NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Odchudzanie, skuteczne odchudzanie
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 19:40  
Cytuj
Witam,
mam problem z nadwagą waże ponad 90kg przy wzroście 178 , odrazu zaznacze ze niestac mnie na wyszukane diety oraz mam bardzo mało czasu wciagu dnia gdyz pracuje od pn-sb od 8 do 21 moj tryb zycie polega na całym dniu piciu kawy i napojów energ. a po powrocie do domu masowe spożywanie jedzenia .Prosze jeżeli macie jeakies skuteczne diety bądź ćwiczenia które mogę wykonywać bądź jak wogóle zacząć odchudzanie i ćwiczenia bede bardzo wdzięczny . może ktoś z was ma jaiś harmonogram ćwiczeń bede wdzięczny.Pozdrawiam

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 19:40  
Cytuj

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 19:49  
Cytuj
Bez diety i regularnych posiłków ani rusz.
Polecam dietę z vitalii. Koszt nie jest duży, posiłki też tanie, możesz ją (dietę) skonfigurować tak, że dania będą bardzo proste i szybkie do zrobienia, można też przygotować je dzień wcześniej czy na kilka dni.
A z ćwiczeń na początek najlepiej bieganie, rower, skakanka itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 20:08  
Cytuj
Na dzien dobry wypier*ol napoje energetyczne, a jak juz musisz to pij tylko te bez cukru. Weglowodany z wszelakich cocacoli, energetykow, oranzad i innych slodzonych, gazowanych napoi to samobojstwo dla dobrej sylwetki. Jezeli potrzebujesz pobudzenia to wydaj jednorazowo 100-150zl na dobry spalacz- tj odzywke zawierajaca kofeine i inne stymulanty ktore zamiast kawy beda cie pobudzac w ciagu dnia i dodatkowo palic tluszcz. Nie mniej bez diety ALBO porzadnego treningu ciezko bedzie ci schudnac chyba ze sie zaglodzisz ale nie tedy droga. Sproboj co wieczor zrobic sobie dobrego zarcia do roboty (omlety z bialek jaj, tunczyki, inne chude rybska, piersi, wolowine, chude sery no i warzywa jak lubisz (bo ja niejezyk). Na poczatku jest ciezko ale jak wpadniesz w nalog to bedziesz z automatu kucharzyl po powrocie z roboty i pakowal w plastikowe pojemniki. Znajac zycie pewnie wpierdzielasz w robocie kanapki i drozdzowki a to taki sam wrog dobrej sylwetki jak ww napoje gazowane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 20:09  
Cytuj
racja przedmówca dobrze mówi bez diety ruchu nic nie zdziałasz. Co do jedzenia proponuję http://slimbox.com.pl moi przyjaciele prowadzą tą działalność, napisz co do ułożenia diety pomogą, być może nawet uda się do Stalowej ściągnąć już przygotowane posiłki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 20:36  
Cytuj
biegaj jedz 2 bulki na dzien do 11 w poludnie i koniec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 20:39  
Cytuj
Dieta nie polega na glodzeniu siebie.mniejsze porcje.gotowanie beztluszczowe najlepiej na parze.jazda rowerem spacery.i skonsultowac sie z lekarzem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 21:28  
Cytuj
W góry bracie ! W góry ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 21:42  
Cytuj
Napisze Ci co zadziałalo u mnie efekt 20 kg w dwa lata! I cztery waga ta sama.Przede wszystkim jedz duze sniadanie,na poczatek na siłę,potem sie przyzwyczaisz.A potem jedz co godzinkę ale mało,kilka kęsów,bo musisz podkrecić przemianę materii.Odrzuc słodycze,chociaz jak Cie cos najdzie też zjedz ale nie za duzo,nie nastawiaj się,że zgubisz 10 kg w trzy miesiące,nie myśl w ogóle o tym,ze masz cokolwiek zgubić,rób swoje,mało,często,wszystko. Potem ruch,też od czegoś zacznij co Cię nie umęczy a poprawi nastrój.To jest dobry poczatek a potem poleci.Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
biegaj jedz 2 bulki na dzien do 11 w poludnie i koniec


Dobrze się czujesz?mlotek Co Ty tu wypisujesz? Jak nie masz czasu na rower czy silownie to zainwestuj w rowerek treningowyumiech albo bieznie bedziesz sobie ćwiczyl w domu. Do tego dieta 1000 kcal. Taka diete skomponować mozesz sobie sam. Lekkie sniadanie potem jakis jogurt czy slodki owoc, kurczak na obiadek i znów jakaś przegryzka i na kolację jakies ciemne pieczywo z szynka i pomidorkiem. Lato sprzyja odchudzaniu bo mamy duzo świezych smacznych warzyw pomidory, ogórki rzodkiewki. Trzeba je tylko dobrze skomponować.
umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 07:08  
Cytuj
Dieta 1000kcal, większej bzdury nie słyszałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
Dieta 1000kcal, większej bzdury nie słyszałam.


Rozumiem że urwalaś się z choinki:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 08:30  
Cytuj
Proponuję poczytać choćby tu: http://qchen(...)html?m=1
1000kcal to głupota, a nie dieta. I pierwszy krok do jo-jo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 09:00  
Cytuj
Przy 1000kcal to beda z niego zwloki a nie czlowiek. Skad energia? A tak wogole to pracujesz fizycznie czy za biurkiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
Przy 1000kcal to beda z niego zwloki a nie czlowiek. Skad energia? A tak wogole to pracujesz fizycznie czy za biurkiem?


Dieta 1000 kcal jest najbardziej powszechna bo czlowiek zjada dziennie ok 2000. Ale najlepiej skonsultować się z dietetykiem który się na tym zna i ustali racje żywieniowe. Odchudzanie na wlasną rękę kończy się zwykle niepowodzeniem, efektem jojo albo co gorsza anoreksją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 10:10  
Cytuj
Tak, bardzo powszechna wsrod..kobiet. Zycze powodzenia wszystkim panom na diecie 1000kcal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 10:23  
Cytuj
Żaden mądry dietetyk nie da nawet kobiecie diety 1000kcal, bo to za mało. No chyba, ze jest wzrostu krasnala i nic nie robi, tylko leży i pachnie.
A co dopiero facetowi, który pracuje od rrana do wieczora. Także droga Amando, to raczej ty urwalas się z choinki ze swoimi radami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
Żaden mądry dietetyk nie da nawet kobiecie diety 1000kcal, bo to za mało. No chyba, ze jest wzrostu krasnala i nic nie robi, tylko leży i pachnie.
A co dopiero facetowi, który pracuje od rrana do wieczora. Także droga Amando, to raczej ty urwalas się z choinki ze swoimi radami.


Za malo ok to najlepiej może 1800 i chudnijmy wieczność. Jeżeli chce się schudnąć trzeba obniżyć wartości kaloryczne . Zalezy też czy ktoś chce schudnąc w miarę szybko czy np. w 2 lata 10 kg. A co do faceta który pracuje od rana do wieczora fizycznie to nie 1000 tylko 1500 Zależy też co kto je bo ludzie jedza ale nie wiedzą:szok: co kalorycznego daje tak naprawdę energie i silę a co puste kalorie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 12:37  
Cytuj
1000 kalorii to się dostarcza paroletniemu dziecku,
lato dobry czas na odchodzanie, jest wiekszy dostep do świeżych owocow, warzyw,
pieczywo zmien na ciemne, chude miesko, ryby, jest tego sporo, wystarczy wyrobić w sobie zdrowe nawyki podczas robienia zakupow,
trzymam kciuki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 12:46  
Cytuj
1500kcal dla faceta, który pracuje fizycznie - no proszę cię.
W taki sposób można co najwyżej zwolnić metabolizm. I wcale nie chodzi o to, żeby schudnąć 10kg w miesiąc. Chodzi o to, żeby schudnąć i utrzymać wagę, a żeby tak się stało, trzeba chudnąć powoli. Zdrowe, bezpieczne tempo to ok. 4kg/msc.

Jestem drobną kobietą bez nadwagi, ćwiczę okazyjnie, ale lepiej się czułam, jak miałam kilka kg mniej, więc jestem na diecie - od dietetyka. Startowałam od 1400kcal, teraz mam 1300 i tego mam się trzymać. Wyobraź sobie, że chudne. Dodatkowo nie czuję sie głodna, nie kręci mi się w głowie i spokojnie mogę tak jeść już cały czas - o to właśnie chodzi. A nie schudnąć w tempie błyskawicznym, dorobić się obwislej skóry, a potem rzucić na jedzenie, bo ileż można się glodzic i przytyć 2x tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 19:18  
Cytuj
Jaki bezpieczny spalacz tłuszczu polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 19:27  
Cytuj
Bezpieczny spalacz tluszczu to: basen.jazda rowerem.rolki.bieganie.gotowanie na parze.beztluszczowe.duzo owocow i warzyw.ciemne pieczywo.ryz ciemny makarony ciemne.mieso chude.kasze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 20:06  
Cytuj
Trzeba mieć to w genach żadne diety cud nie pomogą może na chwilęumiech Ja mogę jeść lody słodycze wszystko do rana i nie dręczyć się że przytyję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 23:45  
Cytuj
Moderowano przez: sm
--

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 07:43  
Cytuj
CYTRYNA799 a ty masz mózg? jeśli nawet to widzę, że nie używasz. Idź sobie pobiegaj to ci się lepiej zrobi, a nie się tu spinasz.

co do tematu to proponuję się wybrać do jakiegoś dietetyka, znam osobę, która tak zrobiła i nie poznałam jej na ulicy tak dobrze teraz wygląda umiech

pozdrawiam i wytrwałości życzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
CYTRYNA799 a ty masz mózg? jeśli nawet to widzę, że nie używasz. Idź sobie pobiegaj to ci się lepiej zrobi, a nie się tu spinasz.

co do tematu to proponuję się wybrać do jakiegoś dietetyka, znam osobę, która tak zrobiła i nie poznałam jej na ulicy tak dobrze teraz wygląda umiech

pozdrawiam i wytrwałości życzę




Do jakiego dietetyka udała sie ta osoba ? Mogę prosić namiary szukam dobrego sprawdzonego .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »