NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry ortodonta w stalowej woli , Potrzebuję dla dziecka
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 19:25  
Cytuj
Witam!!!Potrzebuje dobrego ortodonte w stalowej woli dla dziecka, jest ktos dobry ????Bede wdzieczna za kazdą opinię ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 19:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 20:13  
Cytuj
jesli dla dziecka to odradzam bare ,nie potrafi zrozumiec dziecku trzeba delikatniej wszystko tlumaczyc. moje dziecko mam uraz po jednej wizycie u tej pani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 20:34  
Cytuj
Już pisałam w podobnym temacie.Absolutnie nie polecam Bary,szczególnie dla dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 20:49  
Cytuj
Nie polecam Bary- masakra jakas !!! dziecko pierwszy raz u stomatologa ,a ta na zywca jakas pozostałosc po mleczku jej wygrzebuje i jeszcze sie drze na dziecko ze nie potrafi trzymac geby otwartej i ze wyje bez powodusciana
zabrałam dziecko z fotela bez placenia wyszlam oczywiscie nie omieszkalam jej powiedziec ze nawet kota bym do niej nie przyprowadzila bo byloby mi szkoda tez zwierzecia.Baba rzeźnik,napewno nie dla dziecka.
Starsze dziecko u Szelagowej leczyło wade ,ale jak pani wyczuła kase 5 lat aparat nosila corka i nie wiem jak dlugo by to trwalao gdyby nie wyjazd corki i przeniesienie nieskutecznego spartaczonego leczenia.Po roku ,aparat zdjety z komentarzem na temat pani doktor ze Stalowej woli.
Bede wdzieczna za namiary nawet poza stalowa Wola na dobrego ortodonte dla dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 7 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 21:03  
Cytuj
Ja Polecam Dr Bare wspaniala w Stalowej Woli chodzilam jako dziecko sama i milutka ma podejscie do dzieci 100 procent nie ma sie co zastanawic serio zazadne skarby niedalabym dziecka jak bym miala do innej tylko do dr Bara idzcie z dziecmi naprawde lux kobietka przyjazna atmosfera az nie chce sie wychodzic zgabinrtu!goodsmiech2ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Ja Polecam Dr Bare wspaniala w Stalowej Woli chodzilam jako dziecko sama i milutka ma podejscie do dzieci 100 procent nie ma sie co zastanawic serio zazadne skarby niedalabym dziecka jak bym miala do innej tylko do dr Bara idzcie z dziecmi naprawde lux kobietka przyjazna atmosfera az nie chce sie wychodzic zgabinrtu!goodsmiech2ok



Chodziłas jako dziecko ,a nie pomyslalas ze ludzie sie zmieniaja? sytuacja rodzinna,emocjonalna,przekwit itp.......
Jak masz dzieci to idz z nimi do Bary-sczęscia ,zdrowia ,powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 22:12  
Cytuj
czepiasz się - ja chodzę z dziećmi i wszystko jest OK , jesteśmy zadowoleni i nie ździera tak jak inni. Idź do Szojowej to wrócisz do Bary z podkulonym ogonem. Mnie zastanawia inna rzecz, jak to jest, że jakiś miesiąc temu na temat Pani Bary były same pozytywne opinie, a tu po tak krótkim czasie same negatywne??? przypadek? czy jak zwykle na tym forum uaktywnia się chora konkurencja? zresztą na stalowym syfie to najlepsza pożywka oczernianie innych. Przypominam, że "strzaleczka 1300" pytała o dobrego ortodonte , a nie pisanie gorzkich żali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 22:34  
Cytuj
panią barę dotknęła tragedia osobista(rodzinna) i od tego czasu zmieniło się jej podejście do życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 7 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 07:39  
Cytuj
Teraz tez jestem u Dr Bary ok i nie narzekam jest ok gooduśmiechcałus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 08:20  
Cytuj
CYTAT
panią barę dotknęła tragedia osobista(rodzinna) i od tego czasu zmieniło się jej podejście do życia.


Ale to nie jest wytłumaczenie i powod aby dziecko 8 letnie tratowac jak kukłe ktora nic nie czuje!
Jak sobie nie radzi z emocjami moze urlopik..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 14:07  
Cytuj
i tylko dwie panie śa nie ma wiecej ortodontów ????
Chyba trzeba bedzie teraz dopytac ewentualnie o rzeszów skoro dwie Panie sa tylko w stalowej ;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 10:40  
Cytuj
Jeśli nie ma w stalowej ani w rzeszowie to może jakiś ortodonta poznań? Tam na pewno znajdziesz dobrego specjalistę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 12:51  
Cytuj
Ja polecam w Zamościu na Kilińskiego doktora Lewkowicza, leczą na fundusz, jestem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 06:21  
Cytuj
Odradzam P Bare dla dziecka i ogolnie brak charakteru nie mila !!!!!!!! wszystko jej przeszkadza masakra !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 19:04  
Cytuj
Gabinet stomatologiczny na Narutowicza - bardzo miła Pani, która tu przyjeżdża chyba z Lublina. Nazwę gabinetu przesłałam na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »