NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zamknięty basen,
Posty: 29
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2015r. 13:31  
Cytuj
Wiem, czytałem uzasadnienie, że najlepiej zamknąć basen w lecie, bo wtedy chołota tylko łazi, a od września to szkoły i ci co płacą.
Rzecz w tym, że we wrześniu dopiero te szkolne baseny dopiero się organizują i właściwe nauki pływania i tak są dopiero później.
Dyrektorzy MOSIR takiej wiedzy pewnie nie posiadają, stąd remont rur akurat podczas super sierpnia, tak????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2015r. 13:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2015r. 01:15  
Cytuj
Nie licz na logikę. Basen to firma miastowa, utrzymywana z pieniędzy podatników czyli nas wszystkich.
Która prywatna firma zamknie się w najlepszym dla niej momencie? Żadna bo zaraz zniknęła by z rynku.
A basen może co roku być remontowany, odnawiany czy jak to jeszcze nazwać w najlepszym okresie najgorętszego miesiąca i co z tego, nie zbankrutuje bo wszyscy zrzucamy się na to aby istniał.
I tak jest z dziesiątkami tysięcy państwowych firm/urzędów. Dlatego jesteśmy biedakami Europy i miliony Polaków emigruje i wykonuje gównoprace za granicą u ludzi niekoniecznie mądrzejszych od naszej taniej siły roboczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2015r. 06:28  
Cytuj
Fakt jest taki że remont można zrobić we wrześniu. Podobnie można mieć otwarte w święta... ale na mosirze logiki bak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2015r. 09:20  
Cytuj
Rok temu też zamknęli w sierpniu. Co za idiotyzm! Czy nowy dyrektor mógł przełożyć remont? Tak jak piszą poprzednicy, szkoły dopiero organizują się. Ja też miałem zajęcia na basenie w liceum. We wrześniu szliśmy do domu lub ćwiczyliśmy na hali. Ten pod wiaduktem to imitacja basenu i sztywne godziny wejść, które mi nie odpowiadają. W mieście imitacji też pozamykali baseny. Pozostają kąpieliska i dużo osób wybiera niestrzeżone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »