NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie wyposażyć łazienkę? ,
Posty: 5
Dołączył: 15 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2015r. 10:41  
Cytuj
Jak w temacie szukam czegoś ciekawego, innego, niecodziennego. Chodzi mi o wszystko w zasadzie co do nowego domu niezbędne, wannę, prysznic, elementy takie jak baterie i jakieś uchwyty, no wszytsko. Jak patrzyłam w Castoramie to wszystko takie popularne jest, co już widziałam u innych. A ja bym chciała coś swojego. A z zagranicy nie bede przeciez sprowadać, rozum jeszcze mam. Jeżeli ktoś widział coś ciekawego, nawet drobny element to bede wdzieczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2015r. 10:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2015r. 10:56  
Cytuj
Podłoge w 3d sobie zrob

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Cze 2015r. 11:00  
Cytuj
to sobie dobre miejsce znalazlas do szukania niecodziennych rzeczy. Castorame ... Moze w biedronce beda bardziej wyszukane umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2015r. 11:53  
Cytuj
Powiem tak....właśnie skończyłam remont łazienki. Wszystko kupiłam w Dom Gazie (wybierałam też z katalogów)i patrząc z perspektywy czasu drugi raz bym tego nie zrobiła. Oczywiście ,że miało to swoje plusy bo np. kompleksowo w jednym miejscu i z dostawą do domu ale minusem jest to, że nie było tanio(pomimo rabatów). Sądzę ,że warto poszukać w kilku miejscach bo ceny są baaardzo zróżnicowane. A przecież nie remontujemy łazienki co 2 lata. Dużym plusem jest to ,że jestem zadowolona z efektu końcowego chociaż mogło być taniej o dobrych kilkaset złotych na materiałach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 09:41  
Cytuj
no jeżeli szukasz w ogólnodostępnych sklepach, które są we wszystkich dużych miastach, to nie ma co sie spodziewać, ze tam cokolwiek oryginalnego znajdziesz czy unikatowego. Albo chodź po mniejszych, albo po takich, które są dedykowane takim dozajnerskim wyposażeniom. ALe to musisz poszukać chyba, bo czasem jest sklep, którego byśmy wcale nie podejrzewali o dany asortyment a tam jest.
Mozesz też w necie szukać na róznych stronach. Z tego co pamiętam jest taka strona e-budujemy.pl tam chyba kiedyś były takie w miarę fajne rzeczy. Wanny na pewno, bo sami przeglądaliśmy i szukaliśmy swojego czasu.
Ale wiedz i pamietaj, ze to nie jest takie o! hop-siup, ze dzis sobie coś wymyślasz i jutro kupujesz, bo czasem trzeba sie faktycznie naszukać. A zwłaszcza, jeżeli chodzi o takie przedmioty, co zostaną z tobą na dłużej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 13:48  
Cytuj
tu masz np. nietypowe wanny
http://www.kolorymeksyku.pl/category/umywalki-miedziane-wanny-miedziane

i np tak to zestawic umiech
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »