NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Odchudzanie, skuteczne odchudzanie
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 09:52  
Cytuj
niestety nie wiem, ale postaram się dowiedzieć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 09:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Witam,
mam problem z nadwagą waże ponad 90kg przy wzroście 178 , odrazu zaznacze ze niestac mnie na wyszukane diety oraz mam bardzo mało czasu wciagu dnia gdyz pracuje od pn-sb od 8 do 21 moj tryb zycie polega na całym dniu piciu kawy i napojów energ. a po powrocie do domu masowe spożywanie jedzenia .Prosze jeżeli macie jeakies skuteczne diety bądź ćwiczenia które mogę wykonywać bądź jak wogóle zacząć odchudzanie i ćwiczenia bede bardzo wdzięczny . może ktoś z was ma jaiś harmonogram ćwiczeń bede wdzięczny.Pozdrawiam


ja bym ci poleciła pójsc do NATUR HAUS .. jest w stlowej pod wiaduktem na rogu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 13:40  
Cytuj
Odłóż wszelakie cukry z napojów oraz każdego słodycza zastąp na owocka a i nie jedz pieczywa i co jak co po pewnym czasie zauważysz efekty umiech Pieczywo zastąp na wafle ryżowe ? oczywiście nie cała paczka tylko 2 np zamiast 2 kromek chleba i próbuj jeść zdrowo typu białe mięso warzywka trudno w twoim przypadku o diete wystarczy się zacząć lepiej odżywiać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 13:58  
Cytuj
Pieczywo białe zastępuje się pełnoziarnistym i można je jeść. Podobnie jak makarony, kasze i mityczne ziemniaki. Wafle ryżowe nie mają żadnych wartości odżywczych i szkoda sobie nawet nimi zapychac żołądek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 08:05  
Cytuj
Aby schudnąć trzeba zacząć od głowy. Musisz zmienić tok myślenia. Swego czasu schudłam ponad 30 kg ale zmieniłam radykalnie myślenie. Pamiętaj ,że nie ma diety cud. Wszystko zależy od Ciebie. Ja akurat jadłam wszystko , tylko w małych ilościach. Zmieniłam zastawę stołową na mniejszą. I talerz na zupę zastąpiłam filiżanką a talerz na drugie danie talerzykiem deserowym.Nie jadłam po godz.19-tej i piłam duuuużo wody. Do pracy i z pracy chodziłam pieszo a mam jakieś 3 km. Ze względu na chory kręgosłup nie uprawiałam sportów ale dużo chodziłam. Najgorzse w odchudzaniu są pierwsze 2 tygodnie , pózniej organizm się przyzwyczja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 08:44  
Cytuj
Cwiczenia i zdrowe odzywianie.
Nie zadne diety cud, najpierw odpowiednie nastawienie.

Kilka lat temu po wypadku musialam dluzszy czas lezec wiec wolny czas poswiecalam na jedzeniu i tv. Pozniej mialam tak rozepchany zoladek ze jadlam wiecej niz moj maz. Obiad jadlam na malym talerzyku oszykujac mozg ze zjadl jak zawsze cala porcje z talerza.

Najlepiej porozmawiac z dietetykiem ustali Ci diete odpowiednia do Ciebie i Twojego trybu zycia.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 08:59  
Cytuj
Mysle ze nie ma sie co produkowac bo autor watku ma wyjebane. Zalozyl temat, cos tam napisal i nawet nie raczy odpowiedziec ani sprecyzowac co jje, jak jje i jakoego typu ma prace. Szkoda czasu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 09:15  
Cytuj
a tam gadanie. Najlepsza dieta to MŻ (mniej żryj i przede wszystkim słodyczy). Żona to stosuje i ona jest zadowolona , a ja tym bardziej...tylko trzeba się też poruszać trochę, więcej zaleceń nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 10:18  
Cytuj
Gorzej, jak mż polega na tym, że zamiast 10 batonow dziennie jemy 5, zamiast 2 litrów pepsi pijemy jeden i zamiast 3kg frytek smażymy 1,5kg i to nasze całodzienne menu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 10:44  
Cytuj
pojechales po bandzie z tym przyklademumiech dla takiego osobnika nie ma już ratunku...nawet nie ma co współczuć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 11:06  
Cytuj
No wiesz, założyciel wątku żywi się głównie kawą i energetykami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 14:32  
Cytuj
dziekuje wszystkim za pomoc tak jak pisalem pracuje do po'źnej godziny i malo korzystam z internetu .za wszystkie porady dziekuje. jutro jestem umowiony do dietetyka :-) jeszcze raz dziekuje za opinie i za piswiecony xczas pizdrawiam

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
dziekuje wszystkim za pomoc tak jak pisalem pracuje do po'źnej godziny i malo korzystam z internetu .za wszystkie porady dziekuje. jutro jestem umowiony do dietetyka :-) jeszcze raz dziekuje za opinie i za piswiecony xczas pizdrawiam



do jakiego dietetyka się umówiłeś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 23:25  
Cytuj
ja bym ci poleciła pójsc do NATUR HAUS .. jest w stlowej pod wiaduktem na rogu [/cytat]

Naturhouse jest sieciówką, działa ogólnie - tzn. płacisz za suplementy pomagające niby w odchudzaniu a dietę otrzymujesz jak kazdy inny klient tego przybytku. Bez sensu. lepiej wybrać się do dobrego dietetyka i mieć ustaloną indywidualnie dietę.
http://www.nutripoint.pl/

30 kg mniej, polecam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio trafiłam na wyciskarkę do soków - http://... i zastanawiam się nad jej zamówieniem.

Bardzo nas cieszy, że zastanawiasz się nad kupnem wyciskarki! Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

ps. a na poważnie, ktoś powinien zwrócić uwagę na tego użytkownika, bo sieje reklamą i niepotrzebnymi postami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 15:07  
Cytuj
Ale propo wyciskarki korzystał ktoś z profesjonalnego sprzętu ? widziałam właśnie ostatnio reklamę pewnej wyciskarki http://www.vitajuice.pl/category/wyciskarki - takich jak są tu i czytałem o dobrych właściwościach zdrowotnych takich soków. Nie wiem tylko właśnie czy lepiej zainwestować większe pieniądze i kupić porządny sprzęt czy zwykłej klasy wyciskarka też będzie w porządku? Macie jakieś doświadczenia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »