NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ja rozumiem ze Juwenalia, wspolczuje ludziom mieszkajacym kolo MDK
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 22:01  
Cytuj
Ludzie ,ja rozumiem ze sa Juwenalia ,rozumiem ze mlodziez sie bawi,ale naprawde wspolczuje ludziom mieszkajacym kolo MDK ja mieszkam na Staszica tak dudni w domu ze przeszkadza w ogladaniu TV,pod nogami az podloga drzy.Czy nie mozna sluchac muzyki,wystepowac ciszej? ludzie ja mam u siebie na balkonie (w lini prostej od MDK 1400 m) 74 decybeli.Wy narzekacie na nocne buczenie ,huczenie i inne odglosy w miescie w nocy-a teraz co sie dzieje.Jest 22 i dalej jeden dudut.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 22:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Ludzie ,ja rozumiem ze sa Juwenalia ,rozumiem ze mlodziez sie bawi,ale naprawde wspolczuje ludziom mieszkajacym kolo MDK ja mieszkam na Staszica tak dudni w domu ze przeszkadza w ogladaniu TV,pod nogami az podloga drzy.Czy nie mozna sluchac muzyki,wystepowac ciszej? ludzie ja mam u siebie na balkonie (w lini prostej od MDK 1400 m) 74 decybeli.Wy narzekacie na nocne buczenie ,huczenie i inne odglosy w miescie w nocy-a teraz co sie dzieje.Jest 22 i dalej jeden dudut.


Można występować ciszej, Ireneusz Krosny robi to doskonale umiech.
Raz do roku można,zamknąć balkon,okno,uszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 22:18  
Cytuj
Hehe chyba dwa razy, bo ostatnio glosno imprezowali pod krzyzem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 22:21  
Cytuj
CYTAT


Można występować ciszej, Ireneusz Krosny robi to doskonale umiech.
Raz do roku można,zamknąć balkon,okno,uszy.

Tylko że takie huki nie odbywają się raz do roku mlotek

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 19 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 23:16  
Cytuj
ludzie wam zawsze cos nie pasuje, jak nie ma imprez to narzekacie ze w tym miescie sie nic nie dzieje, jak juz jest jakas impreza to jeszcze gorzej bo glosno. do cholery badzcie troche bardziej wyrozumiali, sa juwenalia, zapomnial wol jak cieleciem byl???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
ludzie wam zawsze cos nie pasuje, jak nie ma imprez to narzekacie ze w tym miescie sie nic nie dzieje, jak juz jest jakas impreza to jeszcze gorzej bo glosno. do cholery badzcie troche bardziej wyrozumiali, sa juwenalia, zapomnial wol jak cieleciem byl???


Problemem jest głośność, która ostatnio znacząco się zwiększyła. Mieszkam na os. Poręby i nawet tu było słychać ten jazgot. Jeszcze nie tak dawno temu wszystkie koncerty odbywały się znacznie ciszej i nikt nie narzekał, że przez to koncert się nie udał. Byłem na dniach STW i wytrzymać nie było można, bo komuś się wydaje, że jak podkręci głośność na max to o to w tym wszystkim chodzi.
To samo od pewnego czasu ma miejsce w kinach - teraz nie chodzi o to by film był dobry, chodzi o to, by był jak najgłośniejszy... niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
ludzie wam zawsze cos nie pasuje, jak nie ma imprez to narzekacie ze w tym miescie sie nic nie dzieje, jak juz jest jakas impreza to jeszcze gorzej bo glosno. do cholery badzcie troche bardziej wyrozumiali, sa juwenalia, zapomnial wol jak cieleciem byl???


przez lata odbywaly sie imprezy pod MDK,ale nie bylo nigdy tak głosno !!!! i nie zapomniał wół...... bo tez chodze i lubie jak sie cos w miescie dzieje ,ale nie chodzi o to aby ludziom szyby w oknach drzaly i nie mozna bylo normalnie funkcjonowac we wlasnym domu.Ja kawal drogi od MDK,a co bylo na okolicznych osiedlach wspolczuje ludziom.Jak lubisz glosno to zaluz słuchawy na uszy i rabnij sobie ze 100 dcb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ludzie wam zawsze cos nie pasuje, jak nie ma imprez to narzekacie ze w tym miescie sie nic nie dzieje, jak juz jest jakas impreza to jeszcze gorzej bo glosno. do cholery badzcie troche bardziej wyrozumiali, sa juwenalia, zapomnial wol jak cieleciem byl???


Problemem jest głośność, która ostatnio znacząco się zwiększyła. Mieszkam na os. Poręby i nawet tu było słychać ten jazgot. Jeszcze nie tak dawno temu wszystkie koncerty odbywały się znacznie ciszej i nikt nie narzekał, że przez to koncert się nie udał. Byłem na dniach STW i wytrzymać nie było można, bo komuś się wydaje, że jak podkręci głośność na max to o to w tym wszystkim chodzi.
To samo od pewnego czasu ma miejsce w kinach - teraz nie chodzi o to by film był dobry, chodzi o to, by był jak najgłośniejszy... niestety.


Dokladnie!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 08:38  
Cytuj
To tylko i wylacznie pretensje do obslugi technicznej od naglosnienia z MDKu.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
To tylko i wylacznie pretensje do obslugi technicznej od naglosnienia z MDKu.


tylko to nie mdk naglasnialumiech i dobrze bo bylo slychac w calym miescie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 09:27  
Cytuj
Tzn ze sprzet i scene mieli z mdku ale naglasnial kto, studenci.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 09:31  
Cytuj
jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził smiech2
a ja byłam w Florianie na Mszy o 19 i wiedziałam że jest głośno na zewnątrz więc od razu weszłam do kościoła, a ludziom co stali na zewnątrz całkowicie nie przeszkadzało że zamiast Mszy Św., słuchają koncertu smiech2 mogli od razu pójść pod MDKa ale wybrali miejscówkę pod kościołem, dziwne smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził smiech2
a ja byłam w Florianie na Mszy o 19 i wiedziałam że jest głośno na zewnątrz więc od razu weszłam do kościoła, a ludziom co stali na zewnątrz całkowicie nie przeszkadzało że zamiast Mszy Św., słuchają koncertu smiech2 mogli od razu pójść pod MDKa ale wybrali miejscówkę pod kościołem, dziwne smiech2
Nie dziwne, tylko dopiero z takiej odległości da się tych huków słuchać. Będąc pod MDK można sobie tylko słuch uszkodzić.Dziwne jest to, że nikt ich jeszcze nie upieprzył za takie huki. Jakaś dozwolona ilość decybeli powinna być i wszystko by było OK

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 10:44  
Cytuj
Melly na tego rodzaju imprezy zatrudnia się firmy zewnętrzne, mało który dom kultury posiada zaplecze techniczne, pozwalające na obsługę imprez plenerowych i spełnienie wymagań technicznych wykonawców. W dodatku w większości wypadków wykonawcy przyjeżdżają ze swoimi realizatorami nagłośnienia, oświetlenia itp. a firma ma za zadanie przygotować systemy pod konkretne potrzeby danych wykonawców. To jak bardzo suwaki na konsoletach pójdą w górę nie zależy bynajmniej od mdk - chyba że w środku, w sali umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 11:18  
Cytuj
A czak music z tbg jest znana firma w PL od dawna wspolpracujaca z naszym miastem i organizowanymi tu koncertami. A jak komus slon na ucho nadepnal... Jak wczorajsze msze sie z wiatrem ciagnely to nie przeszkadzalo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
A czak music z tbg jest znana firma w PL od dawna wspolpracujaca z naszym miastem i organizowanymi tu koncertami. A jak komus slon na ucho nadepnal... Jak wczorajsze msze sie z wiatrem ciagnely to nie przeszkadzalo?


Msze słychać tylko wokół kościoła umiech dzwony słychać bardziej ale to przez ile? 2 min? koncert było słychać nawet w środku kościoła... to jest przesada i z tym się zgodzę, ale ludzie nie macie poważniejszych problemów tylko jeden głośny dzień w Stalowej? to serio wam zazdroszę takich "problemów" hehh pomieszkajcie w większych miastach to zobaczycie co znaszą Juwenalia i w ogóle imprezy plenerowe smiech2 tak było, jest i będzie, wasze biadolenie na forum nic nie zmieni smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 00:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A czak music z tbg jest znana firma w PL od dawna wspolpracujaca z naszym miastem i organizowanymi tu koncertami. A jak komus slon na ucho nadepnal... Jak wczorajsze msze sie z wiatrem ciagnely to nie przeszkadzalo?


Msze słychać tylko wokół kościoła umiech dzwony słychać bardziej ale to przez ile? 2 min? koncert było słychać nawet w środku kościoła... to jest przesada i z tym się zgodzę, ale ludzie nie macie poważniejszych problemów tylko jeden głośny dzień w Stalowej? to serio wam zazdroszę takich "problemów" hehh pomieszkajcie w większych miastach to zobaczycie co znaszą Juwenalia i w ogóle imprezy plenerowe smiech2 tak było, jest i będzie, wasze biadolenie na forum nic nie zmieni smiech2

Ale nie mieszkamy w większych miastach tylko tutaj. To że Ty tu jesteś jeden dzień w roku to nie dziw się że my mamy dośc hałasu, bo my jesteśmy tu na codzień. Tu żyjemy , mieszkamy i pracujemy. Po całym dniu huku w fabryce człowiek chyba ma prawo odpocząć we własnym domu. Jak ktoś głuchy, to aparat słuchowy i po sprawie, dlaczego wszyscy mają się męczyć przez kilku głuchych nachalnych gamoni ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 19 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 01:07  
Cytuj
niedlugo to zaloza temat ze glosno bylo w sylwestrasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 01:25  
Cytuj
CYTAT
niedlugo to zaloza temat ze glosno bylo w sylwestrasmiech2

smiech2 dokładnie smiech2 a jak fabryki po nocach spać nie dają to jest ok booo jeden z drugim pracuje w tym syfie i jeszcze się cieszy że ma pracę... jacy obywatele taki kraj, taka mentalność tego nie ogarniesz smiech2
P.S. polecam bardzo fajne zatyczki do uszu, które można kupić w aptece za 2zł, pracowałam w angielskich fabrykach gdzie huk jest okropny i bez zatyczek nie da się wytrzymać, kilka sztuk mi zostało, przydały się kiedy sąsiedzi mieli wiecznie płaczące dziecko do którego w nocy nie chciało im się wstawać i nieraz płakało przez 20 min w nocy, tzn po 20 min słychać było otwieranie drzwii i dopiero do niego szli po czym kolejne 20 min zanim przestało płakać... i jakoś dałam radę choć była cisza nocna... nie żaliłam się na forach internetowych, ludzie trzeba sobie w życiu radzić a nie biadolić na wszystko i wszystkich wszędzie, ja pier@olę co za naród ://
P.S.S. też tu mieszkam na codzień dużo rzeczy mnie denerwuje i co mam zrobić? codziennie pisać posta na forum boooo sąsiad ma skrzypiące łóżko i w nocy słychać miarowy stukot i skrzypienie? hahahahahah smiech2 ogarnijcie się ludzie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
Melly na tego rodzaju imprezy zatrudnia się firmy zewnętrzne, mało który dom kultury posiada zaplecze techniczne, pozwalające na obsługę imprez plenerowych i spełnienie wymagań technicznych wykonawców. W dodatku w większości wypadków wykonawcy przyjeżdżają ze swoimi realizatorami nagłośnienia, oświetlenia itp. a firma ma za zadanie przygotować systemy pod konkretne potrzeby danych wykonawców. To jak bardzo suwaki na konsoletach pójdą w górę nie zależy bynajmniej od mdk - chyba że w środku, w sali umiech.


Kilka lat wstecz jak organizowalismy Juwenalia KULu z PRz to sprzet jak i scene pozyczalismy z MDKu i pamietam ze jednego roku co byl Kazik byl problem ze scena bo w tym samym terminie byl komcert pod muzeum. Moze i teraz sie pozmienialo ale wiem jak bylo wtedy co byl Kazik i rok pozniej Coma.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »