali to ewidentnie jest winna elektronika sterująca wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 15:55  
Cytuj
a z tad wiem ze pan mechanik wyciagna go podlonczyl pod maszyne wlał denaturat i wtryski zaczyly podawac denaturat do wiaderka i jeden z nich wlasnie ten uszkodzony "sikal" jak oszalaly x3 intensywanij niz inne ktore pracowaly jednakowo , jedynm slowem mozna wniskowac ze ten wtrysk zalewa gar gazem co objawia sie "mulenim" pracy silnika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~jejeje
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 17:38  
Cytuj
mogę wsadzić do myjki bez problemu, spróbować można, napisz wwwoj_(at)_op.pl

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 21:01  
Cytuj
Kolego ~jejeje a czy ja mogę skorzystać z Twojej propozycji wrzucenia wtryskiwaczy do myjki? mam w swoim auce wtryski siemens i nie ma możliwości regeneracji tylko czyszczenie. czekam na odp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »