NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Prawo jazdy w STW,
~~Ola
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Nie zgodzę się z poprzedniczką. Robiłem prawo jazdy w Auto Motor rok temu i było w porządku. Złe wykłady ? Ja tak tego nie odbierałem, bardzo interesująco mówił wykładowca który jest już starszy i lata pracował w policji, potrafił zażartować i na prawdę trafiał do ludzi. A instruktor, no cóż ja miałem bardzo dobrego instruktora, jeździłem lanosem na Elce i powiem ze bardzo dobrze sie nauczyłem jeździć, nigdy sie nie zatrzymalismy zeby mi musiał tłumaczyć ani nie powiedział że źle jeżdżę, wręcz przeciwnie. Egzamin zdałem za 2 razem, gdyż za pierwszym w pewnym sensie w własnej głupoty oblałem. Ja jak najbardziej polecam Auto motor.


Popieram. Tak tam jest. Najbardziej przyjazny dla ludzi ośrodek

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 16:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~alo
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 20:51  
Cytuj
A w Automotor i motosie placi sie dodatkowo za badania ?
Bo w LOKu, tak.

Czyli gdzie ogolnie jest najtaniej ?

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 20:54  
Cytuj
A wszędzie prawie tak samo.I w tym przypadku prawie nie robi większej różnicy(jesli o kasę chodzi).Natomiast jeszcze raz odradzam auto motor.Ale to moje zdanie.Może źle trafiłam, miałam pecha.Nie wykluczam,że inni instruktorzy sa tam ok.

 
 
 
 
~~Mike2000
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 23:05  
Cytuj
Odpowiedzcie mi na pytania:
1. Czy każdy może się w ciągu 30 godzin jazdy nauczyć jeździć
2. Czy instruktor który ocenia po 30 godzinach że ktoś nie nadaje się jeszcze żeby zdawać egzamin to naciągacz?
3. Czy na egzamin idzie się potrafiąc jeździć czy automatycznie po 30 godzinach?
4. Czy lepiej sie dalej uczyć czy płacić za kolejne oblane egzaminy? (koszt 1 egzaminu = koszt 3 godziny jazdy)

 
 
 
 
~~bla bla
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 23:49  
Cytuj
nie wiem jak inni ale ja się nauczyłam jeździć dopiero po zdanym egzaminie. Na egzaminie robiłam wszystko mechanicznie, np. parkowanie tyłem - "widzisz słupek w małej szybce z tyłu, zaczynasz kręcić kierownicą". To taki najogólniejszy przykład, chodzi mi o to że dopiero jak samodzielnie wyrusza się na polskie drogi to się człowiek uczy jeździć bo sam musi podejmować decyzje, myśleć i być odpowiedzialnym za swoje czyny, bo przecież nikt nam hamulca nie naciśnie w razie niebezpieczeństwa umiech

 
 
 
 
~~~fakir
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 02:13  
Cytuj
powiem Ci tak ze jezeli instruktor ci gdziespowie ze u niego po 30 godz praktyki bedziesz umial jezdzic to klamie powiem ciod serca ucztysz sie jezdzic cale zycie podczas nauki nie masz takich sytuacji jak mozesz spotkac jadac sam
chodzi mi o to ze ludzie widzac elke vsa raczej uprzejmie usposobieni a jezeli jedziesz prywatnym samochodenm to wsz4edzie barany sie trafia co mysla ze maja wytuningowane stare graty i jak wymusza na tobioe pierwszenstwo to nic sie nie stanie lecz ty musisz przez takie kur*y hamowac

 
 
 
 
~~Frank
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 11:14  
Cytuj
Polecam ROTRANS w Nisku. Robiłem kurs - zajęcia w soboty i niedziel, tak jak mi pasowało. Wykłady trwały 4 weekendy, mówili że bedzie 30 godzin ale było chyba nawet troche więcej. Potem egzamin z testów na komputerze w ośrodku (byłem nieco zaskoczony ale to jak nam tłumaczono wymóg jest taki żeby był egzamin juz w szkole żeby potem nie jeździć kilka razy do Tarnobrzega i płacić za oblane egzaminy. Za pierwszym razem nie zdałem 3 błędy ale dali mi poprawiać w ten sam dzień. Potem jazdy 1 godzina na miejscu obsługa auta ruszanie zatrzymywanie. A kolejne jazdy już miasto, 6 razy byłem w Tarnobrzegu i normalnie miałem liczone jazdy nie jakieś tam kombinowania z dopisywaniem godzin za wyjazd do Tarnobrzega. Przed jazdami zresztą szef Rotransu nam tłumczył że jazdy sa po 60 minut 30 godzin i że ten cały czas mamy za kierownica spędzić a nie na tylnej kanapie auta. Cały kurs z czekaniem na egzamin trwał około 3 miesiące, ale było warto, wczoraj zdałem za 1 razem, na mieście tylko 1 raz nie włączony kierunkowskaz i na koniec gratulacje egzaminatora! Za 10 dni ide po prawo :cwaniak:

 
 
 
 
~~**-
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 19:17  
Cytuj
A co myślicie o elce?

 
 
 
 
~~trust
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 18:45  
Cytuj
Rotrans the best!

 
 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 20:14  
Cytuj
Polecam w rotransie pewnego Pana ... nie pamietam nazwiska ale jezdził grafitowym, prywatnym Peugotem na sandomierskich blachach (TSA)

Zna się na rzeczy i świetnie potrafi wytlumaczyc ... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~VIPek
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 20:28  
Cytuj
http://www.rotrans.net.pl/dane/kadra/nowe_okno.php?zd=12.jpg

To łon!

 
 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
http://www.rotrans.net.pl/dane/kadra/nowe_okno.php?zd=12.jpg



To łon!



O dokladnie umiech Polecam bardzo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sara
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja robiłem w Motosie i zdałem za pierwszym. Łapówki nie dawałem. Za kurs zapłaciłem 1250 z badaniami.

Ja też. U Figata w Motosie robiłem. Polecam
Ja Figata nie polecam gosc nie potrafi wytłumaczyc co i jak. Porażka on powinien zmienić zawód.

 
 
 
 
~~Pani S
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 12:15  
Cytuj
Robilam prawko w Motosie u Pana Rychlaka, bylam zadowolona smiech2 zdalam za 1 razemumiech


ale polecam także Pana Matykęuśmiech

 
 
 
 
~~byk
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 15:30  
Cytuj
lok - kicha

 
 
 
 
~~xavi
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 21:49  
Cytuj
Rotrans jest wporządku. Kurs normalny najpierw wykłady dużo godzin dobrze ciekawie prowadzone potem jazdy tak 2 do 3 razy w tygodniu. Z tym, że kto szuka najtaniej to nie tu. Za to podobało mi sie że jasno było mówione co ile kosztuje kiedy jak i jak mówili tak zrobili bez ściemy. Poszedłem do nich bo siostra i brat robili tam i byli zadowoleni, ja też nie narzekam. Zrobili ze mnie kierowce - czekam na odbiór prawka umiech

 
 
 
 
~~kaczor
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 17:07  
Cytuj
MOtos = porażka. Dopisują nie wyjeżdzone godziny, instruktro moj zajety rozmowa albo na cb albo przez komore, jazda do Tarnobrzega to świeto i wielka łaska od instruktora. Szef gburowaty także poskarżyć sie nie ma gdzie. Jeszcze 2 godziny mi zostały (a faktycznie 10) i uciekam stąd tylko sie waham gdzie zeby mnie ktos po Tarnobrzegu nauczyl. Poleccie jakiegos dobrego instruktora.

 
 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:52  
Cytuj
Rotrans?? wolne zarty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Anulka
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 22:58  
Cytuj
Piotrka Gumiela polecam w Rotransie jeździ w Nisku, nie wiem czy w Stalowej Woli też ale chyba tak bo mieszka w Stalowejok

 
 
 
 
~~lokum
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 08:03  
Cytuj
lokum w loku jest w porzadku

 
 
 
 
~~jarek87
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 12:06  
Cytuj
szkoła Auto-Motor na ulicy Wolności najlepsza uczą porządnie zdałem za pierwszym razem good

 
 
 
 
~~Bartek
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 10:03  
Cytuj
motos szczerze NIE polecam!

 
 
 
 
~~gosiaaa
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 10:08  
Cytuj
A JA ROBILAM PRAWKO W MOTOSIE. ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM. JEZDZILAM Z PANEM SIWAKIEM. BARDZO MILY I SPOKOJNY. POTRAFI WYTLUMACZYC CO I JAK. DO TARNOBRZEGA CZESTE WYJAZDY I BEZ OKRADANIA Z GODZIN. POLECAM INSTRUKTORA I FIRME.ok

 
 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 10:57  
Cytuj
Nauka Jazdy dzisiaj ja sie pytam czego oni k...a uczą tych bidnych kursantów chyba tylko jazdy z prędkością 50km\h po zdanym egzaminie mlodzian kupuje fure typu szmelcwagenII i londuje na drzewie do byl nauczony jezdzić 50km\h DO WAS PSEUDO INSTRUKTOROWIE uczcie ich jezdzic wkoncu a nie godzinki liczyć poza miasto 90km\h-100km\h nauka wyprzedzania itp. itd. mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marzena
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 18:11  
Cytuj
Czy ktoś z Was orientuje się może, która firma organizuje kursy na instruktorów jazdy?

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »