NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Hiszpanie,
Posty: 6
Dołączył: 14 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 11:22  
Cytuj
Mam pytanko, czy ktoś się orientuje gdzie w Stalowej Woli mieszkają Hiszpanie? Do kiedy tu będą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 11:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 11:36  
Cytuj
Czyzby kolejna stalowowolanka skuszona wizja przeprowadzki do goracej hiszpani szuka egzotycznej milosci? Hehehe
Mialem okazje wspolpracowac z hiszpanami z elektrowni i przy zalozeniu ze ich opowiesci dotyczace lokalnych dziewczyn choc w polowie byly prawda nasowa sie jedno slowo - WSTYD szanowne panie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 11:45  
Cytuj
haha komuś sie chyba spodobali umiech
W całej stalowej mieszkaja, napewno na poniatowskiego, troche na piaskach umiech Dokładnych adresów nie bede zdradzać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 11:46  
Cytuj
jaciek, zastanow sie co piszesz, myslisz ze radki to jedyny biznes do nich, wyobraz sobie ze przyjechaly stamtad tez kobiety, cale rodziny, do tego calkiem mili ludzie, mam sprawe do zalatwienia i zadalam grzecznie pytanie, tutaj- nie na "anonse".
WSTYD z gory oceniac ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 11:47  
Cytuj
tydyt1 dziekuje za odpowiedz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Czyzby kolejna stalowowolanka skuszona wizja przeprowadzki do goracej hiszpani szuka egzotycznej milosci? Hehehe
Mialem okazje wspolpracowac z hiszpanami z elektrowni i przy zalozeniu ze ich opowiesci dotyczace lokalnych dziewczyn choc w polowie byly prawda nasowa sie jedno slowo - WSTYD szanowne panie!


Wstyd to Ci powinno być za Twoją polszczyznę, ale czego się spodziewać, Ty światowy człowiek (pracowałeś z Hiszpanami), władasz pewnie wieloma językami więc polski Ci umyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 12:09  
Cytuj
Lili ale ja zadalem tylko pytanie! Wiec o co ci chodzi?!umiech
Cherry wiem ze polonisci maja wakacje i sie nudza ale pisanie bez ogonkow i kreseczek jest dla mnie wygodne wiec nic tego nie zmieni. Co do hiszpanow to poliglota nie jestem ale nie mialem problemow zeby sie dogadac. Wydaje mi sie ze znajomosc przynajmniej jednego jezyka obcego to w dzisiejszych czasach podstawa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 12:34  
Cytuj
a ja tylko odpowiedzialam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanko, czy ktoś się orientuje gdzie w Stalowej Woli mieszkają Hiszpanie? Do kiedy tu będą?

Hiszpanie są o 14:00 w Bistro w Tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 15:15  
Cytuj
I w barze "De Tapas" przy ulicy Energetyków umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 16:49  
Cytuj
jaciek skoro bez ogonków nic nie zmieni to zamiast robić komuś łaskę możesz zrobić laske. Co to za różnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 17:24  
Cytuj
Masz gejowe mysli kolego, az strach wchodzic z toba w konwersacje, chyba ze na spietych posladach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 20:00  
Cytuj
Po gejowsku to ty bardziej pojechałeś. Po prostu język polski ma to w sobie że ma ogonki i kreseczki. A nie tak jak analfabetyczne dziecko gg, facebooka i qwerty, piszę jak mi wygodnie. Potem rodzice tłumaczą w szkole że dziecko ma dyslekcję czy dysortografie a to zwykły leń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 20:13  
Cytuj
Ja po gejowsku? W ktorym miejscu?! Sam uderzasz w homo przyklady do ktorych mi daleko. Zaskocze cie- nigdy nie mialem i nie mam fejsa, tweetera, instagramu, naszej klasy (gg mialem w liceum). Ogarniam internet tylko i wylacznie z telefonu, stad uzywanie kresek wymaga dluzszego przytrzymania klawisza. Mam duzo ciekawszych rzeczy do roboty niz tracenie czasu na zadowalanie kogos swoja pisownia dlatego wybacz. Nie mniej widze ze moje braki w polszczyznie nie przeszkadzaja ci na czytanie moich wypowiedzi. A jak juz tak chcesz swiecic przykladem to nie zaczynaj zdania od "A" bo wyglada to brzydko stylistycznieumiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 20:50  
Cytuj
"az strach wchodzic z toba w konwersacje, chyba ze na spietych posladach"
po gejowsku to tutaj. Homo przykład,czytaj jak chcesz, ale na pewno jest bardzo wymowny, jakie znaczenie mają nasze ogonki i kreseczki. Ja też polonistą nie jestem, ani jakoś zbytnio patriotą, ale drażni mnie jak ktoś stwierdza że kreseczki są zbędne. To właśnie jest wizja tych którzy żyją tylko telefonem, może i faktycznie nie koniecznie twoja. Język jaki mamy, taki mamy, ale właśnie przez takie lenistwo pojawiają się twory jak temet z forum "Złote ogłoszenia" gdzie ktoś pisze wypracowanie nie używając ani interpunkcji, ani zbytnio ortografii, gdzie gdyby nie litery te same to ciężko by stwierdzić, że to w ogóle po polsku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 22:44  
Cytuj
Ja tylko odpowiednio odnioslem sie do twoich podjazdow o obciaganiu takze nie wykrecaj kota ogonem bo sam napoczales analne tematy. Jedni lubia kakao, inni kisiel, a jeszcze inni ortografie. Nie bardzo tylko rozumiem dlaczego usilnie podciagasz brak kreseczek pod lenistwo? Do leniwych ludzi zdecydowanie nie naleze, poprostu mam na to wyjeba*e. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 23:25  
Cytuj
Panowie, myślę że pierwszy kontakt nawiązaliście, teraz pora na priv, gadu gadu, bądź po prostu umówcie się na mieście. Nie wszyscy mają ochotę obserwować jak się do siebie zakradacie jak szczeniaki. Mocno odeszliście od tematu, chyba, że Hiszpanie działają na Was stymulująco.

Gdzie jest moderator?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 16:42  
Cytuj
SzoPeN, racja. Rozmowa odbiegla w zupelnie inna strone. jaciek jesli nie masz do powiedznia niczego w temacie to po prostu nie pisz nic (jakby nie bylo od ciebie sie zaczelo).
Szczerze dziekuje tym, ktorzy odpowiedzieli bez obrazania mnie przy okazji ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 18:45  
Cytuj
Sporo Hiszpanów przychodzi w piątki i soboty do Maxa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »