NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie można kupić dobry węgiel, Gdzie można kupić węgiel
Posty: 2
Dołączył: 19 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 16:36  
Cytuj
Gdzie można kupić dobry węgiel po spaleniu którego dym nie leci z komina jak po spaleniu śmieci. W ubiegłym roku właśnie taki zakupiłem, aż wstyd było palić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 16:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 17:58  
Cytuj
Najlepiej kup od tzw węglarzy z Kociej Wólki prosto z samochodu. Wygiel zawsze Panie najlepszy choć połowa to kamienie, zamiast tony zwalają 600kg, a i czasem potrafią coś z podwórka przysfoić. Serio pojeździj po skladach popytaj znajomych itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 18:39  
Cytuj
Kiedy u babci było jeszcze ogrzewanie centralne to co roku węgiel kupowaliśmy w GS w Nisku (za torami na wysokości dworca), nigdy nie było żadnych problemów. Dym był dość umiarkowany, porównywalny do dymów z kominów u sąsiadów i cena była rozsądna, żadnych problemów z kominem i nie oszukiwali na wadze tak jak większość tych biznesmenów, którzy sprzedają z przyczepy. ok Co prawda od dwóch lat babcia nie ma już siły podkładać do pieca więc zainstalowane jest ogrzewanie gazowe i węgla nie kupujemy, ale myślę, że nic się nie zmieniło, z tego co mi wiadomo węgiel wciąż jest z tej samej kopalni więc jakość nie powinna się zmienić umiech Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 07:26  
Cytuj
Jeśli chodzi o GS Nisko raz jedyny osobiście kupowałem. Kierowca bierze auto i podjeżdża pod węgiel, na pytanie o ważenie auta mówi, że pusty tyle a tyle waży. Ale widząc że mi to nie pasuje pojechał na wagę i wyszło kilkadziesiąt kilo różnicy na moją niekorzyść. Węgiel od nich w rodzinie kupują od lat i jest ok. Raz też kupowałem od prywaciarza na Warchołach, za starą stacją kontroli pojazdów i było wszystko ok, tylko ważne też jest wybrać węgiel z odpowiedniej kopalni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 14:15  
Cytuj
Skład opału Zbydniów.Tam nie sprzedają byle czego i jest kompetentny człowiek który zna się na tym zawsze doradzi jaki węgiel do jkiego pieca. podam numer do niego 600730106. Facet ma na imię Bogdan

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 18:42  
Cytuj
Mój dziadek kupuje zawsze u Bródki w Zbydniowie i jeszcze nigdy nie narzekał na jakość węgla tel. 15 845 87 77 Nie wiem czy to ten sam skład opału o którym pisze przedmówca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 18:54  
Cytuj
Marcia25 nie rób sobie jaj z ludzi bardzo dobry węgiel ale troszeczkę groższy jest w GS Grębów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 19:15  
Cytuj
rzeczyca długa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 20:48  
Cytuj
Najlepszy wegiel u Pana Bródki w Zbydniowie na Skladzie Opalu ulica Akacjowa mozna wziac worek na probe- maja wegiel tylko polski!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 21:42  
Cytuj
Ja osobiście od dobrych kilku lat biorę węgiel u Ideca w Zbydniowie i jestem z niego bardzo zadowolona.bardzo dobrze sie spala i jest mało popiołu.Kilka lat wcześniej kupilam węgiel gdzie indziej i krótko mówiąc miałam dużo popiołu.teraz tego nie ma.transport jest gratis cena przystępna miła obsługa i bardzo dobry węgiel.dodatkowo chłopaki ze składu nie boją się dużych wag żeby sprawdzić czy faktycznie przywożą tyle za ile faktycznie płacę bo i z tym bywało u innych dostawców różnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 21:54  
Cytuj
andski z nikogo sobie jaj nie robię przedmówca zaczyna temat i każdy wyraża swoje zdanie.moi rodzice się tam zaopatrują sąsiedzi i ja również i sobie chwalimy.odnose dymu to musze powiedziec że nie mamy takiego problemu węgiel się fajnie wypala w tym roku już się zaopatrzyliśmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »