NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stanisław Sobieraj prezesem MOSIRu Stalowa Wola, aby ludziom żyło się lepiej
Posty: 5
Dołączył: 25 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 08:33  
Cytuj
Ogłoszono w naszym mieście ostatnio konkursy na prezesa : MOSIRU, Technocentrum, MKSu. Po farsie przeprowadzonej w konkursie na prezesa Pecu stalowowolskiego i prezesa Zakładu Komunalnego jest "nawał chętnych" do piastowania tych stanowisk. W naszym mieście za prezydenta najświętszego Lucka przestała się liczyć fachowość i kompetencje, liczą się tylko układy i kolesiostwo. Kto jest większym kolegą lucka, albo bardziej go luzek lubi ten zostaje prezesem. Na prezesa Mosiru stalowowolskiego zostanie powołany największy rozrabiaka i huligan stadionowy, radny rady miejskiej, który 9 lat uczęszczał do szkoły 8 letniej podstawoej Stanisław Sobieraj i chwała mu za to. Aby być prezesem Mosiru wystarczy stanąć koło lucka w czasie kampani samorządowej i zrobić idiotyczny uśmiech do telewizji miejskiej, no cóż uczniów powtarzających 7 klase podstawówki nie było wielu, a w naszym mieście wcale to nie przeszkadza aby zostać radnym i prezesem Mosiru, wystarczy głośno krzyczeć z trybun ŚĘDZIA HUJ i siadać z Luckiem w pierwszym rzędzie na mszach za ojczyżne w kościele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 08:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 09:27  
Cytuj

Prezydentem czterdziestomilionowego kraju nad Wisłą został wybrany w nie tak odległej przeszłości człowiek z zawodowym wykształceniem. Był to gość , który pomijając brak wykształcenia , nie potrafił poprawnie posługiwać się językiem ojczystym w mowie i piśmie . Cóż , Prezydentem był raczej marnym , choć jest wielu ludzi , którzy twierdzą inaczej.
Dyrektor MOSiR-u to chyba nieco niższa liga , nie sądzisz ?
Każdy kolejny Prezydent Stalowej Woli zatrudniał swoich politycznych popleczników. Każdy bez wyjątku , obecny czyni to samo. W czym tkwi problem? Jeżeli każdy kolejny włodarz miasta robi to samo , to dlaczego wytykać to Kudłatemu? Jeżeli radny Sobieraj okaże się nic nie wartym menedżerem , to i on i jego pryncypał zapłacą za to przy następnych wyborach. Dajcie szansę człowiekowi , panowie z PO. Wasza partia zmierza w kierunku niebytu i ja osobiście nie daję Wam większych możliwości na przetrwanie . Przynajmniej w tym formacie , jakim ta partia obecnie jest ukształtowana.
Jeżeli macie jakieś polityczne ambicje i chcecie dalej działać w polityce poszukajcie sobie innego ugrupowania. Tym bardziej ,że teraz sporo się dzieje i powstają nowe partie i ruchy , które pewnie przygarną zagubione sierotki po PO. Z całą pewnością przyjdzie wam to z ogromną łatwością! Jeżeli poprzez fakt przegrania ostatnich wyborów samorządowych , zostaliście pozbawieni źródła utrzymania to zalecam również wersję " hardcore". Czyli klęknięcie przed Kudłatym , wyznanie win i żebranie o jakiś przydział. O ile nie rozepnie rozporka to taki wariant może okazać się bardzo korzystny.uśmiech Problem , jeżeli rozepnie , no ale przynajmniej potem można to sobie próbować jakoś wytłumaczyć!
W każdym razie dajcie czas nowemu Prezydentowi i jego ludziom . Jeżeli nie spełnią pokładanych w Nim nadziei, to wyborcy z całą pewnością wystawią wcześniej czy później rachunek. Przemyślcie swoje postępowanie , bo zjeżdżacie po równi pochyłej. I zamiast bić się w pierś i przepraszać za swoje przewiny , atakujecie przeciwnika. Bardzo nieładnie z Waszej strony. Cóż upadek Waszej formacji i jej definitywne rozwiązanie zapewne spowodują ukojenie mojej duszy. Czego Wam wszystkim serdecznie życzę , chłopcy z PO! Pozdrawiam.mlotek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 09:31  
Cytuj
może chodzi mu o to, że tak mocno Lucek podkreślał w kampanii, że nie liczą się dla niego układy a kompetencje, których kandydat na dyrektora nie ma. A sam Lucek prosił, żeby go rozliczać z tego co naopowiadał w kampanii, więc go ludzie rozliczają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 09:49  
Cytuj
Dareczku, przytulanko, dalej te żale swoje wylewasz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 10:02  
Cytuj
Myślę , że na rozliczanie przyjdzie jeszcze czas. Naprawdę uważasz ,ze po ośmiu miesiącach od wyborów samorządowych już nadszedł ten moment? I jeszcze jedno. Wyobraź sobie ,że masz do obstawienia ileś spółek komunalnych itp. Czy będąc na miejscu Kudłatego , nie obsadziłbyś tych stanowisk swoimi ludźmi? Odpowiedz sobie szczerze na to pytanie , co zrobiłbyś na Jego miejscu? Retoryka kampanijna ma to do siebie ,że ludzie mówią rożne rzeczy. Najczęściej te , które chcą usłyszeć potencjalni wyborcy. Jest to taka trochę gierka w zwabienie zwierzyny w przynętę. Traktowanie dosłownie każdej obietnicy wyborczej każdego polityka w tym kraju mającemu jakieś aspiracje po pierwsze świadczy o sporej naiwności , po drugie świadczy o niezrozumieniu tematu jakim jest uprawianie polityki. Zagłosowałem na Nadbereżnego , nie dlatego , że przeczytałem i uwierzyłem w każde słowo jego programu wyborczego , a dlatego ,że oczekiwałem zmian w naszym mieście. Oczekiwałem wejścia tzw świeżej krwi do tego skostniałego i stetryczałego układu. A najbardziej wkur..ło mnie umorzenie podatków firmom znajomych Shreka , co przelało przysłowiową czarę goryczy. Uważam ,że firmy męża pani Grobel- Proszowskiej czy pana Iwasieczki stać na terminowe płacenie podatku. Tym ludziom nie brakuje , a za te umorzenia można było spokojnie wybudować żłobek albo przedszkole!
Póki co nowy włodarz nie zrobił nic , co mógłbym ocenić jednoznacznie negatywnie. Za trzy lata i cztery miesiące ( podczas kolejnych wyborów samorządowych ) dokonam analizy co się zmieniło w naszym mieście i czy po prostu jest lepiej. Jeżeli moja analiza będzie negatywna , poprę innego kandydata. Przecież to oczywiste. Czepianie się Kudłatego , za to co zrobił do tej pory jest po przysłowiowym szukaniem chu.a do dupy! "Give PiS a chance " - jak śpiewał kiedyś John Lennon. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 10:10  
Cytuj
ja bym obsadził, ale nie opowiadałbym obłudnie, że liczą się kompetencje, kiedy ich nie ma.
Mi osobiście nie przeszkadza obsadzanie stanowisk ludźmi, do których ma się zaufanie, i w tym względzie ustawowy obowiązek urządzania konkursu jest lekkim nieporozumieniem.
Jednak za tym zaufaniem powinno jeszcze iść doświadczenie i czasem miłoby by było, choć niekoniecznie, wykształcenie.
A co do tego, że nie czas na rozliczanie to odpowiem ci, że fakt, że zatrudniam pracownika na rok nie oznacza, że nie mogę go oceniać już po tygodniu czy po miesiącu.
Ale pracownika mogę przynajmniej zwolnić jak się nie sprawdza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 10:54  
Cytuj
A jakie kompetencje według Ciebie powinien posiadać człowiek zarządzający MOSiR? Masz na myśli jakieś kierunkowe wykształcenie z zarządzania czy raczej sportowe ( AWF) ? Czy masz na myśli pisząc o doświadczeniu, kilkunastoletni staż pracy w charakterze ratownika na pływalni? A potem awans na kierownicze stanowisko? Bo i tak bywało w tym obiekcie. Nie twierdzę bynajmniej ,że radny Sobieraj jest człowiekiem wybitnym , wręcz predestynowanym do objęcia tego stanowiska. Nie , jest jaki jest , przede wszystkim jest zaufaną osobą Kudłatego. Co nie oznacza , że już na starcie trzeba go skreślić. Jeżeli nie podoła , to powtarzam kolejny raz , wyborcy wystawią ciężki rachunek za taki eksperyment.Twój przykład o ocenianiu pracownika świadczy o niezrozumieniu tematu. Jeżeli masz firmę budowlaną , i zatrudniasz pomocnika murarza , to z całą pewnością możesz po jednej dniówce określić jego przydatność do pracy. Właściwie tylko po tym czy się wyrabia z dostarczaniem zaprawy czy cegieł , już wiesz jaką wartość przedstawia. W przypadku spółek komunalnych ( ogólnie zarządzania ) temat wygląda troszeczkę inaczej. Wchodzisz do budynku-instytucji ,i zaczynasz od zera. Musisz najlepiej na początku zrobić audyt ( tego się nie da zrobić w tydzień czy dwa) i zaczynasz się wdrażać w przedmiocie zainteresowania. Poznajesz ludzi tam pracujących i zaczynasz tworzyć i realizować swoje wizje. O tym czy były one udane zadecyduje czas i konsekwencja w działaniu. Ty już na starcie skreśliłeś człowieka i z założenia wiesz ,że nic z tego nie będzie. Ja tego nie wiem. Określam na starcie, szanse tego człowieka na powodzenie na 50 % . Pół na pół! Powstrzymaj się z komentarzami , dopóki czas nie zweryfikuje tych kwestii. No chyba ,ze posiadasz jakieś zdolności telepatyczne czy paranormalne pozwalające Ci przewidywać zjawiska przyszłe . Jeżeli tak to ok , ja takowych nie posiadam!
Rozsądek , umiar a przede wszystkim spokojna , chłodna kalkulacja to najlepsze metody obserwacji wszelakich zjawisk , nie tylko w polityce. Posługując się takimi metodami można zdiagnozować wiele nieprawidłowości. Szukanie na siłę sensacji ,niezawinione oczernianie i dyskredytowanie innych osób to przecież takie typowe polskie piekiełko. Czy uważasz ,ze to właściwe podejście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 11:16  
Cytuj
kubus28 nie chodzi o to, że obstawia swoimi. ma prawo, ale obiecuje jedno a robi z premedytacją drugie. polityka to ściema i opowiadanie bajek, ale my jako wyborcy mamy prawo takie zachowanie piętnować.mlotek ja osobiście nie lubię być oszukiwany. a u tak młodego politykiera jakim jest nadbereżny to jeszcze bardziej razi w oczy. czemu? bo wg mnie jest już przesiąknięty tą obłudą i fałszem jak jego starsi koledzy a powinien choć troszkę starać się być wiarygodnym i mieć jakieś ideały a nie byle dorwać się do koryta. taka smutna prawda. neutralny

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 12:00  
Cytuj
Całkowicie rozumiem i częściowo popieram Twój punkt widzenia. Ale umówmy się co do jednego: Polityka to skomplikowana, wyrachowana i perfidna gra , w której nie ma miejsca na litość i sentymenty. Musisz zrozumieć , że zawsze uprawianie polityki będzie ściemą i opowiadaniem bajek. Tak to jest skonstruowane i tak to działa. Jesteśmy jak stado baranów manipulowanych przez media i polityków , i pogodzenie się z tym faktem ułatwia dalsze rozważania tematu. Chodzi o to żeby wciskając nam kit wyborczy politycy potrafili skutecznie załatwiać sprawy naszej lokalnej społeczności czy w szerszym znaczeniu całego kraju. Nadbereżny jako osoba młoda musiał wejść w świat polityki i przyjąć to z tzw dobrodziejstwem inwentarza. Inaczej się nie dało, zostałby zjedzony przez swoich albo przez przeciwników , którzy tylko czekają na potknięcie rywala. Być może wychodzę na cynika, głosząc takie poglądy , ale ja siebie uważam za realistę . Nie mam złudzeń co do zawodu polityka , bez względu na przynależność partyjną. Jedyne kryterium ich oceny to skuteczność działania. Szukanie w tym temacie aktów moralności , to zwykła naiwność. Jeżeli one się pojawiają to jest to tylko i wyłącznie na pokaz dla ciemnego ludu .
Jak rozumiem głosowałeś na Kudłatego i teraz czujesz się oszukany? Jeżeli wyborcy Nadbereżnego tak jak Ty będą oceniać jego dotychczasowe nominacje i działania, jego los jest przesądzony. Więc mając świadomość czym to grozi , niech dalej sprawuje władzę . Jeżeli nie przekona wyborców do siebie , to my , jako stado baranów , w jednym jedynym dniu , kiedy nasze beczenie się liczy , udamy się do lokali wyborczych i zakończymy karierę tego młodego człowieka. Mnie osobiście jeszcze nie zniechęcił do siebie na tyle ,żebym go definitywnie przekreślił. Ma jeszcze trochę czasu przed sobą i tylko w jego rękach jest jak ten czas wykorzysta. Z tymi nominacjami rzeczywiście stąpa po kruchym lodzie , ale wszelkie wątpliwości rozwieje czas. Poczekamy , zobaczymy , przekonamy się. I tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 19:36  
Cytuj
No to już wiemy jak będą wyglądały rządy PiS, gdy wygrają wybory. O ile wygrają wybory uśmiech. Wiemy również jak funkcjonariusze będą bronili decyzjiuśmiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 19:52  
Cytuj
Odgrzewając stare kotlety , Andrzejku mam Ci po raz kolejny do powiedzenia tylko tyle:

Go fuck yourself , nigga! uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 19:59  
Cytuj
Co taka nagona na Staszka Sobieraja.Gościu daje rade .jestem z nim codzień i wiem że da sobie radę.wolał bym ze staszkiem zgubić niż z kimś innym znaleźć.Moja ocena gość dusza człowiek,zawsze pomocny,trzyma za ludźmi ma prawy charakter.dotrzymuje słowa.Oby takich więcej.mam gdzieś co skończył ważne że można na nim polegać.niezawieje jak chorągiew na wietrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 20:12  
Cytuj
CYTAT ((kubus28/weber))
Odgrzewając stare kotlety , Andrzejku mam Ci po raz kolejny do powiedzenia tylko tyle:

Go fuck yourself , nigga! uśmiech



Tracisz nerwy czopku Aborygena smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 20:46  
Cytuj
Stasio dzielny Druh to że repetował to pogłębiał wiedzę i nie czepiajcie się jak idzie z prądem ważne że chce a i Liu Gong będzie miał jednego pracownika mniej,nie każdy może być Prezesem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT ((kubus28/weber))
Odgrzewając stare kotlety , Andrzejku mam Ci po raz kolejny do powiedzenia tylko tyle:

Go fuck yourself , nigga! uśmiech



Tracisz nerwy czopku Aborygena smiech2



Mylisz się Andrzejku! Gdyby z równowagi wytrącił mnie człowiek Twojego pokroju ( bądź pokroju Twojego przyjaciela) , to tego samego dnia odpuściłbym sobie to forum. Tacy figlarze jak Ty i Twój friend , mogą co najwyżej rozbawiać mnie do łez każdego dnia .

Ty , a jak już walczycie na miecze , to który jest aktywny , a który pasywny?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 08:42  
Cytuj
CYTAT (kubus28/weber)



Mylisz się Andrzejku! Gdyby z równowagi wytrącił mnie człowiek Twojego pokroju ( bądź pokroju Twojego przyjaciela) , to tego samego dnia odpuściłbym sobie to forum. Tacy figlarze jak Ty i Twój friend , mogą co najwyżej rozbawiać mnie do łez każdego dnia .

Ty , a jak już walczycie na miecze , to który jest aktywny , a który pasywny?uśmiech


Ciekawe, że tak dużo o pedalstwie piszesz? Ukryte pragnienia? Albo intelektualnie jesteś na poziomie szkoły podstawowej albo faktycznie to prawda i jesteś ukrytym pedałem, który się strasznie męczy. Współczuje ci, a z drugiej strony dziwie sie że jesteś takim cykorem. A to ci paradoks smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 15:13  
Cytuj
CYTAT

Ciekawe, że tak dużo o pedalstwie piszesz? Ukryte pragnienia? Albo intelektualnie jesteś na poziomie szkoły podstawowej albo faktycznie to prawda i jesteś ukrytym pedałem, który się strasznie męczy. Współczuje ci, a z drugiej strony dziwie sie że jesteś takim cykorem. A to ci paradoks smiech2


Anrzejku , gdybym był nieokrzesanym prostakiem to napisałbym Ci , że pedał to Cię zrobił i zapomniał dobić po robocie.uśmiech Ale ponieważ jestem kulturalnym , dobrze wychowanym człowiekiem to tak nie postąpie. Deklarujesz się jako zwolennik Polski , nowoczesnej , otwartej , a walisz takimi inwektywami. Jesteś przecież za liberalneą światopoglądowo i pro-europejską PO ( z Kukizem to i tak wiemy ,że to ściema). Jeszcze nie tak dawno na tym forum, stawałeś w obronie "naczelnego geja III RP" , że niby taki super prezydent. Że trzeba szanować inność , a teraz sam posługujesz się "mową nienawiści". Musisz się zdecydować, kiedy mówisz prawdę. Czy wtedy kiedy chwalisz i bronisz Biedronia , czy wtedy kiedy wyzywasz innych od " pedałów"? Jak to jest z Twoją wiarygodnością? Kiedy jesteś naprawdę szczery? Jak sądzę ,sobą jesteś tylko w sytuacji sam na sam ze swoim przyjacielem , z tubką wazeliny w kieszeni, Ty stara murzyńska lafiryndo.uśmiech Jak dla mnie dopóki homoseksualiści się z tym nie obnoszą i nie gorszą moich dzieci , nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Ty ze swoją otwartością i tolerancją powinieneś skierować swoje sympatie w stronę Młodzieży Wszechpolskiej.uśmiech Właśnie wśród takich co najgłośniej są na anty , jest najwięcej kryptogejów. To jest dopiero paradoks
Głosuje taki na PO ( a oszukuje , że na Kukiza) , broni Biedronia przed atakami hołoty , a wyzywa innych od " pedałów" . A nocą pewnie wspomina sobie słonia albo miłe chwile spędzone z przyjacielem z forum! Mi się to w głowie nie mieści , jak można być tak zakłamanym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 19:02  
Cytuj
CYTAT (kubus28/weber)


Anrzejku , gdybym był nieokrzesanym prostakiem to napisałbym Ci , że pedał to Cię zrobił i zapomniał dobić po robocie.uśmiech Ale ponieważ jestem kulturalnym , dobrze wychowanym człowiekiem to tak nie postąpie. Deklarujesz się jako zwolennik Polski , nowoczesnej , otwartej , a walisz takimi inwektywami. Jesteś przecież za liberalneą światopoglądowo i pro-europejską PO ( z Kukizem to i tak wiemy ,że to ściema). Jeszcze nie tak dawno na tym forum, stawałeś w obronie "naczelnego geja III RP" , że niby taki super prezydent. Że trzeba szanować inność , a teraz sam posługujesz się "mową nienawiści". Musisz się zdecydować, kiedy mówisz prawdę. Czy wtedy kiedy chwalisz i bronisz Biedronia , czy wtedy kiedy wyzywasz innych od " pedałów"? Jak to jest z Twoją wiarygodnością? Kiedy jesteś naprawdę szczery? Jak sądzę ,sobą jesteś tylko w sytuacji sam na sam ze swoim przyjacielem , z tubką wazeliny w kieszeni, Ty stara murzyńska lafiryndo.uśmiech Jak dla mnie dopóki homoseksualiści się z tym nie obnoszą i nie gorszą moich dzieci , nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Ty ze swoją otwartością i tolerancją powinieneś skierować swoje sympatie w stronę Młodzieży Wszechpolskiej.uśmiech Właśnie wśród takich co najgłośniej są na anty , jest najwięcej kryptogejów. To jest dopiero paradoks
Głosuje taki na PO ( a oszukuje , że na Kukiza) , broni Biedronia przed atakami hołoty , a wyzywa innych od " pedałów" . A nocą pewnie wspomina sobie słonia albo miłe chwile spędzone z przyjacielem z forum! Mi się to w głowie nie mieści , jak można być tak zakłamanym?


W którym momencie zwracałem komuś uwagę gdy nazywał Biedronia pedałem? Coś koleżka wymyśla dla postawienia własnej tezy. Tak was szkolą na spotkaniach funkcjonariuszy PiS?
Potem cały ten wywód. Tak jak by interesowało kogoś twoje zdanie na temat pedałów. To ty zacząłeś głupio pisać o homoseksualistach, wyzywać mnie od murzyńskich lafirynd. Już pisałem, mentalnie jesteś w szkole podstawowej i/lub jesteś pedałem, który prowadzi wewnętrzna walkę. Sam nie możesz być pedałem otwarcie ze strachu więc zaczepiasz normalnych ludzi i wymyślasz historie by ich oczernić. Ludzie tak postępujący to zwykłe gnoje. Niestety nie wolno do was strzelać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 08:23  
Cytuj
słuchaj piszesz że Andrzej to prawy człowiek itd.ja tez znam duzo osób którzy wyszli na ludzi aprzyszłość mieli gorszą.tylko jak człowiek z barwną przeszłościa moze pełnić takie funkcje?chyba że jest właścicielem,nie wiem,pływalni,kręgielni,hali sportowej.chciec a móc to druga sprawa.wydaje Wam sie że to takie proste sprawować taka funkcję?aha czyli łatwe.wiec słuchaj mówi Lucek do Staszka.poraddzisz sobie,dam ci 2 kumatych młodych.ogarna to logistycznie,ty tylko płać rachunki,wymieniaj wode w basenie a reszta sama będzie sie kręcić.basen Nam Andrzej z śp.Tadkiem(wspaniały człowiek)zbudowali,my dokończymy budowe stadionu,z placu targowego chłopaki sobie na lewo na skekję piłki udrą(co tam,z kilkuset miejsc do handlowania to w ciagu roku pare bidnych złoty będzie nie?) ,dobrze bedzie.Lucek promuje Stalówke w katalogu w jęz. angielskim.jak ta Stalówka wyglądała 12-14 lat temu,razem z infrastruktura na hucie i wokól jak wyglada teraz?promujecie to co zrobil Wasz poprzednik,chlubicie sie że to miasto przemysłowe,zgadza sie tylko jak Szlęzak pchal tam kase żeby wszystko uzbroić i żeby inwestorzy tam się zagospodarowali to były wielkie prucia na sesjach.tak jak powiedział ostatniop Andrzej ze wiele Jemu mozna zarzucic ale na pewno nie chce dla miasta żle.poczekam jeszcze z rok,dwa zobaczymy jak terazniejsza władza sie spisze.szkoda że wszytsko to cosie dziej na sesjach nie jest upubliczniane.ale ważne że co niektórzy wiedzą co sie dzieje w kuluarachsmiech2 .poczekamy z diagnozą i oceną.naprawdę. chciec a móc to ogromna róznica.pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 08:23  
Cytuj
wróć,chodziło mi o Staszka,prawego człowieka.nie zwracam honoru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 10:06  
Cytuj
Ja do tego Pana nic nie mam,nie interesuje mnie za bardzo jego przeszłość. Jak ktoś się zmienia na lepsze to dobrze,nawet bardzo dobrze ale...Na takie stanowiska powinno powoływać się ludzi,którzy za sprawą swojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego będą potrafili pracować z korzyścią dla powierzonego miejsca.

W tym przypadku widać,że "nie matura...."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2015r. 08:26  
Cytuj
CYTAT


W którym momencie zwracałem komuś uwagę gdy nazywał Biedronia pedałem? Coś koleżka wymyśla dla postawienia własnej tezy. Tak was szkolą na spotkaniach funkcjonariuszy PiS?
Potem cały ten wywód. Tak jak by interesowało kogoś twoje zdanie na temat pedałów. To ty zacząłeś głupio pisać o homoseksualistach, wyzywać mnie od murzyńskich lafirynd. Już pisałem, mentalnie jesteś w szkole podstawowej i/lub jesteś pedałem, który prowadzi wewnętrzna walkę. Sam nie możesz być pedałem otwarcie ze strachu więc zaczepiasz normalnych ludzi i wymyślasz historie by ich oczernić. Ludzie tak postępujący to zwykłe gnoje. Niestety nie wolno do was strzelać.


Klnę się na wszystkie świętości ,że w komentarzach do tematu "Wybory samorządowe 2014" wyrażałeś się pozytywnie o Biedroniu jako nowym prezydencie Słupska! A ludzi , którzy akcentowali jego orientację , atakowałeś. Chyba nie sądzisz ,że będę teraz wertować to wszystko tylko po to ,żeby Ci to udowodnić. Z tym koleżką to nie przesadzaj , masz na tym forum jednego kolegę ( a nawet przyjaciela) uśmiech i na tym poprzestańmy!
Jeżeli masz problem z tym , że ktoś Cię obraża to leć do mamy i się poskarż! Ewentualnie pożal się do przyjaciela ,że ktoś wypisuje nieprzychylne Ci rzeczy! Przyjaciel jest fajny , skasuje nieprzychylne posty albo da ostrzeżenie , nieprawdaż?


Rozważ jeszcze jedną kwestię. Mianowicie , w tym temacie tylko z Tobą wystąpił problem . Dyskusja z innymi odbyła się na jakimś poziomie i nie było żadnych komplikacji. Wystarczy przeglądnąć ten temat od początku ( raptem jedna strona) i poznać prawdy świadectwo. Zmierzam do tego , że może Ty sam jesteś problemem. I stąd może warto rozważyć całkowite zignorowanie moich postów , i potraktowanie ich tak jakby ich nie było. Znacznie wyprostuje to niektóre kwestie , i może w końcu przestaniesz się żalić. Przemyśl tą kwestię na poważnie i nie płacz , bo dorosłemu człowiekowi to nie wypada. Co do strzelania do gnojów, to mam diametralnie inne zdanie w tej kwestii. Według " Polskiego kodeksu honorowego " Boziewicza , jakiekolwiek spory rozstrzyga się między ludźmi honorowymi. Czyli strzelić albo dać po mordzie można , ale tylko innej honorowej osobie. Nie wchodząc głębiej w szczegóły , ja bym do Ciebie nie strzelał. Ponieważ tym samym zniżyłbym się do poziomu , na którym nie chcę się znaleźć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2015r. 08:50  
Cytuj
kubus28 biuro już otwarte, kawka pewnie wypita to mozna sie forum zająć. Pokazujesz jak pracujecie za pieniądze podatnika.

Co do Biedronia, odnosiłem sie do wyborów i wygranej. To że jest pedałem mnie nie obchodzi. Nie lubię robić za materac jak wy funkcjonariusze pisowscy.

Co do komentarzy i obrażania się. Nie obrażam się. Dziwę dlaczego tak dużo czasu poświęcasz pedalstwu i to napisałem. Masz niby żonę i dziecko lub dzieci a tak naprawdę sny masz zupełnie inne.

A teraz co do IP. Po co ci dwa konta? A może masz jedno konto a Edo to twój kolega z biura i razem tak ciężko pracujecie? A może to ten twój Kudłacz kryje się pod tym nickiem smiech2?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2015r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
kubus28 biuro już otwarte, kawka pewnie wypita to mozna sie forum zająć. Pokazujesz jak pracujecie za pieniądze podatnika.

Co do Biedronia, odnosiłem sie do wyborów i wygranej. To że jest pedałem mnie nie obchodzi. Nie lubię robić za materac jak wy funkcjonariusze pisowscy.

Co do komentarzy i obrażania się. Nie obrażam się. Dziwę dlaczego tak dużo czasu poświęcasz pedalstwu i to napisałem. Masz niby żonę i dziecko lub dzieci a tak naprawdę sny masz zupełnie inne.

A teraz co do IP. Po co ci dwa konta? A może masz jedno konto a Edo to twój kolega z biura i razem tak ciężko pracujecie? A może to ten twój Kudłacz kryje się pod tym nickiem smiech2?


Z tym Edem to sprawdź sobie dobrze te IP ( a raczej niech Twój przyjaciel sprawdzi) , bo chyba coś Ci się porypało ( a raczej jemu się porypało).uśmiech Ale nawet , gdyby to była prawda , to skąd masz wiedzę na ten temat? Ni mniej ni więcej musiałeś otrzymać jakieś wsparcie od swojego przyjaciela. Ja, jako użytkownik forum adresów IP nie widzę . Jak to z Tobą jest Andrzejku , masz jakąś aplikację , żeby widzieć więcej? A może po prostu moja teoria jest prawdziwa i przyjaciel dba o Ciebie i dostarcza Ci potrzebne info.

A najlepiej to wrzuć te wszystkie IP na forum . Rozwiejesz wszystkie wątpliwości!uśmiech A My w kwaterze głównej PiS zmienimy komputery na inne i dalej będziemy działać w konspiracji!

Czyli jednak nazywasz homoseksualistów pedałami. Nieładnie , jako wyborcy PO nie przystoi. Przecież PO to nowoczesność , a takie określenia u jej zwolennika muszą budzić zgorszenie!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2015r. 09:23  
Cytuj
kubus28, lubisz teorie spiskowe smiech2 wszyscy na forum sie dowiedzieli. To nie tajemna wiedza.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »