NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Do kierowcy srebnego BMW,
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 09:00  
Cytuj
Z tego miejsca chce goraco pozdrowic kierowce srebnego BMW ktory wczoraj okolo 16 prawie sie nie wpierd@%#@ we mnie i w wozek z moim dzieckiem na przejsciu w rozwadowie kolo Dilab'u. Masz szczescie ze moje dziecko plakalo bo w innym przypadku skopalabym Ci maske w tym wiejskim aucie. Z geby wygladales jak rasowy cwaniak miszczu kierownicy tandetny lancuch na szyji ,tandetny tribal na ramieniu i mamlales gume jak krowa trawe niewiem czy z nerwow czy moze szczekoscisk spowodowany srodkami zakazanymi.

BTW. Nie wbieglam na przejscie a na przejsciu juz bylam brakowalo mi 1,5m aby juz na chodnik wejsc .. sorry nie mam zamiaru biec bo jakis miszczu z "doswiadczeniem i refleksem" nie ma zamiaru sie zatrzymac liczac ze piesi w poplochu beda uciekac na chodnik aby pan z wsiowej BeMki nie musial sciagac nogi z gazu.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 09:00  
Cytuj

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 09:23  
Cytuj
anonimowość daje dużo odwagi, ale sory płaczące dziecko to tylko wymówka.
Nie skopałaś maski bo w rewanżu ten smutny pan oklepałby twoją.

Uprzedzając - nie jeżdżę żadną bmką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 09:30  
Cytuj
Placzace 1,5m dziecko nie jest wymowka ale uwierz nie balabym sie wiesniaka ze by skoczyl do mnie bo byli ludzie ktorzy tak samo wrzeszczeli na niego jak ja a on wcale nie byl wkurzony a raczej chcial jak najszybciej odjechac. Jestem kierowca i dojezdzajac do przejscia tymbardziej na zakrecie zwalniam bo niewiadomo czy nikt nie wyjdzie. A gdyby ten pan wyszedl z auta nie zdazylby reki podniesc a lezalby na glebie.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 10:17  
Cytuj
CYTAT (as1234)
anonimowość daje dużo odwagi, ale sory płaczące dziecko to tylko wymówka.
Nie skopałaś maski bo w rewanżu ten smutny pan oklepałby twoją.

Uprzedzając - nie jeżdżę żadną bmką.


Prostak bierze w obronę prostaka z BMW. ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 10:40  
Cytuj
Dokładnie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 10:59  
Cytuj
Popieram! BMW produkuje samochody dla "określonej" grupy kierowców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 15 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 11:09  
Cytuj
bezmózgich kierowców w naszym mieście jest bardzo wielu i coraz częściej są nimi też kobiety jestem na pasach bo mam zielone z wiaduktu od strony TESCO tnie auto prosto przez pasy w aucie kobieta nawet nie zdjęła nogi z gazu,albo hala targowa idę z dzieckiem chodnikiem a jakaś damulka po tym chodniku urządziła sobie dodatkowy pas ruchu i jeszcze z byka popatrzyła na mnie jak kazałam dziecku zapisać numery rejestracyjne.Gdzie jest policja w tym dzikim mieście.Wypadki są każdego dnia nikt nie może się czuć bezpiecznie ani idąc chodnikiem ani na pasach na zielonym świetle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
BMW produkuje samochody dla "określonej" grupy kierowców.


Tu to znowu Ty bzdury wypisujesz. Nie jest winą BMW, że niektóre wysłużone modele kupują cymbały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
BMW produkuje samochody dla "określonej" grupy kierowców.


Tu to znowu Ty bzdury wypisujesz. Nie jest winą BMW, że niektóre wysłużone modele kupują cymbały.


Dokładnie 'wysłużone'.
Rzadko którego cymbała w tych beemkach 15 letnich stać na cokolwiek lepszego, a wożą się jakby to był najnowszy model.
Zawsze mnie śmieszy jak z tych gratów próbują wycisnąć z piskiem opon ostatne tchnienie. Moje auto ma 135 KM TB, jest niepozorne, zawsze muszę na światłach spotkać takiego durnia, co gazuje bo myśli, że nie wiadomo co zdziała. Zwykle zostaje daleko w tyle.
Poza tym co to za kultura, żeby widząc kobietę z wózkiem na pasach nie zatrzymać się. Nawet jak stoi przed przejściem, to zawsze puszczam, to jest kilka sekund, jak jest człowiek nawet spóżniony to te klika chwil bo nie zbawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 13:59  
Cytuj
Jako, ze dużo spaceruje z dziećmi, to już nie raz miałam sytuację taką, że o mało ktoś nie przejechał mnie na pasach. Zwykle to właśnie albo wiejskie cwaniaki w szrocie albo panie 50+, które są chyba tak zestresowane jazdą, że namierzaja azymut i jadą, a zupełnie nie widzą, co się dzieje wokół nich, a czasem i przed nimi.

Ale jako że dużo spacerowalam z noworodkiem 3 lata temu i teraz znów powtarzam swój rytuał, to z przyjemnością muszę stwierdzić, że kultura jazdy w tym mieście znacznie wzrosła. A już zwłaszcza na alejach prawie zawsze ktoś mnie przepuszcza, nawet TIRy się nieraz zatrzymują. Co prawda nie jestem przekonana, czy to potrzebne i bezpieczne, bo zawsze drugim pasem może jechać ślepy już idiota, no ale miło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 14:24  
Cytuj
Melly wystarczylo przepuscic BMW a nie pchac sie pod koła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 14:30  
Cytuj
Jakbyś potrafiła przeczytać i co więcej zrozumieć dłuższy tekst, to wiedziałabyś, że autorka już była na przejściu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
Melly wystarczylo przepuscic BMW a nie pchac sie pod koła


Czyli wedlug ciebie co mialam zrobic wrocic sie na druga strone mimo iz brakowalo mi 1,5m aby zejsc z ulicy na chodnik czy wlaczyc turbo tylko i wylacznie po to aby Pan nie redukowal biegow lub tez wciskal hamulca 20cm ode mnie gdzie nagle ludzie na pisk opon sie zatrzymali i obejrzeli. Niestety jesli ktos ciagle jezdzil obwodnica i przez zmiane organizacji ruchu postanowil sobie skrocic droge to sory ale nie kosztem ludzi .... na tym przejsciu albo swiatla sa potrzebne albo powycinac te krzaczory moze wtedy beda lepiej widziec miszczowie kietownicy pelni doswiadczenia i refleksu.

`mik8 popieram kultura jazdy sie poprawila i powiem ze rni czesciej przepuszcza niz rst taka ironia losu.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 16:18  
Cytuj
czasami stare samochody nie mają sprawnych hamulców . Osobiście się o tym przekonałem jak gość ze starego fiata Uno zaczął gwałtownie hamować przed przejściem dla pieszych , a nie było za bardzo czym bo hamowało tylko jedno koło !!!! . Jak jedzie stary motoryzacyjny trup to lepiej uważać umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 Lis 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
Popieram! BMW produkuje samochody dla "określonej" grupy kierowców

Bardzo prosiłbym nie szufladkować.

CYTAT
Zawsze mnie śmieszy jak z tych gratów próbują wycisnąć z piskiem opon ostatne tchnienie. Moje auto ma 135 KM TB, jest niepozorne, zawsze muszę na światłach spotkać takiego durnia, co gazuje bo myśli, że nie wiadomo co zdziała. Zwykle zostaje daleko w tyle.

I kto tu jest cymbałem, skoro ścigasz się spod świateł jak gówniarz?

Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Popieram! BMW produkuje samochody dla "określonej" grupy kierowców

Bardzo prosiłbym nie szufladkować.

CYTAT
Zawsze mnie śmieszy jak z tych gratów próbują wycisnąć z piskiem opon ostatne tchnienie. Moje auto ma 135 KM TB, jest niepozorne, zawsze muszę na światłach spotkać takiego durnia, co gazuje bo myśli, że nie wiadomo co zdziała. Zwykle zostaje daleko w tyle.

I kto tu jest cymbałem, skoro ścigasz się spod świateł jak gówniarz?

Pozdrawiam umiech
a kto powiedzial ze sie sciagam? Chodzi raczej o lepszy moment obrotowy. Zwykle nie jezdze szybciej po miescie niz 60. A zanim oni docisna do tej predkosci....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 21:16  
Cytuj
Melly -to że idiota nie pozwolił ci opuścić spokojnie pasów nie usprawiedliwia cię od obrażania innych użytkowników tej marki ogarnij się !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
Melly -to że idiota nie pozwolił ci opuścić spokojnie pasów nie usprawiedliwia cię od obrażania innych użytkowników tej marki ogarnij się !!!!!


Gdzie obrazam innych kierowcow bmw hmmmm ?

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 07:38  
Cytuj
A ja popieram Melly i nie uważam aby kogokolwiek obrażała. Kierowcy BMW się należało, szkoda, że nie napisałaś jaki miał numer rejestracyjny, ku przestrodze dla innych. "Kołek" jest "kołkiem" i koniec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 14:05  
Cytuj
Melly hmm... oki może przytoczę twoje słowa np: Z tego miejsca chce goraco pozdrowic kierowce srebnego BMW - tak się składa że ja też posiadam srebrne bmw napisałaś też - sorry nie mam zamiaru biec bo jakis miszczu z "doswiadczeniem i refleksem" nie ma zamiaru sie zatrzymac liczac ze piesi w poplochu beda uciekac na chodnik aby pan z wsiowej BeMki nie musial sciagac nogi z gazu.

Ps.nie wiem jak inni ale ja lubię ustępować pierwszeństwa osobą stojącym na przejściu i patrzeć na zdrowe mamuśki potluczony a po twoim opisie sprawcy wykroczenia! każdy kto zobaczy srebrne bmw będzie spieprzał bo od razu pomyśli ze idiota jedzie!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 15:12  
Cytuj
vomo a ja tam nie widzę, żeby to dotyczyło wszystkich posiadaczy srebrnych bmw. Ja odczytuję że to chodzi o tego jednego konkretnego prostaka. Piszesz, że Ty puszczasz pieszych a przynajmniej zdrowe mamuśki.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 15:41  
Cytuj
oj tam zarumieniony po prostu nie rozumiem tych ludzi dlaczego robią nagonkę na markę bmw skoro wina leży po stronie ludzi !!! po stalowej ogólnie mówiąc ciężko się jest poruszać zwłaszcza gdy ludzie wracają z pracy np; jazda pod prąd,blokowanie rond bo ja byłem pierwszy,do tego piesi chodzą jak chcą nie wspominając o rowerzystach po prostu święte krowy, nie twierdze że jestem idealny hehe ale niech się każdy zastanowi najpierw nad sobą

ps. znowu mnie poniosło mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 15:43  
Cytuj
No właśnie chyba cie poniosło.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 16:20  
Cytuj
wyluzuj !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 17:58  
Cytuj
Albo vomo nie umiesz wybrnąć z tego w co zabrnąłeś i idziesz w zaparte albo po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem o czym świadczą komentarze pozostałych. Wszyscy zrozumieli, że chodzi o jednego konkretnego gościa, który zachował się jak burak na przejściu, a Ty dorabiasz jakieś idiotyczne teorie. Pisz tak dalej to się okaże, że z głową nie jeden, a co najmniej dwóch kierowców srebrnego bmw ma problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »