NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
studia licencjat , zaocznie
Posty: 23
Dołączył: 21 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2015r. 16:01  
Cytuj
witam
Zamierzam rozpocząć studiowanie, ale poszukuję takiej szkoły gdzie studia są zaoczne , płatne i nie koniecznie obecność jest potrzebna (ewentualnie na egzaminach )zaliczenia typu pisanie prac...
Zależy mi na takiej ,,bezstresowej" szkole ponieważ obowiązki praca inne kursy dom itp nie pozwalają na aktywny tryb studiowania i nauki...
Proszę o namiary i opinie jesli gdzieś takie szkoły są ...
POZDRAWIAM nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2015r. 16:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 23:25  
Cytuj
WSE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 11:15  
Cytuj
WSE - ja teraz robię tam podyplomówkę i też podobnie jak Ty moja praca pokrywa się ze zjazdami ze studiów i nie mogę być na wszystkich zajęciach. Ta uczelnia nie robi z tego problemu. Polecam umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
witam
Zamierzam rozpocząć studiowanie, ale poszukuję takiej szkoły gdzie studia są zaoczne , płatne i nie koniecznie obecność jest potrzebna (ewentualnie na egzaminach )zaliczenia typu pisanie prac...
Zależy mi na takiej ,,bezstresowej" szkole ponieważ obowiązki praca inne kursy dom itp nie pozwalają na aktywny tryb studiowania i nauki...
Proszę o namiary i opinie jesli gdzieś takie szkoły są ...
POZDRAWIAM nie wiem



A potem banda idiotów z dyplomami płacze, że sensownej pracy dla nich nie ma. Smutny jest obraz polskiej edukacji.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 15:54  
Cytuj
wse równiez polecam jako "bazarek" gdzie kupisz papier.
po drugie to owszem znam ludzi po tej szkole i szczerze to pracy po niej dobrej nie dostaniesz.

Proponuję PWSZ w TBG w sumie najbliżej, jedna z lepszych uczelni w regionie, no ale.... nieuków wywalają nawet na zaocznych, natomiast papier o niebo lepszy jak po kul i wse

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »