NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czas na poznanie nowych osób, Chciałabym zaproponować by te wakacje okazały się ciekawsze niż zwykle ;)
Posty: 12
Dołączył: 3 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 08:43  
Cytuj
Brakuje mi czegoś co by pozwalało poznawac nowe osoby i myślę, że sami możemy to stwarzać. Umawiać się na wycieczki rowerowe z obcymi ludźmi, wychodzić do kawiarni w ciemno, spotykać się nawet w letniej czytelni, która niedługo zostanie otwarta czy pod MDK na letnim kinie (świetne filmy się zapowiadają).

Jeśli jesteście otwarci na taką formę kontaktu z nieznajomym/nieznajomą, to dajcie tu swoje propozycje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 08:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 3 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 08:45  
Cytuj
Żeby dać przykład zapraszam Was na kino letnie już w ten piątek o 21:00 na tarasie pod MDK na film: Last Vegas, jeśli ktoś się zainteresuje to prosze o prywatne wiadomości, bądź odpowiedzi tu pod wpisem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 16:20  
Cytuj
W sumie ciekawa propozycja umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 21:41  
Cytuj
Chętnie obejrzę ciekawy film i przy okazji poznam kogoś interesującego, kto wie może będzie z tego nowa przyjaźń umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 22:14  
Cytuj
ale po co umawiać sie z obcymi ludzmi ? Jak się przebywa w terenie ( np podczas jazdy na rowerze ) to samoistnie spotyka się ludzi - z którymi można zagadać no i czasem okazuje się że jedziemy w podobnym kierunku umiech .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2015r. 11:05  
Cytuj
Bardzo ciekawy pomysł zaproponowałaś. Jeśli czas pozwoli przyjdę. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę swoim pytaniem, ale czy można spożywać alkohol w letnim kinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »