NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Debata prezydencka, Debata prezydencka
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 11:00  
Cytuj
Oglądając debatę można stwierdzić z całą pewnością że Komorowski okazał brak całkowitej kultury przerywał Andrzejowi Dudzie dawał mu jakieś kartki nawet dziennikarze go upominali.Oczywiście tradycją było czytanie z kartki przez Komorowskiego i mówienie ogólnikowo nie o tym co zrobił przez 5 lat bo nic nie zrobił dobrego dla nas ale o tym co by zrobił gdyby wygrał.Andrzej Duda mówił o konkretnych sprawach ważnych dla nas co obecnie jest realnie podszedł do wszystkiego zwrócił uwagę na ważne aspekty w naszym życiu takiego nam potrzeba człowieka nie żyrandolowego jak do tej pory czytającego z kartki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 11:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 11:01  
Cytuj
Czytającego z kartki wyuczonych pytań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 11:07  
Cytuj
A jakie konkrety powiedział Duda? Sama kiełbasa wyborcza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 11:53  
Cytuj
Jakub Czernienko
Nie jestem już żaden smarkacz,
Łeb mam pokryty siwizną.
Nie zagłosuję na Dudę,
Bo zbyt Cię kocham Ojczyzno!
Skąd wiem , że wybór niedobry?
Nie wierzę w zmianę oblicza,
Nie chcę powrotu Ziobry
I teczek Macierewicza.
Na Dudę nie oddam głosu!
Pamiętam, Jarka premierem,
I kpiny z demokracji
I koalicję z Lepperem.
Nie chcę mieć znowu premiera
Co straszy Ruskiem i Żydem
Co ciągle dzieli Polaków
I może zaszczuć jak Blidę
Za kłamstwa i pomówienia,
Prawdę, mgłą sztuczną okrytą
Za skłócanie rodaków
Za IV Rzeczpospolitą.
Za "Tusk ma krew na rękach",
A memu Bratu Chwała!
Za wrzaski nad trumnami
I nogę generała!
Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.
Za żądania pomników z kieszeni obywateli!
Za marsze z pochodniami,
Jazdę "po trupach do celu",
Za negowanie wyborów
I PROFANACJĘ WAWELU!!!
DZiś w duszy mej zakamarkach
Odkrywam decyzji sedno:
Nie chcę powrotu PIS-u,
Bo nie jest mi wszystko jedno!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Jakub Czernienko
Nie jestem już żaden smarkacz,
Łeb mam pokryty siwizną.
Nie zagłosuję na Dudę,
Bo zbyt Cię kocham Ojczyzno!
Skąd wiem , że wybór niedobry?
Nie wierzę w zmianę oblicza,
Nie chcę powrotu Ziobry
I teczek Macierewicza.
Na Dudę nie oddam głosu!
Pamiętam, Jarka premierem,
I kpiny z demokracji
I koalicję z Lepperem.
Nie chcę mieć znowu premiera
Co straszy Ruskiem i Żydem
Co ciągle dzieli Polaków
I może zaszczuć jak Blidę
Za kłamstwa i pomówienia,
Prawdę, mgłą sztuczną okrytą
Za skłócanie rodaków
Za IV Rzeczpospolitą.
Za "Tusk ma krew na rękach",
A memu Bratu Chwała!
Za wrzaski nad trumnami
I nogę generała!
Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.
Za żądania pomników z kieszeni obywateli!
Za marsze z pochodniami,
Jazdę "po trupach do celu",
Za negowanie wyborów
I PROFANACJĘ WAWELU!!!
DZiś w duszy mej zakamarkach
Odkrywam decyzji sedno:
Nie chcę powrotu PIS-u,
Bo nie jest mi wszystko jedno!


" TARGET="_blank">

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 13:04  
Cytuj
Tim - jakie konkrety? Żaden nic konkretnego nie mówił. Debata była jałowa i nudna, a sama jej forma słaba.
Kto popierał Komora to powie, że wygrał Komor, kto Dudę ten powie, że Duda.
Jedno co mogę powiedzieć to widać, że sztab Komorowskiego długo pracował nad przygotowaniem i jak ktoś nie potrafi czytać między wierszami i wyciągać wniosków to powie, że ten był w świetnej formie. Widać natomiast, że skupili się na atakach na Dudę, tak w duchu hasła "Zgoda buduje" ;)

Na całej debacie Duda nic nie zyskał, ani nic nie stracił. Komorowski za to stworzył wrażenie, że nie jest taki ograniczony jak do tej pory pokazywały jego wpadki. Dla mnie to tylko WRAŻENIE, a jaki jest naprawdę to właśnie pokazywały jego zachowania przez cały czas 5 letniej kadencji i ich kumulacja w ostatnich tygodniach umiech

Tak poza tym, to żaden z kandydatów nie jest wart głosów. Niemniej tak jak już pisałem gdzieś, jak mam do wyboru gościa, który przez 5 lat niczego się nie nauczył, a nawet sprawia gorsze wrażenie niż na początku prezydentury to jednak wybiorę ogarniętego prawnika, który przynajmniej potrafi się sam wysłowić i ma przyzwoitą prezencję, bo dobrze wszyscy wiedzą, że poza tym to prezydent za wiele zrobić nie może.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 13:57  
Cytuj
Zapominacie, że wybory prezydenckie to nie wybór mistera uniwersum, inteligencji, aparycji, czy najbardziej obytego człowieka w temacie.
W przypadku obecnego prezydenta, to ważne jest jakie podpisuje ustawy, czy liczy sie z głosem obywateli, kogo tak naprawdę reprezentuje, jakie środowiska wspiera.
A to widać gołym okiem.
Urząd prezydenta teraz to przybudówka rządzącej koalicji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 14:08  
Cytuj
Jak naprawdę jest z polskim grafenem i czego podczas debaty nie wiedział Andrzej Duda?

Podczas wczorajszej debaty prezydenckiej Andrzej Duda przywołał przykład polskiego grafenu, który - jego zdaniem - jest polskim wynalazkiem. Najwyraźniej ktoś ze sztabu źle przygotował kandydata.

Co dokładnie powiedział Andrzej Duda? Spisaliśmy słowa, które padły w 29. minucie debaty, bo dla zrozumienia sprawy ważne są użyte sformułowania:
To czas, żeby rząd współdziałał z polską nauką w odbudowie polskiej gospodarki. Słynny grafen został sprzedany i okazuje się, że będzie produkowany w Wielkiej Brytanii. Jak mogliśmy stracić tak wspaniały polski wynalazek? Jak można było do tego dopuścić? Ile myśli młodych naukowców, myśli technicznej ląduje u nas na półce niewykorzystanej? Ile myśli innowacyjnej? Polska gospodarka ogromnie tej innowacji potrzebuje.

Gdzie tkwi błąd? Z wypowiedzi, która jest zarzutem wobec Bronisława Komorowskiego, wynika, że grafen to polski wynalazek, który - w wyniku nieudolności działań ludzi rządzących Polską - został sprzedany do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie produkowany.

Grafen nie jest polskim wynalazkiem. Jego istnienie przewidziano w latach 40., a technologię wytwarzania opracowano w pierwszych latach XXI wieku. Dokonali tego dwaj naukowcy rosyjskiego pochodzenia Andriej Geim i Konstantin Nowosiołow. Obaj pracowali wówczas na uniwersytecie w Manchesterze i mieli brytyjskie obywatelstwo. W 2004 roku otrzymali patent na tworzenie grafenu, a w 2010 roku dostali za swoje odkrycie Nagrodę Nobla, w której uzasadnieniu napisano: „za przełomowe eksperymenty dotyczące dwuwymiarowego materiału - grafenu”.

Grafen jest więc wynalazkiem brytyjskim. Skąd więc wziął się polski wątek? Polacy z warszawskiego Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych opracowali własną metodę produkcji grafenu polegającą na wytwarzaniu go w postaci warstw przez osadzanie węgla na różnych materiałach - węgliku krzemu lub folii miedzianej.

Ta metoda wydaje się bardzo obiecująca, bo jest odmienna od tego, co robi się w wielu ośrodkach na świecie - w tym w Wielkiej Brytanii. Tam wytwarza się grafen w postaci proszku. U nas - jako warstwy. Wciąż nie wiadomo, która metoda jest lepsza i czy każda z nich może mieć inne zastosowania.

Ten tak zwany „polski grafen” został kilka dni temu opatentowany w USA, wciąż czekamy na patent obejmujący kraje Unii Europejskiej. Wcześniej Polacy dostali patenty w Japonii i Korei Południowej.

Produkcja grafenu w Wielkiej Brytanii nie ma więc nic wspólnego z polską metodą. Nie było powodu ani sposobu, by ingerować w te działania.

Nie znaczy to oczywiście, że nie należy wspierać polskiej nauki i komercjalizacji jej osiągnięć. Jest tu bardzo wiele do zrobienia, ale jeśli chce się wytykać braki, to trzeba robić to celnie i konkretnie. No i warto wiedzieć, o czym się mówi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 17:29  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 18:33  
Cytuj
Tych co głosowali na Kukiza świetnie rozumiem bo sam przez długi czas głosuje przeciw czemuś a nie na kogoś ale nie rozumiem jak można głosować na PiS :/ Du*a miał zmiażdżyć Komorowskiego w debacie ... Chyba mu coś nie poszło smiech2 ... Jego lewackie poglądy tylko z tygodnia na tydzień ewoluują ... z resztą jak to w PiS poglądy się zmienia w miarę potrzeb ... Jutro Du*a będzie zapewne nawijał o bohaterze Gierku

Obrazek

hmmm czyżby hasło jednego z lokalnych polityków ? Dacie się na to nabrać ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 21:14  
Cytuj
Banan - no widzisz, ja się dziwię jak można na takiego Komorowskiego głosować. Ma funkcję reprezentacyjną, a gdzie nie pojedzie czy nie pójdzie tam obciach na całego.

CYTAT
z resztą jak to w PiS poglądy się zmienia w miarę potrzeb ... Jutro Du*a będzie zapewne nawijał o bohaterze Gierku


No nie bądź jak sztabowiec PBK i nie wciskaj ludziom, że to cechy Dudy, przypomnij sobie poprzedni poniedziałek i pierdzielenie gajowego o JOWACH umiech


I żeby nie było, ja się na nic nie nabrałem tylko trzeźwo patrzę i wiem, że możliwości prezydent ma znikome żeby coś zrobić, więc powód głosowania wpisałem wcześniej umiech

Co do miażdżenia, dobrze chyba wiesz jak wyglądają przygotowania do debaty, nawet pytania są ściśle wybierane przez sztaby. Jakby to miała być dyskusja bez przygotowania to podejrzewam, że obecny "narobiłby w gacie" ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 21:29  
Cytuj
Komorowski zaskoczył,Duda jest w d...dzie.Nigdy nie zagłosuje na kacze psiorostwo!!!!Przerażaz mnie to, że PISDUDA wygra!!!Czas pokaże,a Europa jest przeciwna rzadom Kacza.Poczytajcie wypowiedzi fachowców!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Komorowski zaskoczył,Duda jest w d...dzie.Nigdy nie zagłosuje na kacze psiorostwo!!!!Przerażaz mnie to, że PISDUDA wygra!!!Czas pokaże,a Europa jest przeciwna rzadom Kacza.Poczytajcie wypowiedzi fachowców!!


Dziecko TVN-u potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Komorowski zaskoczył,Duda jest w d...dzie.Nigdy nie zagłosuje na kacze psiorostwo!!!!Przerażaz mnie to, że PISDUDA wygra!!!Czas pokaże,a Europa jest przeciwna rzadom Kacza.Poczytajcie wypowiedzi fachowców!!


Jakich fachowców?
Europa szuka korzyści,zbytu,taniej ziemi i siły roboczej.Nie przeraża Cię,że ten kraj zaczyna być wyjałowiony pod każdym względem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:48  
Cytuj
Psy medialne się uaktywniły po debacie prezydenckiej i strasznie szczekająumiech Tyle mogą tylko zrobić dla Bronka który pokazał swój poziom IQ umiech -0 Najlepiej mu wychodzi stanie pod żyrandolem wtedy czuje się bezpiecznyumiechMam nadzieję że 24 Maja podsumujemy jego marny zerowy dorobek dla polakówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:50  
Cytuj
Arogancja buta i zero kultury to sobą przedstawił nasz obecny rządzący Bronek.Widać było że szuka odpowiedzi na kartkach przygotowanych na debatę hehehhe ale się pogubiło chłopisko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:52  
Cytuj
Bronek zaskoczył mnie swoja niewiedzą o obecnym stanie w Polsce chyba wrócił z zielonej wyspy od Tuskaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:53  
Cytuj
Lewactwo na zielona wyspę obiecana przez Cudoka Tuska. My chcemy żyć normalnie na poziomie jak inne kraje np Niemcy a nie czyścić im buty!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 9 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:56  
Cytuj
Komorowski i jego haslo Zgoda i bezpieczenstwo. Wlasnie pokazal zgode i bezpieczenstwo w debacie atakujac swojego przeciwnika. Wstyd miec takiego prezyenta. Duda wypadl troche lepiejj i potrafi sie zachowac i nie przynosi wstydu. Czas na zmiane bo gorzej byc nie moze. DUDA...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Komorowski zaskoczył,Duda jest w d...dzie.Nigdy nie zagłosuje na kacze psiorostwo!!!!Przerażaz mnie to, że PISDUDA wygra!!!Czas pokaże,a Europa jest przeciwna rzadom Kacza.Poczytajcie wypowiedzi fachowców!!


No wiadomo, że Europa jest przeciwna bo rządy PO są im na rękę. Dziś nawet pomidora sprzedają w blaszanym baraku pod szyldem niemieckim czy francuskim, zyski wywożąc z naszego kraju.

Jak Orban nakładał podatki na zagraniczne firmy na Węgrzech to też po nim jechali. Taki Bronek co za granice jeździ na wycieczki jest dla nich idealny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Komorowski zaskoczył,Duda jest w d...dzie.Nigdy nie zagłosuje na kacze psiorostwo!!!!Przerażaz mnie to, że PISDUDA wygra!!!Czas pokaże,a Europa jest przeciwna rzadom Kacza.Poczytajcie wypowiedzi fachowców!!


Dziecko TVN-u potluczony


Dobre, masz racje irkuck umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 08:05  
Cytuj
O czym w ogóle ta gadka? Nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien mieć wątpliwości odnośnie obu kandydatów. Komorowski przespał swoją kadencję , przespał większą część kampanii , a teraz próbuje rzutem na taśmę odrobić straty. Gdyby Mu sztabowcy nakazali chodzić na rękach , bo ty by Mu podniosło słupki , pewnie zaczął by niezwłocznie trenować. Ten człowiek miał pięć lat , żeby udowodnić swoją wartość. Skoro nie potrafił bez kartki uzasadnić dlaczego podpisał ustawę , albo podziękować żonie na wyborczej konwencji , to jak to o Nim świadczy? Jego sztabowcy popracowali nad Nim i w debacie Prezydent miał się jawić jako ten energiczny i bardziej agresywny. Tyle ,ze jest kompletnie niewiarygodny , bo takie zachowanie , to pobudzenie jest skierowane tylko i wyłącznie na użytek kampanii wyborczej . Po wyborach Prezydent niczym niedźwiadek znowu uda się na sen zimowy i znowu będzie tylko letarg przerywany od czasu do czasu jakimiś idiotycznym zachowaniem! Polacy nie chcą przaśności ,nie chcą strażnika żyrandola. Chcą Prezydenta aktywnego i chętnego do dialogu , Prezydenta , który nie narobi siary jak gdzieś pojedzie z oficjalną wizytą . Poza tym jak pisałem już wcześniej , gdyby Duda chciał pastwić się i znęcać nad obecnym Prezydentem-rezydentem, mógłby tylko spytać o WSI i o fundację " Pro Civili" . Na pytania Komorowskiego o jakieś durne ankiety czy rzekomy udział Dudy w sprawie SKOK-ów, ja bym się nie powstrzymał , zadałbym te dwa pytania i Komorowski jest pozamiatany. Ucieka od odpowiedzi na te pytania jak diabeł od święconej wody. Chyba nawet to jego nienaturalne pobudzenie w debacie nie pomogło by wybrnąć z tego z twarzą! W każdym razie , głosuję na Dudę właśnie dlatego ,że nie jest mi wszystko jedno!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
Komorowski zaskoczył,Duda jest w d...dzie.Nigdy nie zagłosuje na kacze psiorostwo!!!!Przerażaz mnie to, że PISDUDA wygra!!!Czas pokaże,a Europa jest przeciwna rzadom Kacza.Poczytajcie wypowiedzi fachowców!!


Dlaczego w europie i nie tylko boją się rządów pis-u? widać czarno na białym.

Kasa kasa kasa




Opublikowany w grudniu 2013 r. raport pozarządowej organizacji Global Financial Integrity (GFI) ukazuje rozmiar nielegalnych transferów kapitału w latach 2002-2011. Polska wedle tego zestawienia plasowała się na 18. pozycji w świecie (w Europie - na trzecim miejscu, za Rosją i Białorusią a przed Serbią). Łącznie wytransferowano z Polski 49,39 mld dol.,


Przeglądając przytoczone powyżej dane, można również zauważyć pewną prawidłowość. Otóż, o ile przed wejściem Polski do Unii Europejskiej (1.05.2004) i za rządów Prawa i Sprawiedliwości (2005-2007) mocno podkreślających konieczność walki z patologiami, wyciekanie kapitału mieściło się w stosunkowo niewielkim przedziale, ze znamiennym rokiem 2006, kiedy nie wyprowadzono z Polski zauważalnych kwot, o tyle skokowy wzrost nastąpił w latach późniejszych, czyli - mówiąc umownie - w "epoce zielonej wyspy" Donalda Tuska. Apogeum miało miejsce w roku 2008 i w trzech kolejnych latach, zupełnie jakby ktoś chciał sobie odbić przymusową wstrzemięźliwość we wcześniejszym okresie.


http://m.int(...)532,7035

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 09:09  
Cytuj
Andrzej Duda nie ma do zaoferowania nic nowego. W Zasadzie oglądając tą debatę można zauważyć, że programowo nie różnią się niczym. Co do debaty oceniając to obiektywnie lepiej wypadł Andrzej Duda. I nie mowa tu o tym kto komu dowalił ale kto jak wypadł od zajmowanej pozycji. Prezydent pełniący funkcję prezydenta nie powinien się zachowywać jak rozwścieczony frustrat. Widać było w nim nerwowość brak kultury i jak się teraz okazuje użył manipulacji i tanich chwytów pod publiczkę. Pan Komorowski poraz kolejny straszy PISem który de facto rządził tylko 1,5 roku w stosunku do 8 lat PO i wcześniejszych UW,AWS,KLD itp. Więc nowością nie zawiało wręcz stało się to nudne, że oprócz straszeniem PISem ta władza nie ma nic do zaoferowania. Duda nie jest lepszym wyborem ale jedyną alternatywą na to co jest. Szkoda, że po tylu latach mamy wybór między Dżumą a Cholerą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 1 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 11:05  
Cytuj
Najlepiej siedziec w domu i krytykowac,krytykowac,ze to zle czy tamto,a jak Ty zrobilbys?Do wyborow nie pojde bo nie bede glosowac na PiS,pytam chcesz by lali Cie po tylkach jak to robia,pracujesz za marne grosze i jestes opluwany,czlowieku obudz sie!!! Zastanow sie czego chcesz,a wiem juz chcesz siedziec by manna z nieba sama leciala,trzeba walczyc i to dziadostwo P O wygonic z kraju.Precz z PO,precz.Dodam ze jestem niezaleznym czlowiekiem!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »