NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyposazenie lazienki - gdzie polecacie,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 17:15  
Cytuj
Jak wyzej w pytaniu? Nisko lub Stw I zeby ceny z nog nie powalily Tylko nie mrowa i majster

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 17:15  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 21:48  
Cytuj
Zależy co dokładnie chcesz kupić. Na allegro znajdziesz wszystko i to nieraz w dużo lepszych cenach niż w marketach budowlanych. Zawsze można podejść do jakiegoś sklepu, żeby poprzyglądać się, znaleźć inspirację, porównać wymiary itp. itd., a zamówić przez internet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 22:09  
Cytuj
Myslalam o allegro ale co jesli np kabina czy lustro dotra do mnie uszkodzone Szukam kabiny z brodzikiem, szafke z umywalka i lustrem oraz wc.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 22:18  
Cytuj
Poogladaj w sklepach w stalowej, pytaj o rabaty, pospisuj symbole, sprawdz w innych sklepach, np Aquapipe, Gamart na ul Handlowej, moze nie maja takiej wystawy jak Dom Gaz ale zazwyczaj daja wieksze rabaty. Przeciez przy kurierze mozesz a nawet powinnas zobaczyc czy wszystko jest w porzadku z przesylka, sam kupowalem wiekszosc do domu przez neta i nie bylo problemu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 09:13  
Cytuj
Kupowałam przez neta (kabiny, baterie, oswietlenie), wszystko przyszło w jednym kawałku umiech Lustro zrobił nam szklarz w Rozwadowie (spora oszczędnosc), wc kupowalismy w Tarnobrzegu w markecie budowl. (nie pamiętam jak on sie nazywa, ale ceny były spoko)

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Kupowałam przez neta (kabiny, baterie, oswietlenie), wszystko przyszło w jednym kawałku umiech Lustro zrobił nam szklarz w Rozwadowie (spora oszczędnosc), wc kupowalismy w Tarnobrzegu w markecie budowl. (nie pamiętam jak on sie nazywa, ale ceny były spoko)


MerkuryMarket http://www.merku(...)ec_b.pdf

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Jak wyzej w pytaniu? Nisko lub Stw I zeby ceny z nog nie powalily Tylko nie mrowa i majster


ja polecam Merkury Market Tarnobrzegu ... rewelacyjne i tanie płytki , meble wanny no wszystko.... poszukaj w necie ich strony ,,, my tylko tam wszystko kupujemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 22:27  
Cytuj
Albo w Mielcu Merkury. Plytki od 10zl do 430zl

Albo 800zl za 4 plytki

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 18:31  
Cytuj
Zapraszamy do nas,wycenimy na miejscu lub na e-mail.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2015r. 00:17  
Cytuj
Kolo Aldika jest sklep z wyposazeniem do lazienek. Cenoeo nie wiem jak tam jest. No i pod Biedronka na przeciwko dworca 😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 13:34  
Cytuj
Wydaje mi się, że fajne ceny mają na KENie, jest taki sklep co wchodzi się schodkami do góry, ale niestety nie pamiętam nazwy, chyba sklep Krystyna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »