NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkole na os. Hutnik, opinie
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 09:37  
Cytuj
Czy ktos z was posyła lub posyłał dziecko do przedszkola na os .Hutnik? Jakie macie opinie i doswiadczenia z tym przedszkolem?Po pierwszym dniu w przedszkolu dziecko przyszlo do domu i mowilo ze pani biła po rączkach.Pierwszy dzien i takie metody panie maja w stosunku do malutkich dzieci? Napewno bede sie przygladac i pytac dziecko,a ze nie potrafi jeszcze klamac wiec beda panie mialy "mały" problemik jezeli bedzie sie powtarzało bicie po rączkach czy inne formy "wychowawcze" niezgodne z tymi wyniesionymi z domu.Tylko nie piszcie mi ze prezwrazliwiona matka itp bo nie jestem z tych co wychowuja dziecko bezstresowo bez klapsa czy krzykniecia na dziecko,znam swoje dziecko i znam zachowanie w roznych sytuacjach i uwazam ze jak pani ma jakies ale do dziecka to zglasza to rodzicom a nie obija dziecku raczki !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 10:13  
Cytuj
A twoje dziecko płakało przy oddawaniu na salę? Albo w ciągu dnia? Bo może nie chce zostawać i wymyśliło żeby nie chodzić? Moja trzylatka już potrafi kłamać. Jak nie chciała żeby babcia do niej porzychodziła i się nią zajmowała, to wymyślała że babcia ją po policzku bije;/
Na twoim miejscu bym uważnie obserwowała i podpytywała dziecko, co robili w przedszkolu. Czy Pani miła itp.... A jak sytuacja się będzie powtarzała, to ja bym poszła do tej Pani i powiedziała, że moje dziecko opowiada w domu,że Panie biją po rączkach. Rozumiem że początki w przedszkolu są bardzo trudne, bo płaczące dzieci potrafią wyprowadzić z równowagi. No ale dzieci sie nie bije!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
A twoje dziecko płakało przy oddawaniu na salę? Albo w ciągu dnia? Bo może nie chce zostawać i wymyśliło żeby nie chodzić? Moja trzylatka już potrafi kłamać. Jak nie chciała żeby babcia do niej porzychodziła i się nią zajmowała, to wymyślała że babcia ją po policzku bije;/
Na twoim miejscu bym uważnie obserwowała i podpytywała dziecko, co robili w przedszkolu. Czy Pani miła itp.... A jak sytuacja się będzie powtarzała, to ja bym poszła do tej Pani i powiedziała, że moje dziecko opowiada w domu,że Panie biją po rączkach. Rozumiem że początki w przedszkolu są bardzo trudne, bo płaczące dzieci potrafią wyprowadzić z równowagi. No ale dzieci sie nie bije!



własnie o to chodzi ze bardzo chetnie dziecko poszlo do przedszkola caly dzien z relacji pani nie plakalo,jadlo,spało.
Oczywiscie ze bede podpytywac dziecko chociaz wczoraj samo dziecko powiedzialo ze pani po raczkach bila.
Dzieci sie nie bije szczegolnie cudzych,a my zadnego upowaznienia dla pani nie podpisujemy oddajac dziecko do przedszkola.
Dla mnie nie ma wytlumaczenia ze to poczatki dzieci placza i pani mogla byc wyprowadzona z rownowagi wiec niech zmieni prace na gimnazjum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 13:14  
Cytuj
moje dziecko chodzilo do tego przedszkola i bardzo odetchnelam kiedy z niego wyszlo nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
moje dziecko chodzilo do tego przedszkola i bardzo odetchnelam kiedy z niego wyszlo nie polecam


no moja wnuczka tam poszła nie strasz !!!!
podobno bardzo lubia tam dzieci bogatych najlepiej sponsorów
narazie nie jest ciekawieale niestety to jak dziecko chetnie idzie do przedszkola zalezy od pan,szczegolnie tych co maja 3 latkibedziemy obserwowacwszystko przed nami .Z tego co wiem nie jest to prywatne przedszkole wiec wszystko do ruszenia i zalatwienia.Nie ma osob niezastapionych !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 13:32  
Cytuj
zgadzam sie ze lubia tam sponsorow oj lubia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »