NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wypłaty z Urzedu Miasta, Wypłaty z Urzedu Miasta
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 19:02  
Cytuj
Czy orientuje sie ktos czy jest mozliwosc wyplacenia swiadczen rodzinnych na poczcie? niestety przez pomylke w tym miesiacu dokonalam 2 wyplat w bankomatach a jak wiadomo wiecej niema mozliwosci , musze teraz czekac do 1 nowego miesiaca aby wykonac wyplaty, lecz doszly mnie sluchy ze moge udac sie na poczte i tam bez problemu wyplaca mi pieniazki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 20:06  
Cytuj
Nie ma takiej mozliwosci zeby wyplacic ale karta mozesz placic za zakupy nikt ciebie nie poinformowal o tym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 22:01  
Cytuj
dokładnie tylko zakupyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 23:26  
Cytuj
czytam o tych świadczeniach rodzinnych i mnie coś trafia...pracuję w sklepie i często gęsto przychodzi mamuśka albo tatuś i piwko za pieniądze przeznaczone dla dzieci kupuje , te zasiłki tylko dla takich są - bo jak dwoje rodziców pracuje to nie należy się nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 06:33  
Cytuj
Wiem wiem informowali mnie ze zakupy, ale slyszalam ze moge isc na poczte i wybrac pieniadze normalnie mimo ze dokonalam wyplaty w tym miesiacu 2 razy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Czy orientuje sie ktos czy jest mozliwosc wyplacenia swiadczen rodzinnych na poczcie? niestety przez pomylke w tym miesiacu dokonalam 2 wyplat w bankomatach a jak wiadomo wiecej niema mozliwosci , musze teraz czekac do 1 nowego miesiaca aby wykonac wyplaty, lecz doszly mnie sluchy ze moge udac sie na poczte i tam bez problemu wyplaca mi pieniazki.
Oczywiście, że można wybrać pieniądze z karty na poczcie- tzw. bankomat pocztowy. Jest to o tyle lepsze rozwiązanie od "zwykłego" bankomatu, że można wybrać całą kwotę np. 65,50zł bo wiadomo, że zwykły nam bilonu nie wypłaci i wybierzemy wtedy tylko 60zł. Nie wiem jak to jest z tymi 2.wypłatami, ale można podejść i spróbować.

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Wiem wiem informowali mnie ze zakupy, ale slyszalam ze moge isc na poczte i wybrac pieniadze normalnie mimo ze dokonalam wyplaty w tym miesiacu 2 razy.
nie wiedzialam ze mozna na poczcie wybrac dobrze wiedziec☺

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
czytam o tych świadczeniach rodzinnych i mnie coś trafia...pracuję w sklepie i często gęsto przychodzi mamuśka albo tatuś i piwko za pieniądze przeznaczone dla dzieci kupuje , te zasiłki tylko dla takich są - bo jak dwoje rodziców pracuje to nie należy się nic
a gdzie taka mamuska i tatus mają napisane ze kupują piwko za pieniadze z zasilkow??? Na mojej karcie nic takiego nie pisze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 16:52  
Cytuj
płacą kartą za zakupy w sklepie ,trudno nie wiedzieć że to karta z rodzinnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
płacą kartą za zakupy w sklepie ,trudno nie wiedzieć że to karta z rodzinnego


Ja płacę tylko kartą więc też z rodzinnego? mlotek

Aczkolwiek sam jestem za likwidacją wszelkich zasiłków, skoro bezrobocie w Polsce obecnie wynosi ok 10% i o pracę nietrudno.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 17:43  
Cytuj
karta z rodzinnego jest wydawana przez urząd miasta i jest jeden rodzaj takich kart , więc wiadomo że to karta z zasiłkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 20:11  
Cytuj
Ale nie tylko swiadczenia rodzinne są na takich kartach.a rodzinnego tyle dają ze tylko na piwo widocznie mozna kupic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »