NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Bonus za konto Raiffeisen,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 4
Dołączył: 28 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 18:04  
Cytuj
Witam

jakiś czas temu poruszany był temat bonusu 55 zł za założenie konta Raiffeisen, jeśli ktoś skorzystał z tej akcji radzę zalogować się tutaj:

https://www.compe(...)ogowanie

i uzupełnić dane do przelewu bonusu.

mail od comperii mi np. trafił do spamu, więc innym też mógł, a czas na uzupełnienie danych jest tylko do poniedziałku.

Ja miałem również inny problem, wyskoczył mi komunikat że nie spełniłem warunków promocji, okazało się że problem dotyczy wszystkich którzy zakładali konto przez kuriera, w takim przypadku należy napisać reklamację na adres:
kontakt_(at)_comperiabonus.pl

moją reklamację rozpatrzyli pozytywnie umiech
mimo wszystko - bardzo dużo zamieszania.

pozdrawiam,
Zbyszek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 11:38  
Cytuj
Podobno Reiffeisen likwiduje swoją działalność w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Podobno Reiffeisen likwiduje swoją działalność w Polsce.


Dokładnie, a żeby sprzedać to padło to ma musi nałapać ofiary, które dadzą się nabrać na obiecanki np. konta bez opłat na zawsze. Oczywiście "na zawsze", skończy się tuż po sprzedaży. I jak widać ludzie dla marnych 55zł będą zakładać konta, spełniać warunki, składać reklamacje, stracą 2 tygodnie życia dla takiej marnej premii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 14:36  
Cytuj
Ten bank to porażka. Chciałem wziąść kredytu 3500 na rok. Jak policzyliśmy raty to wyszło że muszę oddać prawie 8000 tys. Niech zamykają działalność, myślą że Polak to frajer i łyknie wszystko co mu podadzą mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 16:20  
Cytuj
Ten bank był dawno temu bardzo dobry miałem konto w Austri było lux , po połączeniu banku z polbankiem to totalna klapa dlatego nie polecam tego banku .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 18:38  
Cytuj
Do zbyszek80 , u mnie w rodzinie jest ten sam problem, ja osobiście założyłem to konto poprzez przelew z innego banku i mam rozpatrzone wszystko pozytywnie, natomiast żona jak i dzieci podpisywały umowy dowiezione przez kuriera i wszyscy Ci otrzymali komunikat o niespełnieniu warunków regulaminu, olałem sprawę ale widzę, że warto jednak złożyć reklamację bo niby czemu się nie należy bonus skoro warunki zostały spełnione. Powiedz mi jak ma się ta sprawa reklamacji, jeżeli dziś napisze się pod podany adres to czy termin uzupełnienia danych do przelania bonusu który kończy się dziś zostanie indywidualnie przedłużony ?
Jak uzasadniłeś swą reklamację ?
Z góry dzięki za informację

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »