NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Drzwi ramowe, mdf a kratka wentylacyjna, Czy można wyciąć otwór na kratkę wentylacyjną w drzwiach ramiakowych?
Posty: 33
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 21:21  
Cytuj
Może znajdzie się ktoś co zna się co nieco na stolarce i podpowie, czy w drzwiach ramowych, z mdf, przykładowo takich jak oferuje firma Windoor z serii Prestige Line, można wyciąć otwór na kratkę wentylacyjną zamiast tulei czy dolnego podcięcia (czy nie naruszy to konstrukcji drzwi i ciekawe czy taka kratka zmieści się w odpowiednim miejscu na dole?). Może ktoś ma tego typu drzwi i też montował kratkę? (..durne przepisy spółdzielcze)
A przy okazji może znacie kogoś kto potrafiłby wykonać taką robotę? Albo jakąś firmę, która zrobi drzwi takie jakich oczekuje klient?
Z góry dziękuję za odpowiedź jeśli ktoś spróbuje mi pomóc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 21:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 21:26  
Cytuj
Blok z termą gazową?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2015r. 21:44  
Cytuj
No niestety... a strasznie ciężko znaleźć ładne drzwi łazienkowe, dlatego mam takowy właśnie problem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 13:47  
Cytuj
Jeśli jest to blok z termą, to nie jest to durny przepis spółdzielczy. No ale może dzięki temu przepisowi przeżyjesz. Pytanie po co wycinać? Nie mozna już takich drzwi zamówić?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 13:56  
Cytuj
z kratką nie wszyscy robią, bo brzydko wygląda.
Zapytaj o dodatkowy rząd tulei, chyba, że chodzi o drzwi już zakupione i zamontowane, to o same tuleje tam, gdzie kupowałaś i wtedy potrzebny będzie ktoś z pewną ręką i narzędziami.
Konstrukcyjnie nie ma tam nic do uszkodzenia, dolna poprzeczka to lity kawałek mdf-u.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 22:21  
Cytuj
drzwi z kratką produkuje firma Erkado. Ostatnio kupowałem do mieszkania w bloku i są bardzo elastyczni jeśli chodzi o dopasowanie do klienta. Drzwi marki Erkado w Stalowej kupiłem w w sklepie Damont, ponieważ mają swój montaż. Wiem, że również w Pajtonie sprzedają te drzwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2015r. 13:11  
Cytuj
witam
też proponuję drzwi firmy erkado mam je w bloku i są tuleje 4 sztuki i na dole luczek ( wyciety fabrycznie ) ktory zostal zaakceptowany przez spoldzielnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »