NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Park Miejski, cudowna kostka
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 09:36  
Cytuj
Park jest cudny lubię tam chodzić z dzieckiem na spacer, ale najbardziej lubię w nim tą cudowną kostkę po której nie da się chodzić!! idę spacerówką, a mojemu małemu mało głowa nie odpadnie. Dlaczego ktoś kto to projektował nie pomyślał o choćby o jednym wąskim pasie zwykłej kostki jak na ścieżkach rowerowych?! Ja rozumie image parku, ale daliście dup.. z wygodą dla rodziców z wózkami. zaklopotanymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 09:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 14:03  
Cytuj
Bo ten park nie jest dla wozkow.pomysl sobie co czuje osoba niepelnosprawna.poruszajaca sie na wozku inwalidzkim lub chodzaca przy balkoniku....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 19:11  
Cytuj
W sobotę byłem w Parku Łazienkowskim w Warszawie. Nikt tam nie chodził w szpileczkach nawet nie dałoby się. Tłumy spacerowiczów i nie widziałem by ktoś narzekał.
Ludzie do parku chodzą wypocząć a nie lansować sie by wkleić fotkę do FB.

Narzekacie bo nigdy nigdzie nie byliście. Kostka wam przeszkadza. Najlepiej wylać asfalt.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 19:54  
Cytuj
asfalt to nie bo fleki by w szpilkach gubily

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Park jest cudny lubię tam chodzić z dzieckiem na spacer, ale najbardziej lubię w nim tą cudowną kostkę po której nie da się chodzić!! idę spacerówką, a mojemu małemu mało głowa nie odpadnie. Dlaczego ktoś kto to projektował nie pomyślał o choćby o jednym wąskim pasie zwykłej kostki jak na ścieżkach rowerowych?! Ja rozumie image parku, ale daliście dup.. z wygodą dla rodziców z wózkami. zaklopotanymlotek



Akurat ja tam jeżdżę wózkiem specjalnie jak dziecko na spacerze jest już śpiące a spać nie chce. Nie zdążymy przejść jednej strony i już śpi spokojnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:20  
Cytuj
No sory byłem z wózkiem - mam niemowlaka i faktycznie musiałem trzymać prędkość emeryta z balkonikiem bo dziecko podskakiwało jak popcorn w mikrofali. Zszedłem przy pierwszej okazji. To jest DEPTAK? Luzy w zawieszeniu można by tam sprawdzać! Oczywiście kto to akceptował? Ten co dzieci nie ma i piechotą nie chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:36  
Cytuj
No tak, zawsze pod górkę ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 22:12  
Cytuj
Skoncz pier... , przeszedlem tym parkiem 2 razy w sportowych butach z miekka podeszwa i powiedzialem, ze nigdy wiecej. Skoro nie widzisz roznicy, zakladam, ze cale zycie przechodziles w glanach, albo wakacje do 18 roku zycia spedzales na "sciernisku" na bosaka. Moze dla porownania, zaloz buty do biegania, przebiegnij sie chwile po kostce brukowej (betonowej) i chwile po asfalcie i juz poczujesz roznice, a jesli nie... to coz... wracaj skad przyszedles.
Idac parkiem, zadalem dokladnie to samo pytanie "jak mozna isc przez ten park z wozkiem z malym dzieckiem?"
Myslalem, ze park jako miejsce wypoczynkowe jest dla mieszkancow, jak sie jednak okazuje, nie! Pseudo pokazuwa, za nie do konca pseudo pieniadze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 06:45  
Cytuj
a nie przeszkadza Wam może że czasami tamtędy pociąg przejedzie?może ta aleja powinna była powstać bliżej szkoły muzycznej?jak ktoś napisał w wielu miastach jest bruk i ludzie nie narzekają,są betonowe klocki służące za ławki i ok.tak jest w wielu miejscach na Zachodzie.do powyżej,przeciez masz wiele innych miejsc ,tędy nie musisz chodzić.jest to jedynie 300 metrów męczeństwa dla Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 09:31  
Cytuj
@Stalówek1: A co mnie obchodzi, jak jest w innych miastach? Mieszkamy w Stalowej Woli.

@pimprox: Pełna zgoda. W projekcie początkowo zapisano granitowe płyty, ale prof. Magdziak zmienił na wyboiste kocie łby. Poprzednik nie miał odwagi, aby sprzeciwić się „artyście”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
@Stalówek1: A co mnie obchodzi, jak jest w innych miastach? Mieszkamy w Stalowej Woli.

@pimprox: Pełna zgoda. W projekcie początkowo zapisano granitowe płyty, ale prof. Magdziak zmienił na wyboiste kocie łby. Poprzednik nie miał odwagi, aby sprzeciwić się „artyście”.


No i dla kilku narzekaczy park przebudować? Masakra. Myłyby płyty, tez by się znalazł powód do narzekania.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 16:49  
Cytuj
powiem krótko do wyborca:wypad z tego miasta!jak by mi było żle to bym sie wpyprowadził ale takich jak Ty jest wielu,ba, to domena Polaków ''malkontencić''.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 21:05  
Cytuj
Z taką mentalnością zawsze będzie tu bieda, chamstwo, wstyd i przeciętność. Trzeba uciekać z tego miasta tak jak pisze Stalówek1. W innych miastach mieszkańcy uważnie śledzą poczynania władzy i wychodzą na ulice, kiedy trzeba, ale nie w Stalowej Woli, bo tutaj wszyscy przyzwyczaili się do komunistycznej rzeczywistości. Jako przykład podam akcję domalowywania przejazdów rowerowych kredkami w Rzeszy tam, gdzie urzędasy o nich zapomnieli.

Tylko dlatego zagłosuję na Kukiza, gdyż on chce zbudować świadome społeczeństwo obywatelskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 21:29  
Cytuj
tak uciekajmy! najlepiej do tarnobrzega!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 22:19  
Cytuj
powtarz:nie pasuje,droga wolna!Mój Dom jest tutaj!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »