NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Obsługa serwisowa w salonach samochodowych,
Posty: 20
Dołączył: 25 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 12:24  
Cytuj
Własnie wszedłem na stronke 'bosch serwis'pawlik, i widzę cennik, wymiana uszczelki pod głowicą od 250pon. Ciekawe czego znajomy za wymiane uszczelki zapłacił samej roboty 1500pln

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 12:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 12:33  
Cytuj
Nie rozumie troche, zawsze jesli musiałem zaprowadzic samochód do mechanika to na wstępie uzgadniałem ile bedzie mnie to kosztować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Własnie wszedłem na stronke \'bosch serwis\'pawlik, i widzę cennik, wymiana uszczelki pod głowicą od 250pon. Ciekawe czego znajomy za wymiane uszczelki zapłacił samej roboty 1500pln


to wymiana samej uszczelki
a odkręcenie śrubek?itp
"bosch serwis" dobrze działa ale drogo
a każdą czynność płaci się osobno

do tego na pewno było coś więcej zrobione....

ponadto zawsze dzwonią z informacją
co jest do zrobienia i ile to kosztuje i czy klient sie godzi na usługę
a wszystko co zrobili wpisują w książkę auta,którą się otrzymuje
na życzenie wszystko jest rozpisane z cenami
faktura lub paragon
i nigdy na słowo

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Własnie wszedłem na stronke \'bosch serwis\'pawlik, i widzę cennik, wymiana uszczelki pod głowicą od 250pon. Ciekawe czego znajomy za wymiane uszczelki zapłacił samej roboty 1500pln


może dlatego, że odkręcanie wykonali kluczem (a nie młotkiem i przecinakiem), a dokręcanie wykonali zgodnie z procedurą zalecaną przez producenta. Za jakość się płaci.

Albo TANIO, albo DOBRZE - nie ma miejsca na kompromis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 06:59  
Cytuj
Rok temu kuzyn oddal na przegladdo salonu swoj samochod. Bez jego wiedzy mechanicy rozkrecili silnik. Koszt naprawy ponad 5tys zl. A efekt??? po przejechaniu 800km bedac juz w niemczech, z silnika olej dostawal sie do zbiornika wyrownawczego.

Kuzyn dzwonil do serwisu zeby przyjechali z laweta. W serwisie powiedzieli ze wyslali laweciarza i laweciarz zadzwoni jak bedzie na miejscu (niechcieli dac nr do laweciarza).

Po 11godzinach kuzyn dojechal powoli do tarnowa, wtedy laweciarz zadzwonil ze jest na granicy. (serwis chcial zeby kuzyn zaplacil za lawete ale kuzyn nie zaplacil)

Sprawa poszla do sadu

Okazalo sie ze serwis uszkodzil silnik, i mosieli wstawic nowy.

Tak oto robia renomowane serwisy. Wole auto oddac do mechanika u siebie. Taniej i pewniej.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 07:56  
Cytuj
niezpułnie tak jest.
Ja serwisowałem kilka au w aso toyoty i poza lakiernią było ok. Teraz serwisuje u mechanika bo chcę mieć większa kontrolę cenową nad autem. i jakoś za wymiane uszczelki płace mniej a robi to dynamometrycznym kluczem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
robi to dynamometrycznym kluczem


z aktualnym świadectwem kalibracji ?potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
Własnie wszedłem na stronke \'bosch serwis\'pawlik, i widzę cennik, wymiana uszczelki pod głowicą od 250pon. Ciekawe czego znajomy za wymiane uszczelki zapłacił samej roboty 1500pln


Nie ma takiej możliwości ,żeby zapłacił tyle kasy ja byłam w tym serwisie bosch-Pawlik na każda czynność którą zrobiłam jest cena na fakturze czarno na białym.Co tu dużo gadać jest ich cennik oficjalny nawet na tym portalu i ceny są naprawdę przystępne też słyszałam, ze tam jest solidnie ale nie najtaniej jak pojechałam było solidnie, a czy drogo ... ja tak nie uważam , a wręcz przeciwnie wiem ile płaciłam za co w innych warsztatach.Poproś od kolegi Ksiażkę Serwisową ZAWSZE TAKA W BOSCHU dostajesz i szczegółowe rozliczenie i będziesz miał jasność co do cen.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 09:00  
Cytuj
invx tłumaczyłem ci to.
Zawsze z legalizacją i świdectwem kalibracji. Dzięki bogu na hucie dalej robią to za groszę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
robi to dynamometrycznym kluczem


z aktualnym świadectwem kalibracji ?potluczony


NIE PYTAŁEM O ŚWIADECTWO KALIBRACJI, ALE MYŚLĘ ,ZE JEST DO WGLĄDU TAKI POWAŻNY SERWIS BOSCHA POKAŻE CERTYFIKATY JAKOŚCI WSZYSTKIE NORMY MUSZĄ BYĆ SPEŁNIONE.KIEDYS ZAPYTAŁEM O KLUCZE DYNAMOMETRYCZNE I ZDZIWKO BYŁO DUŻE CHCIELI MI WYDRUKOWAĆ CERTYFIKATY KALIBRACJI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 21:02  
Cytuj
Do klucza dołaczony jest orginał certyfikatu. Wydrukowac to ja sobie moge sam a chodzi o prawdziwą kalibracje. na internecie pełno skanów leży.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 22:44  
Cytuj
Doli6, wydaje mi się(choć mogę się mylić umiech) że reklamujesz serwis...
W pierwszym poście piszesz jako kobieta, natomiast w drugim poście już jako mężczyzna. Może najpierw zdecyduj się na konkretną płeć a potem pisz już jako konkretna osoba umiech
Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Doli6, wydaje mi się(choć mogę się mylić umiech) że reklamujesz serwis...(choć uważam go za bardzo dobry).
W pierwszym poście piszesz jako kobieta, natomiast w drugim poście już jako mężczyzna. Może najpierw zdecyduj się na konkretną płeć a potem pisz już jako konkretna osoba umiech
Pozdro


Też tak mysle, data zarejstrowania itd...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 08:06  
Cytuj
to gołym okiem widać 3 posty na krzyż i same chwalące daną firme

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 15:02  
Cytuj
Czyżby Pan Pawlik cierpiał na brak pracy,że musi się reklamować pod różnymi nickami na portalach społecznościowych nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »