NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowe pokolenie,
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 08:49  
Cytuj
Wpadłem na ciekawy artykuł:

http://fakty(...),1869727

Co o tym sądzicie, czy zgadzacie się z ta tezą, że młodzi Polacy sa nudni?
A może zyja w innych warunkach, szczególnie trudnych dla Polski, w których my Polacy kiepsko sobie radzimy.
Mamy niepodległa Polskę, nie ma wspólnego wroga, ani komuny, ani okupacji, ani zaborców.
No i tacy sa jak ich wychowujemy, a co im wpajamy do głowy? A no żeby się jakoś ustawili w życiu, bo to najważniejsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 08:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 13:05  
Cytuj
Młodzi Polacy nie są nudni. Kiedyś młodzi ludzie walczyli o Polskę, dziś walczą każdego dnia by w tej Polsce zostać. Kiedyś oddawali życie za godną Polskę, a teraz często za życie w Polsce płacą godnością. neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
II RP jest szczodrą matką dla tych, którzy stali u jej początków, czy też dla tych, którzy weszli na rynek pracy w latach 90. ubiegłego wieku. Ale jest złą macochą dla obecnych absolwentów. Im oferowane są umowy śmieciowe albo zmywak w Londynie.


W Polsce przede wszystkim brakuje ludzi myślących. Wszyscy których umysł się kala myślą choć odrobinę mają nawet niezłe posady. Wszedłem na rynek pracy 3 lata temu i bardzo dobrze mi się powodzi, tak jak moim znajomym z uczelni. A reszta? No cóż.

CYTAT
Owszem, jest Partia Razem, która prezentuje dojrzałą analizę, są różne grupy na prawicy, niektóre sensowne, inne uciekające w narodowe przebieranki


Partia Razem która sprawi, że ci którzy coś potrafią będą utrzymywali roszczeniową część społeczeństwa. Super.


Gość tym tekstem popłynął równo. Niech zapyta ilu tych młodych na śmieciówkach szukało pracy >50 km od miejsca swego zamieszkania? Ilu filozofów, filologów, czy chemików jest w stanie wchłonąć taka Stalowa Wola? PRL się skończył dawno temu, już nie ma życia w jednym mieście do śmierci i pracy w jednym zakładzie do emerytury.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 18:58  
Cytuj
CYTAT


W Polsce przede wszystkim brakuje ludzi myślących. Wszyscy których umysł się kala myślą choć odrobinę mają nawet niezłe posady. Wszedłem na rynek pracy 3 lata temu i bardzo dobrze mi się powodzi, tak jak moim znajomym z uczelni. A reszta? No cóż.


Pisząc "niezłe posady" masz na myśli łapanie Boga za nogi( w tym służbowy telefon) czy tylko zarobki? Niektórzy mają w d..e zarabianie,bo przyjemność czerpią z wykonywanego zajęcia, czy oni według Ciebie nie myślą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »