NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Mcdonald i pełno walających się smieci, opakowania po żarciu są porozrzucane wszędzie
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 10:10  
Cytuj
Nie przeszkadza mi że w naszym miescie powstał McD, ale co mi przeszkadza to ludzie którzy po zakupieniu tego żarcia nie wiedzą co robić z opakowaniami i rzucają to na chodniki i trawnikimlotek zaklopotanyneutralnysciana ,ogarnijcie sie i zacznijcie korzystać ze smietników ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 10:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 11:53  
Cytuj
Oj dokładnie po pierwszymdniu juz fruwały śmiecie, nic mnie tak nie wkurza jak sie wyrzuca śmieci wokół siebie. Czasem przydałoby sie wyzbierac te smieci i wysypac tej osobie co je zostawiła ciekawe jakby sie poczuła akby sie jej tak zaśmieciło dom .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 18:18  
Cytuj
Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 23:41  
Cytuj
Prostaki i tyle,proponuje aby miasto postawilo kosze na odcinku od skrzyzowania kolo szpitala az na enetgetykow.Ida tlumy ludzi w te i spowrotem,wozki,rowery,zje co se tam kupi i po drodze sru na trawe,a co bedxie se rece zajmowal jeden brudas z drugim.Widac nie doroslio miasto do takich 'swiatowych' przybytkow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 07:11  
Cytuj
pomyślcie sobie o czym to świadczy.buractwo i tyle.MC widzi i wie że ludzie będa cisnąc do takiego ''śmieciowego'' jedzenia i otwierają fdzie się da.szczerze mówiąc byłem dumny że tyle czasu nie było tego w Stalówce a na odpowiedż znajomych o tym że Stalówka to dziura zabrałem ich na przekąskę do Kaprysu i Ravioli.szokiem było dla mnie jak jednemu z Nich smakowało lepiej to z MC!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 07:25  
Cytuj
To nie wina restauracji tylko kultury klientow. Starzy nie wychowali, to miasto zbiera teraz plony. Stalowek gdybys pizzy nie lubil, to optowalbys za zamknieciem wszystkich ? Taki pies ogrodnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »