NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Chcę założyć dział .gospod. Jak pozyskać środki?,
Posty: 4
Dołączył: 23 Marz 2008r.
Skąd: kolega
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 23:13  
Cytuj
Jestem osobą pracującą na etacie w służbach mundurowych. Chciałbym założyć swoją małą działalność gospodarczą(drobne usługi, naprawy). Jak założyć działalność gospodarczą, gdzie się udać, jakie kroki po kolei należy wykonać, jaką formę rozliczenia ze skarbówką wybrać aby się mi opłacało? Czy składkę ZUS musiałbym opłacać skoro mój pracodawca opłaca? Z jakich ulg mógłbym skorzystać? Chciałbym również pozyskać bezzwrotne środki Unijne czy jakieś inne lub nisko oprocentowaną pożyczkę - gdzie się udać z kim rozmawiać. Środki jakie są mi potrzebne to kwota 20-30 tysięcy złotych. Proszę o pomoc w powyższej spawie, z góry dziękuję.

mirosław sowa
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 23:13  
Cytuj

mirosław sowa
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 08:36  
Cytuj
Drobne usługi naprawy myślę że na ryczałcie (forma opodatkowania ) będzie najlepiej. Składka ZUS zdrowotna . Jeśli chodzi o pożyczki to RIG w Stalowej Woli dawał pożyczki. Dotacje unijne to ciągle są nabory ale z tego co wiem to dla konynuujących dzialalność.MARR MIelec, Wrota Podkarpackie iść tym tropem jeśli chodzi o fundusze unijne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 07:25  
Cytuj
Idz do biura rachunkowego Selenti tam pomoga Ci w zalozeniu firmy i pozyskaniu srodkow na otwarcie dzialalnosci tam pracuja fachowcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Idz do biura rachunkowego Selenti tam pomoga Ci w zalozeniu firmy i pozyskaniu srodkow na otwarcie dzialalnosci tam pracuja fachowcy.


potluczonypotluczonypotluczony
Fachowcy, nie wiedzą gdzie jest miejsce na reklamę ? potluczonypotluczonypotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 11:27  
Cytuj
Klientka radzila jakby byla reklama to dalabym dokladny adres

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »