NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Opinie na temat dentystów,
Posty: 1
Dołączył: 11 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 12:13  
Cytuj
Witam proszę o opinie ma temat stomatologów w Stalowej Woli i okolicy. Chodzi o zrobienie mostu na zęby plombowanie .
Biorę pod uwagę pana Wrońskiego,Szoję, Powęska z Niska I klinikę Dentes.
Mozę ktoś wie jakie ceny mniej więcej oczywiście.
Z góry dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 12:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 13:09  
Cytuj
opinie o dentystach już się wylewają na tym forum,wystarczy poszukać,idź do Dentesu,cennik masz na stronie,nie zawracaj ludziom głowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 14:18  
Cytuj
Polecam Dentes

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 16:34  
Cytuj
Dentes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2015r. 11:44  
Cytuj
polecam dentes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 12:38  
Cytuj
Ja niestety nie mam najlepszych opinii. Mój ojciec miał mieć wstawioną protezę, cała rodzina go do tego przekonywała, podruzcaliśmy mu takie artykułu http://www.e-hip(...)bom.html lub zdjęcia znanych ludzi z protezami, aż w koncu uległ, a paru dentystów to odradziło i zaproponowali inne, droższe rozwiązania. Tragedia. Dopiero jak poszliśmy prywatnie, to zajęli się nim odpowiednio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 12:56  
Cytuj
Jak ktos ma kupę kasy to dentes, ale wyglada na to ze ktoś tu reklamuje kogoś,czy zasadnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 13:25  
Cytuj
od marca tego roku pamiętajcie ,że wszyscy dentyści ,ortodonci itp(fryzjerzy też...) mają obowiązek Wam dać PARAGON !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2015r. 08:30  
Cytuj
Polecam Fizjodent panią Annę Janiec - Bardzo miła, szanuje pacjenta, bardzo dobrze wykonuje swoją pracę ! Polecam, pełen profesjonalizm !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 22:37  
Cytuj
Odnawiam temat.
Jakiego dentystę polecacie obecnie?
Napiszcie czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ, gdzie i tak mniej więcej cenę jeśli to nie problem.
Pozdrawiam wszystkichumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 20:59  
Cytuj
Tez bym sie chetnie dowiedziala do ktorego z dentystow sie udac jako osoba dorosla bo z dzieckiem chodze do dentesu ale niestety ceny jakie maja sa dosc wysokie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 01:51  
Cytuj
Mi w Dentes wyliczyli zęby na 20 tys. Niby wszystkie albo porcelana z cyrkoniami lub leczenie pod mikroskopem. Po udanie się do innej dentysty okazało się, że chodziło wyłącznie o kasę i jak najwięcej zarobić, bo zęby były wporzadku. Na początku wszystko tanio przy pierwszej wizycie wyliczaja za zęby kosmiczne ceny żeby leczyć. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
Mi w Dentes wyliczyli zęby na 20 tys. Niby wszystkie albo porcelana z cyrkoniami lub leczenie pod mikroskopem. Po udanie się do innej dentysty okazało się, że chodziło wyłącznie o kasę i jak najwięcej zarobić, bo zęby były wporzadku. Na początku wszystko tanio przy pierwszej wizycie wyliczaja za zęby kosmiczne ceny żeby leczyć. zaklopotany

To sie okazeumiech jezeli uznali ze twoje uzebienie jest w takim a nie innym stanie ze trzeba je potraktowac kanalowo i wstawic korony/licowki to zapewne tak jak (a ze doposciles do takiego stanu to juz twoj problem). To ze sa drodzy to prawda ale za tym idzie jakosc- zreszta sam zobaczysz- po zrobieniu zebow u innego dentysty zrob sobie zdjecia rtg i zobacz jak sa wypelnione kanaly- zapewne okaze sie ze nie do konca. Znam juz sporo osob ktore poprawialy kanaly w dentesie po innych dentystach bo bez mikroskopu i pomiarow zaden dentysta nie jest ci w stanie wypelnic kanalow w 100% do samego konca. Kolejna sprawa to to ze jest 21 wiek i po zrobieniu zeba kanalowo robi sie korone bo bez korony zab przeleczony kanalowo najnormalniej jest slaby i predzej czy pozniej zlamie sie, byc moze nawet przy samym korzeniu i bedzie nadawal sie tylko do wyrwania. Jak komus nie przeszkadza bezzebny usmiech to nie ma problemu. To samo tyczy sie jakosci plomb w dentesie- inna klasa wykonanej roboty, uzytego materialu a co za tym idzie trwalosci. Kazdy chodzi leczyc zeby tam gdzie mu pasuje, gdzie lubi, gdzie go stac, ale jest jedna rzecz o jakiej trzeba pamietac. Na zebach sie nie oszczedza bo zeby maja byc na cale zycie a robienie za poldarmo plomb ktore wypadna po dwoch latach, czy niewlasciwe leczenie kanalowe zebow to droga do nikad.
Ogolnie u nas tak patrzac po usmiechach -wiele osob mam problemy z uzebieniem- co trzecia osoba ma powyrywane 5-6-7kiumiech co wyglada komicznie przy szerszym usmiechu, ludzie maja zolte zeby, dziurawe, czasami jakis osad jakby niemyli z tydzien czasu. Niektorym to wogole dziwie sie ze chca bez wstydu otwierac gebe. A przepis na zdrowy i ladny zab jest tak prosty i taki tani- myc i jeszcze raz myc, do tego nitkowanie to podstawa. Wtedy wystarczy wizyta raz do roku u dentysty i okazuje sie ze utrzymanie zdrowych zebow jest wrecz bezproblemowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 08:46  
Cytuj
@Jacek
Dokładnie. Jak się dba tak się ma. Jak ktoś zaniedbuje się całe życie i nagle stwierdzi, że chce mieć uśmiech hollywood to nie da się tego zrobić n jednej wizycie za pare stówek. A poprawa uzębienia od podstaw żeby to miało ręce i nogi kosztuje. A wystarczyło tylko dbać zamiast wylewać żale na forum, że usługi takiej czy takiej osoby są drogie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 14:55  
Cytuj
Jaciek zapewniam ciebie, że mam zdrowe i zadbane zęby. Ale nie będę niepłacił za bajery. Bo dentyscie ta, a tamta plomba się nie podoba i trzeba, ja wymienić na lepszą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 15:35  
Cytuj
A ja się wyłamię :-) Jasne, mycie jest ważne, ale zęby moim zdaniem, to przede wszystkim geny i styl życia. Mam trzydzieści lat, i właśnie jestem po pierwszym w życiu leczeniu zęba. Jak się odpowiednio nie odżywiasz, brak Twojemu składników mineralnych, witamin, to zęby możesz sobie szorować i szorować, a one i tak będą słabe.

Wracając do tematu, byłam w Artdent, ogólnie znajomi raczej ich polecają, a ja nie stąd, więc zawierzyłam ;-) Pierwsza wizyta kiedyś w ciąży na kontroli i czyszczeniu z kamienia, teraz druga - od razu zdjęcie, szybko leczenie kanałowe, ze znieczuleniem, rozcinaniem dziąsła i szyciem, teraz czekam na zdjęcie szwów. Cena - byłam przygotowana na więcej - koszt 240 zł (nie mam porównania). Raczej kompetentni się wydają, jeśli to komuś pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 16:12  
Cytuj
Jezeli "nie podobala im sie plomba" to moze poprostu widzieli ze np na lini laczenia plomby z zebem widac jakies przebarwienia swiadczace o nieszczelnosci plomby i prochnicy. Wydaje mi ze wiele osob z gory ocenia ich jak zdziercow ktorzy wkrecaja swoim klientom jakies swoje fanaberie tylko po to zeby niepotrzebnie zedrzec z nich kase. Ja to widze troszke inaczej- zakladajac ze sa bardzo dobrymi fachowcami, na wysokiem poziomie, z wysokiej klasy sprzetem -maja wyrobiona dobra renome jesli chodzi o jakosc i trwalosc ich roboty. Stad jak juz sie maja za cos wziasc to biora sie kompleksowo nie idac w polsrodki bo klientowi szkoda kasy. Przy naprawach zebow tego typu oszczednosci i "ekonomiczne" remonty predzej czy pozniej wychodza na wierzch w postaci niedoleczonych zebow, odpadajacych plomb itp itd. Wiec albo robic tak jak oni chca i za co daja gwarancje (na plomby, korony, licowki) albo zmienic dentyste na tanszego takiego ktory zalepi zeba i powie ze jest ok, albo nie ruszy nieszczelnej plomby bo po co skoro sie trzyma. Cale zycie chodzilem do dwoch denstystow. 1,5 roku temu trafilem do dentesu poniewaz moj dentysta chwilo nie mial dla mnie czasu a poleciala plomba i nie chcialem zwlekac. Nasluchalem sie u nich na temat materialu i sposobu w jaki dotychczas mialem leczone zeby i bez problemu zgodzilem sie na wymiane prawie wszystkich wypelnien i korekte kilku innych sprawy. Kasy poszlo sporo ale wiem ze bylo warto. Teraz zaczyna do nich uczeszczac moja rodzinka ktora tez na poczatku nie byla przekonana co do wydawania "tak duzych" pieniedzy na leczenie i wszyscy zgodnie mowia ze za uslugi na takim poziomie poprostu warto. Nie twierdze ze sa najlepszymi stomatologami w stw bo u innych nie bylem ale patrzac po ich doswiadczeniu, technologii, sprzecie jakim dysponuja i tym ze nigdy nie uslyszalem na ich temat zlego slowa ( poza "sa drodzy") smiem twierdzic ze naprawde warto wydac kase jaka sobie wolaja za swoje uslugi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 19:29  
Cytuj
Jesli chodiz dentystow Ewa zielinska ok i Monika Kwiatkowska a Stomatolog ortodonta Stalowa Wola Danuta Bara ok
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 21:59  
Cytuj
Przestrzegam wszystkich przed Prywatnym Gabinetem Stomatologicznym lek. stom. Aneta Bobińska na siedlanowskiego
Nie dajcie sie zrobic w balona i naciagac na kase. Reklamacje zlozylem po 5 min od wyjscia z gabinetu. Szanowna pani "dentysta" nie wymienia plomb tylko dokleja stare. Brak informacji o cenach lecz pozniej mile zaskoczenie przy platnosci.
Mam troche doswiadczenia w kwestii stomatologicznej lecz dzisznowu padlem 'ofiara' stomatologa.
Za usuge poprawy zeba zazyczyla sobie doplaty 120 zl pomimo ze 10 min wczesniej skasowala 200. Nawet nie chce mi sie opisywac calej sytuacji ale mam nadzieje ze nikt nie da sie naciagnac u nich.

To moja ostatnia wizyta u tego naciągacza i pseudo-fachowca.
Pozostaje kolejne szukanie gdzie indziej i nadzieja, że się dobrze trafi. Pozdrawiam i życzę zdrowych ząbków….

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 19:52  
Cytuj
Najlepsza ostatni raz pisze moja ciotka Danuta bara ona jest najlepsza dentysta rtodonta ani zlego slowa slyszalam okropna na nia opinie jest bardzo mila jestem bardzo za nia i bastagooduśmiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 20:39  
Cytuj
Bara barenka barunia to ciotka policjantki? To juz wszystko jasne dlaczego latasz po dentystycznych tematach i smarujesz o niej te pasztetowe opinie. Ehh dziecko, juz pozno, idz spac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »