NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Prawo jazdy w STW,
~~chlopakzprb
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 13:20  
Cytuj
Witam!
Czy możecie podać ceny kursu na prawko kat.B w różnych szkołach jazdy w Stalowce?

Narazie wiem, że:
MOTOS - 1200
Auto Motor - 1200
LOK ~ 1100


Gdybyście znali ceny w innych OSK to proszę o info ;)

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 13:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 13:39  
Cytuj
W automobilklubie około 1100zł.

pozdrawiam

 
 
 
 
~~rock
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:01  
Cytuj
polecam LOK

 
 
 
 
~~chlopakzprb
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:30  
Cytuj
dzieki ~ola!

~rock dzieki za info, jednak pytalem o cene ;)

 
 
 
 
~~voyage
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:57  
Cytuj
w eLce tez 1200, ale nie polecam ;)

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 16:02  
Cytuj
Ceny sa właściwie porównywalne.Córka robiła w Motosie i wszystko było ok.Miała fajnego,rzeczowego instruktora i zdała za pierwszym razem.
nie polecam Auto-motor.sama tam robiłam-wykłady rozpacz.a instruktorzy oszukuja na godzinach,przynajmniej ten u którego ja byłam.Poza tym wyjazd do Tarnobrzega traktuja jak cos ekstra.w czasie jazdy zatrzymują sie i karzą się słuchać jakby to były wykłady.Nie idż tam.A na koniec jeszcze instruktor ci powie,że marnie ci idzie i zasugeruje dodatkowe jazdy po 40 zeta za godzinę.

 
 
 
 
~~Jacek
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 16:20  
Cytuj
Nie zgodzę się z poprzedniczką. Robiłem prawo jazdy w Auto Motor rok temu i było w porządku. Złe wykłady ? Ja tak tego nie odbierałem, bardzo interesująco mówił wykładowca który jest już starszy i lata pracował w policji, potrafił zażartować i na prawdę trafiał do ludzi. A instruktor, no cóż ja miałem bardzo dobrego instruktora, jeździłem lanosem na Elce i powiem ze bardzo dobrze sie nauczyłem jeździć, nigdy sie nie zatrzymalismy zeby mi musiał tłumaczyć ani nie powiedział że źle jeżdżę, wręcz przeciwnie. Egzamin zdałem za 2 razem, gdyż za pierwszym w pewnym sensie w własnej głupoty oblałem. Ja jak najbardziej polecam Auto motor.

 
 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 17:15  
Cytuj
Czy któryś z ośrodków z szkolenia młodych kierowców ma takie jazdy w ofercie ?
http://tnij.org/nerwowy Link to nie wirus czy inne "gówno" tylko film na portalu patrz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxxxx
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 17:19  
Cytuj
w motosie jest zniszka dla uczniow 100 zl ;]

 
 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:12  
Cytuj
Ja robiłam w elce: sam kurs 1200zł dla uczniów i studentów, dodatkowo 25zł materiały do nauki. Ale ja byłam bardzo zadowolona - wykłady w porządku, instruktora miałam super, w Tarnobrzegu byłam kilka razy. Efekt: zdałam 2 tygodnie temu za pierwszym razem!

 
 
 
 
~~Adam
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 09:49  
Cytuj
Bardzo wazne, zeby przy cenach kursu zwrocic uwage, co jest w nich zawarte.
W niektorych osrodkach trzeba doplacac za materialy, w innych za badania, itd., itp.

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 11:26  
Cytuj
właśnie w auto motor za badania i materiały trzeba płacic dodatkowo.A jak ktoś mieszka poza Stalową Wolą, nawet 2-3 kilometry to pan instruktor jeden bierze za przyjazd i odwiezienie 10 złotych dodatkowo.I nieważne,że przyjeżdża kub odwozi z kurantem.

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 11:27  
Cytuj
z kursantem-chciałam napisać w ostatnim zdaniu.Bo z kurantem to byłby juz luksus.

 
 
 
 
~~gerwazy
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 12:21  
Cytuj
w ROTRANSIE 1220 ale slyszalem ze bardzo dobre warunki w stosunku do ceny. Wiele osob mowilo ze to bardzo w porzadku szkola jazdy i wlasnie mam zamiar zapisac tam swoje dziecko.
A co wy sadzicie o ROTRANSIE?

z gory dzieki

 
 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 05:48  
Cytuj
w rottranisie?????? Wieśniaki z niska robią w rottransie i jaka hujnia na drogach.

 
 
 
 
~~roger
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 20:53  
Cytuj
a buraki ze stalowej robiOM w motosie i dają łapówy bo inaczej zdać nie są w stanie

 
 
 
 
~~kursant
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 10:16  
Cytuj
w motosie placilam 1300zl plus 50 zl badania, ale mimo to polecam ta firme jestok

 
 
 
 
~~)()(
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 10:19  
Cytuj
w motosie jest duza zdawalnosc za pierwszym razem, lapowy nie dawalam i zdalam za pierwszym razem a wiec zycze powodzeniagood

 
 
 
 
~~Kropek
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 13:26  
Cytuj
Ja robiłem w Motosie i zdałem za pierwszym. Łapówki nie dawałem. Za kurs zapłaciłem 1250 z badaniami.

 
 
 
 
~~joujou
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Ja robiłem w Motosie i zdałem za pierwszym. Łapówki nie dawałem. Za kurs zapłaciłem 1250 z badaniami.

Ja też. U Figata w Motosie robiłem. Polecam

 
 
 
 
~~roger
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 20:28  
Cytuj
ja tam zdania o motosie nie zmienie stalowowolskie siedlisko korupcji że też sie abw czy inne CBA jeszcze nimi nie zajeło ja tam im nigdy w lape nie dam!

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 20:36  
Cytuj
moja córka robiła w motosie ,zdała za pierwszym razem i złamanego grosz nikomu nie dawała.

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 10:33  
Cytuj
MOTOS najlepszy. zdałem za pierwszym razem, mili instruktorzy tylko ze zdawalem juz pare lat wstecz jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~luna
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 12:58  
Cytuj
Mi dodatkowe jazdy bardzo pomogły, robiłam u tego samego instruktora z którym jeździłam, zdałam za 2 razem wprawdzie ale 1 to była eidentnie moja wina - zresztą instruktor mi sugerował żebym jeszcze nie jechała na egzamin. Teraz już sama jeżdże i doceniam to czego zostałam nauczona. Przynajmniej zainwestowałam w siebie a nie w word w dodatkowe egzaminy. Polecam Rotrans - tam robiłam i P. Marka Nizińskiego ok

 
 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 13:35  
Cytuj
A ja mam pytanie właśnie co do instruktora jazdy. Którego polecacie, który wedlug Was jest najlepszy i oczywiście żeby nie zdzierał za dodatkowe jazdy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »