NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Obsługa serwisowa w salonach samochodowych,
~~PerfectLife
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 15:23  
Cytuj
Co myślicie o serwisach w salonach samochodowych w Stalowej Woli? Jaka jakość, ceny, stan oddawanych wlaścicieowi samochodów? czy ci ludzie znają się na tym co robią czy to improwizacja?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 15:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 17:46  
Cytuj
Byłem wczoraj i dziś w ASO opla. Wczoraj nic nie załatwiłem bo nawet nie mialem z kim pogadać, czekałem 10 min i nikogo nie zatałem przy biurku, nawet nikt nie podszedł i wyszedłem.

Zdecywowałem się umówić telefonicznie. Wkońcu ktoś odebrał, facet miły dogadałem się i umówiłem na 9tą. Przyjechałem na 9tą okazało się że mechanik przychodzi na 10tą, ok. Przyjechałem na 10tą okazało się że nie ustawią mi auta bo nie maja danych do mojego modelu :/

straciłem tylko kupę czasu.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~opelek
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Byłem wczoraj i dziś w ASO opla. Wczoraj nic nie załatwiłem bo nawet nie mialem z kim pogadać, czekałem 10 min i nikogo nie zatałem przy biurku, nawet nikt nie podszedł i wyszedłem.

Zdecywowałem się umówić telefonicznie. Wkońcu ktoś odebrał, facet miły dogadałem się i umówiłem na 9tą. Przyjechałem na 9tą okazało się że mechanik przychodzi na 10tą, ok. Przyjechałem na 10tą okazało się że nie ustawią mi auta bo nie maja danych do mojego modelu :/

straciłem tylko kupę czasu.ok


a jakich danych im brakuje i jaki ty masz model/

 
 
 
 
~~Nowy Post
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 18:26  
Cytuj
Kiedyś w Agatówce (to nie salon tylko jakiś zakład mechaniczny czy sprzedaż części) facet nie potrafił mi zmienić żarówki w Peugeocie 206. Wróciłam do Stalowej ze spaloną...

 
 
 
 
~~hahha
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 18:37  
Cytuj
No ale co? Zarowki nie umiesz zmienic w samochodzie? LOL w 206-stce jest to szczegolnie trudne...

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 20:21  
Cytuj
W toyocie wszystko załatwia się np telefonicznie i wszystko załatwisz tylko ceny heh spore jak na warunki stalowowlskie.

Z aso fiata miałem troche gorzej o ile sklep jest super o tyle z serwisem mam złe wspomnienia zwłaszcza z wymianą hamulców dawno temu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Nowy Post
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
No ale co? Zarowki nie umiesz zmienic w samochodzie? LOL w 206-stce jest to szczegolnie trudne...

Jak nie wiesz, to Ci poweim - w 206 dostęp do jednego ze świateł z przodu jest utrudniony przez wlew na płyn do szyb, mądralo. A poza tym nie jestem facetem i nie mam ochoty zmieniać żarowek w samochodzie. Od tego są faceci.ok

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 08:20  
Cytuj
W Land cruserze bodajże trzeba rozkrecac zderzak i lampe żeby zmienic żarówke wiec na drodze tego nie zrobisz

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 10:05  
Cytuj
Serwisy to ogólnie totalna ściema.Lepiej poszukać sobie swojego dobrego mechanika.Tam potrafią tylko wymieniać na nowe i niczego konkretnego naprawić.A ceny z księżyca.Pewnie jak masz auto na raty lub w liesingu to masz przechlapane.Za pieczątkę w książce serwisowej spora kasa ubywa z portfela i nic po za tym. .

 
 
 
 
~~tmb
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Co myślicie o serwisach w salonach samochodowych w Stalowej Woli? Jaka jakość, ceny, stan oddawanych wlaścicieowi samochodów? czy ci ludzie znają się na tym co robią czy to improwizacja?

Mogę polecić salon Toyoty.ok Pełny profesjonalizm. Serwisuję od trzech lat Yarisa i nie mam żadnych zastrzeżeń co do przeglądów.
Nie polecam Opla. Mój teściu kupił komplet żarówek do Astry. Zapłacił 70 zł i sprzedali mu wybrakowany. Po reklamacji oczywiście mu wymienili tzn. przełożyli z innego kompletusciana

 
 
 
 
~~opel
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 22:00  
Cytuj
tmb.. znaczy co mu przełożyli i z czego bo nie kumam.no i co było wybrakowane..

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 22:17  
Cytuj
ja też polecam serwis Toyoty. pełna kultura. No i nawet szybko sie wszystko załatwia. Polecammmmgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fanscan
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co myślicie o serwisach w salonach samochodowych w Stalowej Woli? Jaka jakość, ceny, stan oddawanych wlaścicieowi samochodów? czy ci ludzie znają się na tym co robią czy to improwizacja?

Mogę polecić salon Toyoty.ok Pełny profesjonalizm. Serwisuję od trzech lat Yarisa i nie mam żadnych zastrzeżeń co do przeglądów.
Nie polecam Opla. Mój teściu kupił komplet żarówek do Astry. Zapłacił 70 zł i sprzedali mu wybrakowany. Po reklamacji oczywiście mu wymienili tzn. przełożyli z innego kompletusciana

Nie rozumiem podejscia twojego tescia skoro kupil komplet sprawdza sie zawartosc na miejscu jezeli cos brakuje albo daja nowy albo odchodze od lady proste jak pierdole.....!!!

 
 
 
 
~~Nowy Post
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co myślicie o serwisach w salonach samochodowych w Stalowej Woli? Jaka jakość, ceny, stan oddawanych wlaścicieowi samochodów? czy ci ludzie znają się na tym co robią czy to improwizacja?

Mogę polecić salon Toyoty.ok Pełny profesjonalizm. Serwisuję od trzech lat Yarisa i nie mam żadnych zastrzeżeń co do przeglądów.
Nie polecam Opla. Mój teściu kupił komplet żarówek do Astry. Zapłacił 70 zł i sprzedali mu wybrakowany. Po reklamacji oczywiście mu wymienili tzn. przełożyli z innego kompletusciana


Chyba każdy przypadek jest inny, bo jak mój samochod wyjechał z Toyoty, to brak w środku jednego plastikowego elementu drzwi, tylna tarcza (klocki?) nagle zaczęła trzeć przy hamowaniu i mam przestawiony alarm. Oprócz tego to co mialo być zrobione - jest zrobione dobrze. Samochód oddali odkurzony. To z ich strony OK ale to chyba powinien być standard za te pieniądze co dostają umiech

 
 
 
 
~~boleki lolek
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Co myślicie o serwisach w salonach samochodowych w Stalowej Woli? Jaka jakość, ceny, stan oddawanych wlaścicieowi samochodów? czy ci ludzie znają się na tym co robią czy to improwizacja?

Mogę polecić salon Toyoty.ok Pełny profesjonalizm. Serwisuję od trzech lat Yarisa i nie mam żadnych zastrzeżeń co do przeglądów.
Nie polecam Opla. Mój teściu kupił komplet żarówek do Astry. Zapłacił 70 zł i sprzedali mu wybrakowany. Po reklamacji oczywiście mu wymienili tzn. przełożyli z innego kompletusciana


Chyba każdy przypadek jest inny, bo jak mój samochod wyjechał z Toyoty, to brak w środku jednego plastikowego elementu drzwi, tylna tarcza (klocki?) nagle zaczęła trzeć przy hamowaniu i mam przestawiony alarm. Oprócz tego to co mialo być zrobione - jest zrobione dobrze. Samochód oddali odkurzony. To z ich strony OK ale to chyba powinien być standard za te pieniądze co dostają umiech

jak masz teścia dziada to niech idzie do tesco i kupi komplet za 20zł z żarówkami co spalą się po paru dniachmlotek
a co do zestawów żarówek GM to w każdym są wolne miejsca a nie są to braki w zestawie ale skąd tacy biedni umysłowo goście jak ty i twój teściu możecie to wiedziećnie wiem

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co myślicie o serwisach w salonach samochodowych w Stalowej Woli? Jaka jakość, ceny, stan oddawanych wlaścicieowi samochodów? czy ci ludzie znają się na tym co robią czy to improwizacja?

Mogę polecić salon Toyoty.ok Pełny profesjonalizm. Serwisuję od trzech lat Yarisa i nie mam żadnych zastrzeżeń co do przeglądów.
Nie polecam Opla. Mój teściu kupił komplet żarówek do Astry. Zapłacił 70 zł i sprzedali mu wybrakowany. Po reklamacji oczywiście mu wymienili tzn. przełożyli z innego kompletusciana


Niech zgadne, Twoj tesc jeździ z rejestracja zaczynającą się na RNI... bądź RT...????zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 21:03  
Cytuj
A ja mam wiekszy problem bo niestety w stalowej nie ma serwisu Maserati i musze jezdzic do Berlinajezykjezykjezykjezykcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sam
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
A ja mam wiekszy problem bo niestety w stalowej nie ma serwisu Maserati i musze jezdzic do Berlinajezykjezykjezykjezykcool girl


Żeby to był twój jedyny problem.

 
 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ja mam wiekszy problem bo niestety w stalowej nie ma serwisu Maserati i musze jezdzic do Berlinajezykjezykjezykjezykcool girl


Żeby to był twój jedyny problem.


Cóż za powaga.....to juz na tym forum nie wolno sobie z niczego zartowac bo zaraz ktos cie jakos glupio skwituje...zaklopotany pf..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lpg
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 08:17  
Cytuj
dobrego gazownika szukam. LPG

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 08:53  
Cytuj
w nisku przed rondem trza w lewo skrecic, bannerek jest ;] telefon po swietach bede mogl podac

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 08:54  
Cytuj
dobry jest??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 09:37  
Cytuj
tak na zlosc o nim napisalem ;]

 
 
 
 
~~arek1s
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
W toyocie wszystko załatwia się np telefonicznie i wszystko załatwisz tylko ceny heh spore jak na warunki stalowowlskie.

Z aso fiata miałem troche gorzej o ile sklep jest super o tyle z serwisem mam złe wspomnienia zwłaszcza z wymianą hamulców dawno temu.


Mój szwagier kupił Toyotkę w Stalowej ale przeglądy robi w Włoszech (tam pracuje), bo tam wychodzą taniej... umiech

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 10:56  
Cytuj
Niestety ale idealnego warszrtatu samochodowego nie ma z prostej przyczyny - bardzo dużo jest marek i modeli samochodów , a mechanik nie jest omnibusem . Najlepiej jechać do takiego który specjalizuje się w danej marce i modelu .LPG jaki masz problem z gazem ? Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »